Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Celal Kaan Aytemir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Haftaya GS yensin, biz GS'yi yenelim....

Bu kadar basit
    Gs yense de Baakehirin puan kaybetmesini bekleyeceiz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yazyorsunuz adamlara

basaksehir ligin favorisi bence. bi tek gs ve osmanli deplasmani var zor diyebilecegimiz. gs alanyaya gidiyor bizle oynicak gztepe deplasmani akhisar deplasmani falan 4. olmalari muhtemel. basak macinda alacaklari 3 puan bi islerine yaramaz.

tm hesaplari gs yi yenmek zerine yapmiyor muyuz zaten? gs yi yendikten sonra her trl altimiza aliriz nemli olan basak. havaya girmemeleri nemli.

2 haftadir herkes kazaniyor bi tek galatasaray puan kaybetti. nmzdeki haftalarda takimlarin puan kaybi yapacagini pek dusunmuyorum.

Alnt Ramazan Tlen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Utku Riza Pirim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs-ibb berabere bitsin.

29. Hafta
    bb-60
    Bjk-59
    Gs-58

30.Hafta
    Bjk-62
    bb-61
    Gs-58

Hersey 31. Hafta belli olur diye tahmin ediyorum.

PRA-LX1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Yalnz Fener bu srete 2 de 2 yaparsa GS'nin nnde oluyor

BEKTA 62
    Baakehir 61
    Fenerbahe 60
    Galatasaray 58
    En zor ma sivasspor,eer kazanrsa bence umudu var.Deplesmanda kazanmasini biliyorlar.

PRA-LX1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Galatasaray Baakehir manda A.Avc 1 puan iin mi yenmek iin mi oynayacak acaba? Bu sorunun cevab ok nemli.

Eer 1 puan kurtaraym gerisini zeyim derse bunu kesinlikle baarabilir. 1 puan onlar iin kolay nk taktiksel adan stn bir adam Avc. Fatih Terim'i, enol Gne'i her trl yeniyor taktisyenlikte. Matan 1 puan kmas bizi umutlandrr belki ama Baakehir'in ampluk ansn da epey ykseltir. Zaten olas bir 3 puanda muhtemelen ampiyon Baakehir diyebiliriz.

Gs yenerse iler iyice karr zaten ona hi girmiyorum yenemezler bence.

Herey iyi gzel. gs yide yeneriz diyoruzda, bu baakehir hangi malarda taklacak arkada ya?

Baakehir'in GS'den puan almamas lazm. Bylece malarn birinden 1 puan almamz durumunda Baakehir ile 2 li avaeraja kalmam oluruz.

Basak cok garip takim, gidip en basit gorunen maclarda puan kaybedebilir en zor denilen gs ve osmanli maclarindan 6 puan cikartabilir. Gs mesela icerde konyayi tsyi yener deplasmanlarda takilir diyorduk bekledigimiz gibi oldu ama basaksehiri hic kestiremiyorum

Sper Lig 29. Hafta Malar

Hayrls olsun.

Halil Umut 29. hafta baln amt zaten o bala ne oldu ?

Bal amtm ben ama dier malara tam admin sanrm.

Sivas:2- Fb:1
    Gs:1 - Baak: 1

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    33
    Haydaaa olmad imdi bu i.Neyse rakiplerden kastmz cincon ise o kazansn zaten iimize gelir

Bugn Robinho'dan bir harakiri bekliyorum

Bence Fener bugn yensin.
    Eer yenemezse ligden tamamen kopacak ve btn varn younu pisliini kusmuunu hafta ii bizim maa saklayacak.
    Bugn kazanp yarta kalrlarsa kendilerini de ceza alp riske etmemek iin hafta ii ma daha sakin geecektir.

Gs-Baak ma da nasl biterse bitsin bizim iimize yarayacak sonular mutlaka olacak olan bir ma. Gnl istiyor ki bol olayl, krmz kartl ve sonucu beraberlik olan bir ma olsun tabi.
    Kazanacak biri olursa Gs olsun. Hibirimiz ligin bitimine 6 hafta varken gsnin evinde baak man kazanmasn isteyeceimizi tahmin etmezdi ama kendi hatalarmzdan dolay bu noktaya geldik. Ben ittire kaktra da olsa hakemin de desteiyle bir ekilde gsnin alacan dnyorum.

krmz kartl 1-1 bizim iin en iyi sonu.

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bal amtm ben ama dier malara tam admin sanrm.
    dier malara tansa bile bal aman yetmi