Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Alnt Ali Can Erdoan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu sezon gs deplasmanda oynad malarda konya hari, ma izlediysem puan kaybetti, izlemediysem kazand.

Osmanl , bursa , kayseri , karabk bu 4 ma da izlemedim. Hepsini kazandlar.

Kalan tm deplasman malarn izledim. Konya hari puan kaybettiler.

Cumartesi evlilik yl dnmm. Bieyler yapmam lazm

CASPER_VIA_M1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Kardeim yle bir anlatmsn ki, boan demekten baka are brakmamsn bize.

aka bir yana, nice mutlu senelerin olsun einle. Evlilik yldnmn de cinconun puan kaybyla kutlarsn inallah.

Alnt Ali Can Erdoan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu sezon gs deplasmanda oynad malarda konya hari, ma izlediysem puan kaybetti, izlemediysem kazand.

Osmanl , bursa , kayseri , karabk bu 4 ma da izlemedim. Hepsini kazandlar.

Kalan tm deplasman malarn izledim. Konya hari puan kaybettiler.

Cumartesi evlilik yl dnmm. Bieyler yapmam lazm

CASPER_VIA_M1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Kesinlikle ma yayn olan iyi bir yere yemee gtr yengeyi. Tv'ye ara sra bakabilecein bir ada oturursan hem sen kazanrsn hem Beikta

Malara gelince 3 haftadr Kayseri'nin Baakehir'i yeneceini sylyordum. Hala iddiam devam ediyor.
    Gs bugn iyi gaz ald. Beraberlik ksayd bugn haftaya kesin puan kayb vard. Ama Alanya ii ciddiye alyor. Dn Malatya mandan sonra izin yapmayp bugn antrenmana ktlar. Olur da yarn Osmanl falan kazanrsa Alanya puan kapar.

Tek rahatsz olduum ey u 2 hafta boyunca Baakehir Gs'den ve bizden nce oynuyor malar. Baakehir'in olas puan kayplar durumunda Gs bizim mata beraberlik iin kabilir. Baakehir'in olas galibiyetleri bizi derbide demoralize edebilir. Artk iler byle kk detaylara kald bu sebeple malar ayn saatte olmalyd ve burada bir akallk var.

Yarin osmanli kazanir insallah da alanya haftaya iyice asilir.

Haftaya kayseride pek umudum yok ama insallah kayseri ve alanya kaybetmezler. Akhisar da gs macina kadar 2 macini kazanamazsa guzel olur

Ekmek kmaz. Rakipler gle oynaya kazanr, biz puan kaybedip yara veda ederiz.

Ma ma bakmamz lazm, biz kazandka iler lehimize dnyor, kim olur bilmem ama biri daha puan kaybeder bu hafta sanki. zellikle Alanyaspor konusunda benim de beklentim var.

Alanya akhisar gztepe. 4 puan alamayacaklar toplamda Sevinsin imdi kedicikler.

sumidica artisti,bizim ma hari gs ve fb malarnda sama sapan bir eyler deneyip 4 lk 5 lik oldu.

Bu hafta takmn rahat brakp taktikle oynamazsa puan alabilirler baakehirden.

Alanya i sahada rakiplerine zorluk akrtan bir takm.Kolay teslim olmazlar.

antalya nn ok ans yok fb karsnda.ok kt bir takm.Belki hamza,gs akyla puan almak iin yrtar kendini ama yeteceini sanmam.

Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Malara gelince 3 haftadr Kayseri'nin Baakehir'i yeneceini sylyordum. Hala iddiam devam ediyor.
    Gs bugn iyi gaz ald. Beraberlik ksayd bugn haftaya kesin puan kayb vard. Ama Alanya ii ciddiye alyor. Dn Malatya mandan sonra izin yapmayp bugn antrenmana ktlar. Olur da yarn Osmanl falan kazanrsa Alanya puan kapar.

