Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Alanya son haftalarda oynadigi oyunu oynasin yenilmesi imkansiz gibi bir sey. Basak ve Fb yener. Ben gs'nin ligi 4. sirada bitirecegini dusunuyorum.

Kayseri kayip etmez uefa icin saldirin

Malatya'yi yenip 31. hafta Finale cikacagiz artik. Basaksehir 5'te 5 yapamayacaktir.. eger biz gs'yi yenersek asagi dogru yuvarlanirlar duramazlar. Gorecegiz bakalim.. kolay olmayacak.. ancak bu isi bu kadar zora biz soktuk.. sokup almasini da bilmemiz lazim.

Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birey deimiyor. Bizim beraberlik hakkmz yok. 5 te 5 yapamazsak ampiyon olma ihtimalimiz hi yok. Yani gsyi her trl yenmemiz gerekiyor. He ikincilii falan dnyorsak onun iinde en fazla 1 beraberlik hakkmz var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum
    Fener 5 te 5 yapar. Gs manda sadece beraberlik hakkmz olabilir en fazla Baakehir'in durumuna gre

Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birey deimiyor. Bizim beraberlik hakkmz yok. 5 te 5 yapamazsak ampiyon olma ihtimalimiz hi yok. Yani gsyi her trl yenmemiz gerekiyor. He ikincilii falan dnyorsak onun iinde en fazla 1 beraberlik hakkmz var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum
    Fener 5 te 5 yapar. Gs manda sadece beraberlik hakkmz olabilir en fazla Baakehir'in durumuna gre
    Gs ma 1 hafta sonra deil mi? Bence beraberlik toleransmz oluacaksa Galatasaray man kazanmamz halinde oluacak. Baakehir'in stadn doldurun tavsiyesi de bence baak'a ar patlayacak. yllardr bo tribne sakin kafa ma yapan adamlarn beklentiyle stada gelen bir grubun nnde ma kazanamayp bocalayacan dnyorum.

Alnt Sinan z Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Gs ma 1 hafta sonra deil mi? Bence beraberlik toleransmz oluacaksa Galatasaray man kazanmamz halinde oluacak. Baakehir'in stadn doldurun tavsiyesi de bence baak'a ar patlayacak. yllardr bo tribne sakin kafa ma yapan adamlarn beklentiyle stada gelen bir grubun nnde ma kazanamayp bocalayacan dnyorum.
    Beraberlik hakkmz gsnin alanyaya puan kaybedebileceini dnerekten dedim

Alnt Sinan z Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Beraberlik hakkmz gsnin alanyaya puan kaybedebileceini dnerekten dedim
    Haa tamamdr. Baakehir bu hafta kaybetti onlar hala 3 puan nde hesap ediyordum ben

Takm gs ma iin yatsn kalksn duran top alsn. ligin en le takm duran top savunmas konusunda galatasaray

Gs de gecen hafta feghouli,serdar aziz,maicon,sinan gumus sinirdaymis kart gormediler ustune emin olmamakla birlikte nagatomo,mariano da kart gorerek sinira geldi bu hafta bunlardan bikacini kaybederoerse super olur.
    Ozellikle sag sol bek giderse mukemmel olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Sinan Engin gsye ceza gelmeyecek net bilgi dedi. Yine mi yrtacak bu adiler

Osmanli helva gibi takim ya bunlara kimse puan kaybetmez bosuna heveslenmeyin

Trabzon osmanliyi 2 dakikada 2 0 yapti osmanli iptal, basaksehir de yener bunlari

Alnt Sayime Dilek Dede Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Osmanli helva gibi takim ya bunlara kimse puan kaybetmez bosuna heveslenmeyin
    Karabk,Bursa,Osmanl ligin en kt takmlar.

Osmanl kme dmtr.stek,arzu,hirs sfr adamlarda.Ligde kalmalar imkansz.

PRA-LX1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Karce de ne ieriden top karma sevdas varm, adam emekli olacak hala izgide duraca yeri bilmiyor. Bizim ma bekliyor adi . devlemek iiin.