Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yan hakem varya o yan hakem ligin kaderinle oynad?

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Alp ?zt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Niye hayalcilik olcakm?? ya napal?m biz alanyam?y?z koyar ge?eriz ya gayseye hep olumsuz olumsuz yeter be
      Kadikoyde gol attik vermediler, normalde orda da kazanirdik
      Yenece?iz ba?ak puan kaybetsin yeter asporda sizin kafan?zda ?ampiyonluk golu geldi diyorlar gayse i?in gayse haftaya bizle oynuyor ne ?ampiyonlu?u ? ?ok iyi oynarsak hakem falan anlamam ben kimse etki edemez ezeriz

Yorum Yap

Yan Hakem resmen ligin kaderini de?i?tirdi...

Yorum Yap

Mesut bakkal 2 de?i?iklikle durmadan poz?syon ?reten tak?m? k?tled? b?rakt?.. ulan o taha ned?r arkada?.. bazen s?rf oyuncu deg?st?rm?s olmak ?c?n deg?s?kl?k yap?yolar

Yorum Yap

nopost ?ocuklar? 9 ki?i bitirmeleri gereken ma?? 12 ki?iyle kazand?lar.. haftaya bunlari evirip ?evirip nopostlamazsak bize ay?p

Yorum Yap

Abi hakem hakem denadam penalt? verdi alanyaya adam art niyetli olsa penalt?y? vermez

Yorum Yap

3-2 Alanya alacakt? hakem adam olsayd?. ?u le? Gs'ye vurur geliriz haftaya.

Yorum Yap

Neyse her t?rl? kazanmam?z laz?m son 5 ma?? zaten , b.?ehir e kar?? dezavantajl?y?z

Yorum Yap

Aslı Ramazan Midilli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ba?ak gibi akbilci yalaka ?erefsiz tak?m de?il biss?r? taraftar? olan gs fb olsun onlar daha onurlu diyen arkada?lar bak?n ma?? onurlu gs nas?l ald?

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"
                    Senin o dedi?ini burda m? dediler? gs veya fb ?erefsizine onurlu diyenin serefinden ??phe duyar?m ben...

Yorum Yap

Mesut bakkal gitti hucumculari cikartti mahvetti maci

Yorum Yap

Aslı Yasar Serbest tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ba?ak gibi akbilci yalaka ?erefsiz tak?m de?il biss?r? taraftar? olan gs fb olsun onlar daha onurlu diyen arkada?lar bak?n ma?? onurlu gs nas?l ald?

Senin o dedi?ini burda m? dediler? gs veya fb ?erefsizine onurlu diyenin serefinden ??phe duyar?m ben...
                        Burada basak olmasin gs fb olmasin diyen bir suru kisi var. Gelip simdi anlatsinlar bakalim gsaraylarini

Yorum Yap

onurlar?na sokay?m onlar?n. g?naha giriyorum s?rekli. ben gideyim en iyisi

Yorum Yap

Ma?? izleyemedim, hakem ne yapt??

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Abi hakem hakem denadam penalt? verdi alanyaya adam art niyetli olsa penalt?y? vermez
                              ?aka deme bu?

Yorum Yap

Forza acilen yaz? yazs?n FET? HAKEM? diye.

SM-A700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X