Tek rahatsz olduum ey u 2 hafta boyunca Baakehir Gs'den ve bizden nce oynuyor malar. Baakehir'in olas puan kayplar durumunda Gs bizim mata beraberlik iin kabilir. Baakehir'in olas galibiyetleri bizi derbide demoralize edebilir. Artk iler byle kk detaylara kald bu sebeple malar ayn saatte olmalyd ve burada bir akallk var.
    Gs bizim mata beraberlie oynarsa perian olur.Gs defans yapabilen bir takm deil kendi oyunlar haricinde oynayabildikleri bir oyun tr yok.Bunu en bariz ilk yarda ki mata grdk kontroll oynayaym derken perian oldular.nallah yle karlar karmza.

Geen sene, son 2 3 mata nasl 4'er 4'er attysak; Malatya manda yapmamz gereken de o.
    Hayvan gibi abanmamz lazm. Bu hafta iler lehimize dnebilir. Rakip puan kaybetmese dahi, bir titreme getirmemiz gerek.

Alnt Siret Uslu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ozgur Karaarslan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Siret Uslu

Karde mesele olumlu olumsuz dnmen degl aslnda. Sen her yazdn mesajda kendinle eliiyorsun. ok gerye gtmedm son 1 haftalk mesajlarna baktm. nce demisinki
    -Basak 1 biz 2 bu gese 3 olur greceksiniz yazmsn.
    -sonra bu mac boa zlemeyin nmzdeki seneye bakalm yazmsn.(akhsar mac)
    -bi arkada sana bu mesajn hatrlatm sen ben zaten bu ma iin kafam rahatt alcaktk zaten yazmsn.
    -imdi basak yenld gs ampiyon oldu diyosun. Ve bizim bu ultrasupersonc uzay takm gsy yenmemz mmkn deil diyosun.

Bunlar srayla oku normalmi deilmi sen karar ver..
    1.) benim dncem buydu ama birey oldu yazdm. iaretten bahsetim onu niye yazmadn
    2.) akhisar man izlemeyin dedim ama yenileceimizi puan kaybedeceimizi dedim mi ? sezon sonu senaryosu iin demi olma ihtimalim aklna gelmiyormu.
    3.) GS en az 2 farkl yener yazmtm onu niye grmedin.baak yenilince fikir deitirmedim

not: bazlarnz toteme inanyorsunuz.hal sahada oynama aman yenilmeyelim diyorsunuz.ben samimiyetimle birey paylatm. iaret grdm fikrim bundan deiti dedim.sonra fikirlerim eliiyor bir yle bir byle konuuyor diyorsunuz. ben hata ettim paylamamalydm onu.

ben GS ampiyonluu yaayacaksam eer baakehir imdiden olsun demeye getiriyorum. arkada diyorki baakehirin ampiyonluunu istiyor.mecaz diye birey var illede aklamam yapalm
    gs yi byk yazp basaksehiri kucuk yazarak zaten milleti trollediginide anlamyordur kimse btn mesajlarnda kahpe takm s yi buyuk harflerle yazmann manas varm bunu da acklayabilir misin , yoksa tesadf m ?
    gerek yok boyle kucuk seylere sana kalsa kazandgmz 2 sampiyonlukta da gs ve fb kotuydu o yuzden sampiyon olduk , insanlarla alay etmeyi marifet sanmayn

Baakehir ve biz bu hatfa bayz

fb klasik l oyununun oynar 1-0 yada 2-0 kazanr.Burada tek gvencem hamza. gs icin varn younu ortaya koyar .

ve alanya . midim yok ama ite insan illaki acaba ??? diyor.

Gs dn normal artlarda gol atamayaca mata apkadan golle ald galibiyeti.
    bb Arda fantezisi yerine Mossoro ile balasayd kendi oyununu oynasa golleri bulurdu.
    O itahl gs yi ilk yar kaleye getirmediler.
    Bizde paniklemeden dzgn pas yaparak gs'yi durdurabiliriz.
    imdilik taktiimiz tutuyor, 2 n libero art talisca ile pas oyunu da oynuyoruz, takm ileri de itiyoruz. Sa da Adriano, solda Caner ile devam. Bir tek Quaresma tutuktu, her halukarda Lens var.

Biz galatasaray yeneriz orada

Nasl oynamamz gerektiini herkes biliyor

o oyunu oynarsak aresiz kalrlar
    nemli olan hocann byle dnmesi tabii