Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aksam basak kazanip son hafta gsnin kaybiyla sampiyonlugu bekleyebilir ama gs isi birakmazsa basaksehir yok yere onumuzde bitirmis olur. Aksamki mac icin net bir istegim yok en hayirlisi neyse o olur insallah

Yorum Yap

Akhisar'?n kupay? almas?yla G?ztepe'nin uefa ?ans? kalmad? son hafta ma??nda tak?m bitsede tatile ??ksak kafas?nda olacakt?r Galatasaray'a da Malatya ma??n? kazan?rlarsa G?ztepe deplasman?nda 1 puan bile yetiyor yani Ba?ak ?ampiyonlu?u ?ok zor bu saatten sonra o y?zden ak?am Ba?ak puan kaybetsin 3. olal?m son haftada Sergen'in s?rpriz yapmas?n? bekleyelim 2.lik i?in

Yorum Yap

Galatasaray malatya ile berabere kalsa son hafta fener G?ztepeye te?vik yollay?p o ma?? ayarlasa kendileri loser oldu?u i?in konya ile berabere kalsa ulan Negredo bunlar hep senin y?z?nden.

Yorum Yap

Gs ceza alm?cakm?? ba?kanlar? a??klama yapm?? galiba

Yorum Yap

Aslı Mert Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hic ceza almamasi mumkun degil, verilen vaadin cok ustunde bir harcama yapinca ceza almiyorsan biz niye 3 sene boyunca o kadar kastik.

Yorum Yap

Kupalara kat?lmama cezas? almayacakm??. Transfer yasa?? veya en az?ndan k?s?tlamas? gibi cezalar olacakt?r.

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Kupalara kat?lmama cezas? almayacakm??. Transfer yasa?? veya en az?ndan k?s?tlamas? gibi cezalar olacakt?r.
                Renkli tvlerinde detay?n? anlatt?lar ?imdi. Hi? ceza yok. 2 sene bonservis dengesi istemi?ler.her y?l -30u gecmeyeceklermis. Maa? yasa?? ise 2017de son seneymis bu ay itibariyle bitmis.maaslarda da serbestler.

SM-N950F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Arslan Burak Bozda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Renkli tvlerinde detay?n? anlatt?lar ?imdi. Hi? ceza yok. 2 sene bonservis dengesi istemi?ler.her y?l -30u gecmeyeceklermis. Maa? yasa?? ise 2017de son seneymis bu ay itibariyle bitmis.maaslarda da serbestler.

SM-N950F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                  -30 u gecmeyeceklermis!!!! dedim ben . boyle birsey olabilir mi ya? bize 0-0 dengesi yok biz 10 milyon veremedigimiz icin aboubakari , bonservis vermek icin marceloyu satalim adamlara hic ceza verme ve -30 ucuk bir rakkam negatif sansi ver!!!

Hakikaten inanmasi guc!

Yorum Yap

Basaksehirde Mahmut cezal? duruma d??m??t? nas?l oynuyor bug?n

Yorum Yap

-30 b?t?e ne ya gsye ?d?l vermi? adamlar

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Basaksehirde Mahmut cezal? duruma d??m??t? nas?l oynuyor bug?n
                        O gecen sivas macindaydi, orda cekti cezayi

Yorum Yap

Ba?ak?ehir yensin mi karar veremedim

Yorum Yap

Ali palab?y?k ge?en hafta gs ma??n? y?netmi?ti bu haftada ba?ak?ehir ma??n? vermi?ler adama. Haftayada fb-konya ma??n? al?r art?k

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ya puan kaybetsinde 3. olalim diyorum temmuzda acmiyalim bari. gs yenilmez bence.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ya puan kaybetsinde 3. olalim diyorum temmuzda acmiyalim bari. gs yenilmez bence.
                                Olur da tak?l?rsa ?ampiyon olma ?ans? var. Galatasaray kesin kazan?r diyemiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X