Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Haftaya g?zel katliamlar bekliyorum... Kglar akar iyi para kazan?r?z

Yorum Yap

Osmanl?spor'un k?me d??mesi bi tek benim mi i?imi burktu?son 2 ?ampiyonlu?umuzda osmanl?spor ma??yla ?ampiyonlu?umuzu kutlad?k. bilic zaman?nda olimpiyata mahkum iken bize statlar?n? a?m??lard?.Ankarag?c? tekrar s?per lige d?nd???ne g?re Osmanl?spor'u yava?tan yava?tan piyasadan ?ekerler.2-3 sene sonra BAL ligine bile d??er.Seni hep iyi hat?rlayaca??m Osmanl?spor , kendine iyi bak

Yorum Yap

Koca sezon sallad???m?z fener son haftaya ligin en cok gol atan takimi ve en az ma?lubiyet alan takimi olarak giriyor. Ah be ?enol hocam. Insallah seneye ne oynad???m?z? biliriz.

Yorum Yap

valla osmanlinin kume dusmesine sevinenleri ben de anlamiyorum, bugune kadar bu takimdan bizim aleyhimize ne oldu, yoneticileri bizim aleyhimize mi konustu, futbolculari sahada itlik mi yapti, teknikdirektorleri tesvik mi aldi. abi seker gibi takim hic bir sikintimiz yok, dusunce neden seviniyorsunuz. vallahi bize bursa antalya gibi bizimle kavga arayan takimlar mustehak.

Yorum Yap

Azizin akl? varsa hakemi ba?lar en kolay? o ver f?rata 1m g?zg?ze kazand?r?r ??zer i?i

Lakin fener loser oldu?u i?in paras? yanar ve ba?ak ?ampiyon olur
            [emoji23]

<GameOver>

Yorum Yap

73-71-70-70 in?allah

Yorum Yap

her sene 6 puan garantiydi, taraftari duzdun bir Osmanli umarim tekrar donerler. Konya dussun her sene gs ye 6 puanlari var.

Yorum Yap

Ekmek ??kar

Yorum Yap

Ben berabere b?ter d?ye dusunuyorum goztepe mac?n?n.ulan basak s?vasa bok varda puan kapt?rd?n

Yorum Yap

yaln?z 71 puanla ligi 4. bitiren tak?m olarak tarihe ge?eriz. bunu sadece biz ba?arabilirdik yine ?yle oldu.

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        yaln?z 71 puanla ligi 4. bitiren tak?m olarak tarihe ge?eriz. bunu sadece biz ba?arabilirdik yine ?yle oldu.
                        son y?llarda sadece 2007-2008'de sivas 73 puanla 4. olmu?tu, ba?ka da yok

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

En iyi ve en k?t? senaryoyu yazal?m, bakal?m hangisi olacak?

1. Gs kaybeder, Ba?ak kazan?r, fener puan kaybeder, biz kazan?r?z. Ba?ak ?ampiyon olur, ?st?ne bir de Gs'ye UEFA'dan men gelirse ?ampiyonlar Ligi'ndeyiz.

2. Gs kaybetmez, Ba?ak kazan?r, fener kazan?r, biz kazan?r?z. Gs'ye UEFA'dan men cezas? gelmez, 71 puanla d?rd?nc? oluruz.

Birinci ihtimal ger?ekle?irse, ahanda yaz?yorum 10 fakir doyuraca??m in?Allah.

Yorum Yap

Sivas ma?? ile treni ka??rd? Ba?ak?ehir,biz ve fb travmat?k ?ekilde ?ampiyonluk ka??rd?k ama bu yosmlar?n son d?zl?kte ?ampiyonluk kaybetti?ini g?rmedim,umar?m bu ilki olur

Yorum Yap

Aslı Eren Gokhan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ali Koca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?uan bizim i?imiz ?ok zor, en iyi senaryo g?ztepe'nin gs'yi yenmesi, fener ve ba?ak'?n da son ma?lar? almas?. bu durumda 3'l? averajda ba?ak ?ampiyon oluyor. haydi hay?rl?s? ..
                              ?yi de bu durumda biz yine 4. oluyoruz... neresi iyi anlamad?m ben?
                              fener ve ba?a??n son haftada puan kaybetmeyece?ini d???nd???m i?in bizim i?imiz zor dedim yoksa tabi ki son hafta ikisi de tak?ls?n biz 2. olal?m isterim oras? ayr?. ancak ikisininde puan kaybetmeyece?i bir senaryo olursa bari gs yenilsin ?ampiyon ba?ak olsun isterim..

Yorum Yap

Y?netim Kurulumuzun ald??? karar gere?i, Spor Toto S?per Lig'in 34. haftas?nda oynayaca??m?z Galatasaray m?sabakas?nda, 2017-2018 sezonunda en az 3 i? saha ma??na giri? yapan taraftarlar?m?za bilet sat?n alma ?nceli?i verilecektir.

G?ztepe i?i s?k? tutuyor s?zma olmas?n diye, demek ki as?lacaklar ma?a, bu detaylara girdiklerine g?re.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X