Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Ts kendine gelsin yine caksnlar cincona 😂😂

Alnt Mehmet Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sosa yine dktryor Burak'a al da at pas, sadan sfra inip kar nalet gelsin o zilliye
    ancak akhisara oynar!!!

imdi grdm. gs'nin 2. golnde serkan krntl elini ekiyor. enterasan bir olay...

Ts 3 1 yendi, 8 deplasmandir kaybetmiyolarmis. Siradaki deplasmanlari gs, insallah onda da kaybetmezler

25 hafta bitmeden 26. hafta konusu alm. Konuyu aan arkada deimi, GS ile Baak kazanr.
    Katlyorum. Halil Umut kardeim bekleniyorsun.

Riteli bozmasaydnz keke

Tapatalk kullanarak iPhone X araclyla gnderildi

Tsde oyuncular gaza gelmi, iyi oldu Gs ma ncesi

Bnyamin Gezer, Atiba'nn 2 pozisyonuna da penalt dedi, Medel'e de penalt dedi. Ta kullanrken Ahmet Ouz'hun gereksiz bir ekilde hocann stne gittiini syledi.

Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    25 hafta bitmeden 26. hafta konusu alm. Konuyu aan arkada deimi, GS ile Baak kazanr.
    Ptesini bekliyordum, alm konu. Salk olsun Bu hafta zaten rakipler birbiriyle oynuyor. Ekmek illa kacak

Gs yenerse o gazla ampiyonluk iin baya zorlu bir rakip olur,berabere bitsin yada fener yensin.

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ptesini bekliyordum, alm konu. Salk olsun Bu hafta zaten rakipler birbiriyle oynuyor. Ekmek illa kacak
    bence sen a konuyu tekrardan

Malar iin catfight'a blent yldrm, bizim maa da halil umut meler deniyor

Alnt Sinan z Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Palabyk ile Blent dinlendirildi bu hafta..Muhtemelen 2'si grev alacak.nallah Palabyk denk gelmez bize..

Fener evinde gsye yenilirse azize stad ykar taraftar.Yzden ya berabere ya yenilgi olucaktr.
    Bk ekinmeden nde bask ile oynadk m dalacaklar aynsn konya genler alanya fner yapt sonular ortada

Alnt Sinan z Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fb gs macina palabiyik verilse keske. Katleder maci kirmizilar havada ucusur