Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ne malatyas? ne ?elmesi ne puan? arkada?lar malatya 15dk da 2lik ilk yar? sonu 3l?k 90dk da 5lik olur
    gs burdan vermez art?k
    ?yle yada b?yle ba?ak-ts-biz ??kamad?k oradan malatya nas?l ??kacak
    ??ks?n malataya passosu al?r?m destek i?in

<GameOver>

Yorum Yap

???nc? olmam?z ?art. fb ve ba?ak ikilisi puan kaybetsin. gs'nin uefa dan men yiyece?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Aksi gibi g?ztepenin de avrupa iddias? kalmad?.tatil modunda cikacaklar maca.adamlardaki bal?n 1/1000i biz de yok.

SM-N950F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu hafta Ba?ak tak?ls?n, son hafta da d??me tehlikesi ile Konya ?elme taks?n Aykut'a, 2.olal?m, Gs men yesin direk CL gruplar?na akal?m
          Bu senaryo olursa birileri forma al?r herhalde bana

Yorum Yap

Aslı Bahad?r Co?kun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu hafta Ba?ak tak?ls?n, son hafta da d??me tehlikesi ile Konya ?elme taks?n Aykut'a, 2.olal?m, Gs men yesin direk CL gruplar?na akal?m
            Gs bu hafta malatya ile berabere kals?n haftaya g?ztepe ile berabere kals?n Antalya Ba?a?a ?elme taks?n Konya Fenerden puan als?n.Biz 2'de 2 yapal?m averajla ?ampiyon olal?m bu nas?l

Yorum Yap

Bahad?r m? yazd?ray?m Bahad?r C. mi

Yorum Yap

Aslı Kaan Erden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Gs bu hafta malatya ile berabere kals?n haftaya g?ztepe ile berabere kals?n Antalya Ba?a?a ?elme taks?n Konya Fenerden puan als?n.Biz 2'de 2 yapal?m averajla ?ampiyon olal?m bu nas?l
                Benim i?in Kaan ?n teklifi daha cazip. Kaan forman ayn? g?n elinde.

Yorum Yap

Aslı Cuneyt Urulu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Kaan Erden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Benim i?in Kaan ?n teklifi daha cazip. Kaan forman ayn? g?n elinde.
                  Abi d???nmen yeter in?allah bu dedi?im olur da ?ampiyon oluruz. ?nsan?n i?inde bir umut i?te beklemedeyiz.?lahi adalet bug?n kupada oldu?u gibi ligde de olur mu g?rece?iz

Yorum Yap

Bir seyler olur da en kotu sampiyonlar ligine gideriz insallah. Allahtan umut kesilmez

Yorum Yap

Ba?ak kazans?n bence. Son hafta kaybetsin kaybedecekse. ?ampiyonlu?u kovalas?nlar.

Yorum Yap

Karab?k de?il de geri kalan 16 tak?mdan biri denk gelse kesin puan kaybederdi bunlar da ah i?te, en olmayacak tak?mla oynuyor bal?na s.?t???m?n ezikleri!

Yorum Yap

Aslı Eren Gokhan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          zaman?nda ?ahinler, do?anlar g?nderilen tak?m m? galatasaraydan puan alacakm??? heleki b?ylesine kritik bir haftada.
                          Olay sadece malatyan?n puan almas? de?il ki... antalya da almal? karab?k de almal? bu 3 l? kombinasyon olmad??? s?rece ekmek ??kmaz...
                          bizim Euro 2016 ya gitmemize vesile olan ve milyonda bir olacak olay?n tekrar ya?anmas? laz?m o da imkans?z bence bo?una ?mitlenmeyelim...

Yorum Yap

Karab?k'le de?il de bu hafta Barcelona ile oynasa Fener'e bu ma?? kazand?r?rlar.
                            Ge?en hafta g?rd?k i?te.Sow'un gol?, F?rat'?n eyyamlar? falan Olum ?ok komik lan.
                            ?imdi bunlar CL ?n elemesinde Young Boys,Vardar,MTK Budape?te,Sigma Olomuc gibi k?y tak?mlar?na elenip d?necekler, makara kald??? yerden devam edecek.Tek avuntum bu.

Yorum Yap

Bu torbaci kilikli fernandao iyi adam bence.
                              Ilk senesi basariliydi vanpersie oynatilsin diye baski yuzunden kadrodan kesildi.
                              Her kotu donemde vanpersie niye oynamiyor dendi fernandao kesik yedi bu sene bile gidicekti gonderiledi takimi potada tuttu resmen.iyi forvet bence fenerbahce yararlanamadi senol hocaya bu tarz guclu bir adam vermek lazim ileride slimani olursu mesela.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fener ?ampiyon olur diye uykular?m ka??yor. Gs de az ?erefsiz de?il ama fener ayr? bir kategori.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X