Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Gs, Emre Akbaba'ya teklif yapm, ne tesadf yine ve yeniden haftaya malar varken transfer alimas yapyorlar.

Baak-gs mann her trl sonucunun bize fayda veya zarar getireceini dnmyorum.

Alnt Koray Karata Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baak-gs mann her trl sonucunun bize fayda veya zarar getireceini dnmyorum.
    Baakehir ma ile birlikte Gs'de ciddi bir d balayacak. O yzden Baakehir'in kazanmas nemli.

Baak - Gs ma iin en iyi sonu beraberlik olur bizim iin.Srekli k balad balycak diyozda biz daha kt futbol oynuyoruz ligde bu sene.

Ne guzel cayimizi yudumlaya yudumlaya basaksehir-gs macini izleyecektik; beraberlik istiyordum ama suan basaksehirin kazanmasi daha iyi olur. 26-26-22
    Konu Mehmet Kele tarafndan (17 Kasm 2017 Saat 23:04 ) deitirilmitir.

Insallah basak kazanir plase beraberlik

insallah basak kazanir.
    ama ben basakin fizik gucunun gs ye yetebilecegine dusunmuyorum. emre ve mahmut, ndiaye ve fernando karsisinda dayanamayabilir emre cokerse de basak coker, gs nin kazanmasi halinde ligin bitecegi anlamina geldigi icin en kotu ihtimal o olur, Haydi Basak..!

Galatasaray muhtemelen kazanr. Bizim Vodafone Park'da Galatasaray' yenmekten baka bir aremiz kalmyor.Yenersek ve ilk yary 4 puan farkla bitirebilirsek o zaman ikinci devre iin biraz umut olur. Ama beraberlik 'te fiimiz ekilmi olur.

Alnt Ramazan Tlen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Galatasaray muhtemelen kazanr. Bizim Vodafone Park'da Galatasaray' yenmekten baka bir aremiz kalmyor.Yenersek ve ilk yary 4 puan farkla bitirebilirsek o zaman ikinci devre iin biraz umut olur. Ama beraberlik 'te fiimiz ekilmi olur.
    Gs kazanamaz abi. aplar yetmez. Berabere de bitmez inallah direkt Baak kazanr ki en azndan fark 4 e insin eref Bey'de 1 yapalm fark.

Gs kesinlikle kazanmayacak Ma sonu burdaym hakem Ali Palabyk

BRAHM SETEN‏ @ibrahimseten
    baakehir'de ok.. caicara ve mahmut'tan sonra emre belzolu da bu akam g.saray'a kar yok.. (kaynak: bipspor)

Rezalet bir hafta sonu.. gs kazanrsa hi armayacam. ok ksmetli takm

HUAWEI NXT-L29 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt Mehmet Ali Gne Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BRAHM SETEN� @ibrahimseten
    baakehir'de ok.. caicara ve mahmut'tan sonra emre belzolu da bu akam g.saray'a kar yok.. (kaynak: bipspor)
    Bu doru ise gemi olsun. Yzyln en ansl takm gs

Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mehmet Ali Gne Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BRAHM SETEN� @ibrahimseten
    Bu doru ise gemi olsun. Yzyln en ansl takm gs

Ulan dn u ma alsaydk var ya, bugn hepsi saha da olacakt... Nasl dankl bir dv bu Anthony Queen.. Bu kadar ball ve ansl bir takm dnya zerinde yok...

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi