Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Bu hafta ekmek kmaz

Gs'ye koyarlar.
    Konu Engin Cetinalp tarafndan (11 Ekim 2017 Saat 07:31 ) deitirilmitir.

Konya'nn gsyi en son ne zaman yendii belli bile deil gs mandan pek umudum yok o adan

Alnt Berke Demirel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konya'nn gsyi en son ne zaman yendii belli bile deil gs mandan pek umudum yok o adan
    Konya hakknda Dediklerin doru da bir de mustafa reit akay zelinde bakalm , Gs'den srekli puan alabilen bi adam , ben ona gveniyorum

CASPER_VIA_M1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Bir hafta sonra dnya derbisi var ama eskiden aylar ncesinden balayan renkli gerginlii ve renkli medya gzellemeleri ortada yok.
    Gs u 2 ma kaybetse fener ampiyonluk yarnda olacak.

nk gs kstl kadrosu tam oturana kadar amanda gerilmesin.

Alnt Suat Baran Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    fetsaray buraya kadar ansnn da yardm ile iyi getirdi,
    ama malara genel olarak baktmzda son 4 man 3 nde ok iyi olduklar sylenemez.
    antalya'ya kar rezil oyun kazanlan 1 puan
    bursa'ya kar son dakikalarda bulduklar goller ile kazanlan 3 puan
    karabk'e kar nasl olduu anlamsz son dakika gol ile kazanlan 2 puan

bizim telalanmamza neden olan 3 mataki puan kayplar ise
    1. kasmpaa ma 2 ut yenilen anlamsz 2 gol
    2. fenerbahe ma ki tm trkiye grd mevzular
    3. ts ma onca eksie ve hafta aras l mann yorgunluuna ramen lensin karmasa yine 3 puan alacamz ama anlalmaz bir ekilde yediimiz ans gol ile kaybettiimiz 2 puan.

Ayrca genel olarak bakldnda tolga gibi kalasn ekstra 5 gol, maiconun 3 gol vs. uzun periyotta devam ettirilebilir bir durum deil.
    bizim yaadmz oyuncu eksikliini yaamadan gelmeleri de bir ans onlar iin.
    Ve en nemlisi -ki bunu en iyi renkliler biliyor- beikta'n eksiklerini ( adriano, ozzy, atiba, gg) kadrosuna katt anda durdurulamaz olacaklarn grecekler.
    enol hoca ile her sezon bamz ( ve enol hocann hemen tm takmlarnda olan durum budur) hafif sancl balyor, sonrasnda ise vites yava yava 3-4-5 oluyor.
    Bizden onlara u aamada yaplacak en iyi tavsiye atabildikleri kadar puan fark atsnlar, yoksa imdiden 2.lii garantiye almaya baksnlar.
    Aynen yle, Galatasaray u an olaan gidiatn dnda durumlarla puanlar ald. Kariyerinde 3 gol olmayan adam 6 haftada 5 att, Son dakikalar, teklemeler vs. Galatasaray bizim rakibimiz deil. Biz formumuzu bulursak geen yl ki gibi erkenden dierlerine haydi hayrl tralar diyebiliriz. (Baakehir'i son 2 haftaya umutla tamak bizim fantezimizden baka bir ey deildi)

Fb kazanir
    Gs kazanir(sacma sapan bir golleri kesin var)

HUAWEI NXT-L29 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Bu hafta kaybeden olmaz kolay kolay...

bu haftadan ekmek kmaz

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    33
    Fenerin mana kesin A.ulusoy atanmtr dedim doruymu.Palabyk iti,frat ve ulusoy geen seneden beri dnml olarak fenerin i saha malarna atanyor. Kimse de buna ses karmyor

Alnt Cihan Yaman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fenerin mana kesin A.ulusoy atanmtr dedim doruymu.Palabyk iti,frat ve ulusoy geen seneden beri dnml olarak fenerin i saha malarna atanyor. Kimse de buna ses karmyor
    Bosver abi bir cacik olmaz onlardan. Gsnin durumu nemli bizim iin. Fener bizle ugrasiyor gs aradan sinsice gizlice ilerliyor

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    33
    Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Cihan Yaman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bosver abi bir cacik olmaz onlardan. Gsnin durumu nemli bizim iin. Fener bizle ugrasiyor gs aradan sinsice gizlice ilerliyor

Onlardan korkum yok ama basnda,medyada srekli Beikta hakemle kazanyor algs yaratmaya alyorlar.Korkum burda benim.

2015-16 sezonunda Fener'e aktn en kritik yerde, ampiyon olduk. Bozuk saat misali 2. kez doruyu yap hadi bakalm yarn nefret etsem de senden, seyirci avantajn olmasa da, Gs'yi en son ne zaman yendiin belli deilse bile yarn bi srpriz yap hadi lan.