Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Alnt Cihan Yaman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ramazan Midilli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ramazan Midilli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir rodrigez bir yasin yok elimizde
    Prpr adam yok elimizde

...LG KOYMAYIN LG...
    Trenin cann yiyim ben zledim 2kiiyi srtna alp gitmesini
    naallah 2.yar hazr dner

...LG KOYMAYIN LG...
    Bu resimden de anlalaca gibi anca pide hazrlar o
    Bu adamn akbeti nedir bilgi var m? Ekim gibi sahalara dner diyorlard. lk yar bitti adam ortalkta yok. Q7'yi kesecek tek adam Tre'dir.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Transfermarkt sitesinde "Sper Lig - Oynama izni yok" eklinde bir not belirtilmi. Federasyona falan m bildirilmedi yoksa lisansnda falan m sorun var, gvenilir ve gncel bir site kendileri yoksa sakatk olsa dn tarihiyle birlikte yazarlard.

https://www.transfermarkt.com.tr/gok.../spieler/82130

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    33
    Alnt brahim Su Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Hocann formsuzluu da en az futbolcular kadar var. nceden yapt taktik ve oyuncu deiiklikleriyle ma alrd. Bu sene bi haller oldu. Takmn gole ihtiyac olduu anlarda dahi, kafa toplarna etkili kan Negredo'yu kartmak gibi yanllara dt. Q7, Talisca ve Caner inadn hi saymyorum bile.

u Sivas manda dahi Orkan' oyuna sokabilirdi. Ouzhan hibir zaman hamle oyuncusu olmad. Sonradan girdii hibir mata oyunun kaderini deitiremedi. Ne zaman oyuna sonradan girse bir halt yapamad, Sivas manda olduu gibi.

Bizim defanstan ziyade bir orta saha oyuncusuna ihtiyacmz var. Talisca, Ouzhan, Tolgay falan.. Bunlarla lig bitmez. Hele Tolgay ve Ouzhan var ya, gol atmay unutmular. Byle ofansif orta saha m olur?

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    Hocann kadro tercihleri ve oyuncu deiiklikleri hep skntlyd ama gemi senelerde kadro bu kadar geni olmad iin tartlmyordu bu kadar.Genelde benzer ve ezbere deiiklikleri vard hep mesela ilk sene ne getiimiz ou mata 60-70 gibi Necip girerdi oyuna.imdi de ayn deiiklikleri yapp,ayn isimleri oynatmaya devam ettike eletiriliyor tabiki.Takm hazrlama konusunda ve baz oyunculardan verim alma konusunda uzman hoca ama u oyuncu tercihleri ve oyunu iyi okuyamamas handikaplar.Baz inatlar da var ve hata yapsa da bunlardan vazgemiyor ou zaman.nallah toparlar ama apkay nne koyup dnmesi gerekiyor benim hatalarm ne diye de.

Alnt Mehmet Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Transfermarkt sitesinde "Sper Lig - Oynama izni yok" eklinde bir not belirtilmi. Federasyona falan m bildirilmedi yoksa lisansnda falan m sorun var, gvenilir ve gncel bir site kendileri yoksa sakatk olsa dn tarihiyle birlikte yazarlard.

https://www.transfermarkt.com.tr/gok.../spieler/82130
    Lisans karlmad diye biliyorum, devre aras karlr.

Sper Lig 18. Hafta Malar

Beiktamz iin hayrls olsun.

Baakehir hari dier yapraklar kazanr. Onlar da kazanabilir ama Bursa zorlayacaktr.

Kayseri'den en az 1 puan bekliyorum.Sumudica Reyiz iini bilir

Gs ve Baakehir puan kaybeder Fener zorlansada kazanr

Buca manda bile yrtnyor adamlar
    Fato gaz vermi belli donk bile top oynuyor
    Bizden istekli arzulular malesef

...LG KOYMAYIN LG...

Gs bizden 1 hafta sonra kampa basladi, adamlar su an gazi almis bir sekilde oynuyorlar..

Bizim kamp cok iyi gecti diyordu butun muhabirler, dun Osmanlispor macinda gorduk bizimkilerin hirslarini..

Alnt ada Ula Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs bizden 1 hafta sonra kampa basladi, adamlar su an gazi almis bir sekilde oynuyorlar..

Bizim kamp cok iyi gecti diyordu butun muhabirler, dun Osmanlispor macinda gorduk bizimkilerin hirslarini..
    Gs as kadro ile km rakibi 2 alt kme takm Buca, sen as takmdan sadece GG ve Pepe ile kmsn rakibin de sper lig takm Osmanl.

Bizim futbolcularda pek hrs yok bu sene. Sakin oynuyorlar

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Gs as kadro ile km rakibi 2 alt kme takm Buca, sen as takmdan sadece GG ve Pepe ile kmsn rakibin de sper lig takm Osmanl.
    Halil ben oyunculardaki hirstan ve havadan bahsediyorum, sen kadrodaki oyunculardan rakip takimdan bahsetmissin..

Alayi berabere kalacak. Wait for it