Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Trabzonlular bile tebrik ediyor Betoyu

Okayn kafa vuruunu ne kard be

VIA_F1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Yalniz Tamer Tuna mac sonu roportajinda ne kadar akici konusuyor oyle, hic eeee iiiii uuuu demeden sanki biryerden okuyor, takdir ettim

MI 5 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Rza matan sonra yine alad, penaltmz verilmedi diye

Beto byle giderse Dnya Kupasnda kaleye geer Portekizde.

Fb beinsports yorumcusu reha kapsalin tabiriyle BI SEKILDE kaybetmez

imdi zeti izledim, gerekten efso kurtarlar yapm Beto..

Gztepe'yi, gs fb ve ts deplasmanlarnda izledim.Rezalet tesi bir futbol oynadlar 3 matada.Hi yaktramadm tamer hocaya.

Beto neler yapm ya yle? Sanki koca bir sezon kurtarlarn kolaj yapmlar gibi 90 dakika.
    Yani inanlr gibi deil bu kadar iyi pozisyon alp, bu kadar iyi refleksler falan adam 36 yanda bir de. Hadi kaleciler 40a kadar oynuyor eyvallah ama 36 yanda bu performans ok enteresan olmu.
    Resmen +1 yl eklemi szlemeye 90 dakikada

Sper Lig 21. Hafta Malar

Alnt Kazm Onur Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs de muslera yok denayer yok antalyann ans olabilir
    Bu ikisinin olmamas Antalyann anszl.
    Denayer sadece abukluk var ancak temel stoper yetilerinden yoksun olduu son mata da ortaya kt.
    Muslera desen kova.
    Oldum olas izgi kalecilerini sevmem.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Baakehir'in rahat kazanacan dnyorum maalesef. Galatasaray da ayn ekilde kazanr, Antalyaspor bo bir takm.
    Biz de zorlu periyot ncesi rahat kazanp moral buluruz inallah.

Rza almbay 30 senedir futbolun iinde. Ma sonu aklamalarna bakyorsun, hala "anssz gol yedik, dikkatsizdik gol atamadk, mcadele ettik"....

Yani Abdullah Avc gibi palavradan taktik yorumlar yapmaya gerek yok ama insan birka kelam da takmn oynad sistemle alakal bir eyler syler

O zaman ansl bi hoca bulalm btn malar kazansn

Gsnin kolay bir periyodu var bu yuzden sivas maci cok onemliydi iyi ki de kaybettiler.
    Simdi antalya kasimapasa(d) bursa karabuk(d) periyoduna girdiler. Kasimpasa harici bana umut veren mac yok, kasimpasa da bizden baska diger takimlara cok gevsek takiliyor ama kadro yapisi kaliteli nispeten. Insallah bu sefer yenerler gsyi

Baakehir fb ma fb yarn iinde olsun diye fb aleyhine sonulanmasn bekliyorum
    Haftalardr hakem algs yapan civcivler bu hafta meyve alrlar

Baakehirden puan alma ihtimali olmayan 2 takm syle deseler Fener ve Karabk derim

Hamza'da zorlamaz gsyi. Biz kazanalm nmzdeki haftalarda karsa kar ekmek