Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Ilk haftadan ekmek cikmis. Herkes gagalamis hemen

bu fener kalec i almadimi niye hala ayi yogi oynuyor

Bence Ridvanin izledigi yol yanlis zira yabanci siniri gelirse tekrar, sessiz sedasiz transfer yapmayi bilmeyen her probleme 6 kat para verip cozen gerizekali kanaryalar ffp dahilinde tek topcu alamaz.

Ilhan cavcav sezonunda gbirligi kume dusmenin en buyuk adayi bence.kadrolari cok cok kotu

HTC Desire EYE cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

irkef zat der inallah. Antalya'nn da dmesini isterdim ama kadrolar iyi. Tahminen G.Birlii, Sivas ve Malatya der.

Alnt Yasar Turkmen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence Ridvanin izledigi yol yanlis zira yabanci siniri gelirse tekrar, sessiz sedasiz transfer yapmayi bilmeyen her probleme 6 kat para verip cozen gerizekali kanaryalar ffp dahilinde tek topcu alamaz.
    Yabanc dmanl yapacaklarna altyapy tevik edecek admlar atsnlar. Ne genler var, harcanyorlar.

Vay be! Trabzon'da bu sene de Olcay' kesecek adam kmam.

Hrsz 11'de

aka gibi yemin ediyorum

Trabzon gol yedi bile

Trabzon yenilsin. Bursa macn sattktan sonra iyice uyuz oldum onlara

Arkadalar konu d ama u an Trabzon mana bakyorum. Digiturk play hd kalitesinde aldm bildiiniz standart kalitede izliyorum. Byle bir sorunu olan var m?

karken Okay yle bir pas att k resmen rakibe asist oldu. Trabzonspor'a hi sempatim kalmad o Bursa'ya ma sattlar ya.

Alnt Mazhar Mert Kurkcuoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar konu d ama u an Trabzon mana bakyorum. Digiturk play hd kalitesinde aldm bildiiniz standart kalitede izliyorum. Byle bir sorunu olan var m?
    Bilgisayar mi televizyon mu?

Alnt Cneyt Trkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mazhar Mert Kurkcuoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bilgisayar mi televizyon mu?
    Televizyon da bilgisayar da denedim hepsinde oluyor. Internetim 70 mbit.

hrsz att 1-1 oldu