Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Az ?nce lig tv ye telefon a?t?m a?z?ma geleni sayd?m.Bizim ma?ta en naho? tezah?ratlarda direk sesi k?smalar?na rahmen,yar?m saat boyunca 70 ya??ndaki adama b?t?n stad?n k?f?r etmesini hi? umursamadan dinlettiren her kimse bende onlara selamlar?m? iletmelerini belirttim..Adi ?erefsizlere sizlerde benim gibi tepkinizi koyun arkada?lar.

Yorum Yap

Antalya cok rahat top yapabiyoe aslinda ama istah yok en mltu kisimlarisa hucumda pozisyon yratan forvet arkasi basta kanatlar cok kotu okadar rahat top cevirtiriorki fener antalyaya ama kume dusecek bi takimin bu kadar rahat olmasi anlamiyorum.
      Eakiden kume dusecek takimlar fisek gibi olursu goeri kan burur pat pat yenersi geleni gideni son yillarda furbolcular duserse dussun modunda.
      Nasilsa seneye rize alanya baska bi asanaor takimda en kotu oynarim diyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Antalya cok rahat top yapabiyoe aslinda ama istah yok en mltu kisimlarisa hucumda pozisyon yratan forvet arkasi basta kanatlar cok kotu okadar rahat top cevirtiriorki fener antalyaya ama kume dusecek bi takimin bu kadar rahat olmasi anlamiyorum.
        Eakiden kume dusecek takimlar fisek gibi olursu goeri kan burur pat pat yenersi geleni gideni son yillarda furbolcular duserse dussun modunda.
        Nasilsa seneye rize alanya baska bi asanaor takimda en kotu oynarim diyolar.

Antalyan?n d?nk? malatya gibi olmas? laz?m. Bak malatyaya herifler ligin orta s?ralar?nda, ?? a?a?? be? yukar? yerleri belli ama d?n hem ma?ta hem ma? sonras?nda ne g?zel m?cadele ediyorlard?

Yorum Yap

Sak?pm?? ahmet o?uzmu? bu ??plerin ad?n?n bizle an?lmas? beni ?ileden ??kar?yor.

Yorum Yap

S?per Lig 30. Hafta Ma?lar?

Yaa su takimdaki adamlarin cogu seneye antalyada oynasin ptt 1.lig den de dusururler.
            Bombis fenerbahce sifir mucadele ediyor surda alanya gencler olsa patates etmisti feneri.

Yazik gunah sakip falan gibi adamlar gelicegine sedat fatih falan oynasin onlardan da bi sakip olur ki sedati oynatsak bugun super lig de cogu takimda sol kanat oynar

Yorum Yap

Aslı Ali ?zt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Sak?pm?? ahmet o?uzmu? bu ??plerin ad?n?n bizle an?lmas? beni ?ileden ??kar?yor.
              U21 takiminda bile oynayamazlar. Ya zaten turkiyede suan iyi yerli futbolcu yok, cengiz vardi parladi ve gitti. Gidip turk adama para vermek sokaga para atmak gibi bir sey. Altinordu harici hicbir kulupte bizim seviyemizde oyuncu yok, belki orada iyi yetenekler vardir

Yorum Yap

Hala k?frediyor kans?zlar!!!

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Baskan dost camia diyordu, alsin dostlarini dinlesin

Yorum Yap

Burada Ba?ak?ehir yerine bu ?irkin camian?n ?ampiyonlu?unu ye?leyenler vard?? Hala buradalar m??

Yorum Yap

Kans?z bunlar kans?z

Yorum Yap

d?n f harfi bile ge?medi ya bizim trib?nde, sadece son dakikalarda gs ye beste s?ylendi onun i?in kuduruyorlar. ?ey diyolar, bizde size rakibiz bize de k?f?r edin

En g?zeli bunlara hi? cevap vermemek kendi kendilerini yiyip bitirsinler

Yorum Yap

bu macin gozlemcisinin notlari besiktasa ve senol gunese edilen kufurden haftaici tatil edilen macin fenerin h?kmen maglubiyeti konusunda yardimci olabilir.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Umar?m haftaya kaybetmeyiz yoksa bu ?eref yoksunlar? bizi ge?ecek

Yorum Yap

Ba?ak?ehirin Antalya'y? rahat ge?ece?ini bu ma?tan anlad?m. Ya Osmanl? ya da Sivas ma??nda puan kaybederler di?erlerine 3 puan yaz

Yorum Yap

Sadece kupa ma??n?n de?il 3 senenin ezikli?i bu.Tokatlaya tokatlaya i?lerinde yer etmi?iz k?peklerin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X