Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Bursa gsye ierde nasl kaybetti biliyoruz, ona benzer bir ma olmaz umarm, yakaladklarn atmalar lazm.

Bu vatanda kim bilmiyorum ama milliyet gazetesi cart curt bir ey yazyor profilinde. Byle bir bilgi paylam..

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Alnt Mehmet Kartal Kara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    doru soylemi

adsz2.JPG
    O zaman 5 ma ceza kesin diyebiliriz.. adalet ilerse tabi... sonuta renkleri sar krmz !! Siyah beyaz olsayd hemen yaptrrlard cezay

Frat bizim mata gerekli kartlar gsterebilseydi gs puan kaybedebilirdi,ama u artlarda rahat yeneceini dnyorum.Bursa da Batalla oynamazsa ekmek kmaz gibi.Baakehir yener ama beraberlik srpriz olmaz.

tek ekmek kabilecek ma; Bursa-Fener

Bursa Hocas tpk Sivas bakan gibi fb yi nasl yalam..Yok yle iyiler yok ampiyonluun en gl adaylarndan..imdi de Batalla haberleri..
    Hayrl iler

Her Daim Beikta!!!

Alnt Yildiray Kalay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bursa Hocas tpk Sivas bakan gibi fb yi nasl yalam..Yok yle iyiler yok ampiyonluun en gl adaylarndan..imdi de Batalla haberleri..
    Hayrl iler

Her Daim Beikta!!!
    Le Guen gereki bi adam. Bizim iin de ligin en iyi takmyla oynayacaz demiti. Batalla inallah yetiir Fb'ye her daim bela olmu bi adam.

gs nin akhisarla oynamas kt oldu.puan kaybetme ihtimali %1 olan bir ma .
    keke farkl bir takmla oynasalard. bu haftada puan kaybetselerdi dahada toparlanamazlard.

Akhisar'dan m daha ok nefret ediyorum Gs'den mi emin deilim.
    Bu hafta i yapmaz bu balk

Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Akhisar'dan m daha ok nefret ediyorum Gs'den mi emin deilim.
    Bu hafta i yapmaz bu balk

akhisar sevilmez edilmez de s nefreti ile mukayese dahi edilemez. s yahu bu.

Bursa fener mana yine Ali palabyk vermiler
    Yazn oraya imdiden Fener'e 3 puan

batalla oynarsa bursa saplar

FB kazanamaz .
    GS, BB ve biz kazanrz.

Le Guen ligi zd nerede kime nasl oynamas gerekiyorsa yle oynuyor.Bursa 3-5-2'ye dndkten sonra oynad 7 mada kaybetmedi seri bu akam devam eder