Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Yazmayaym kaile almayaym dedim ama dayanamadm. Yavak kedicikler forumlarnda porto karabk ayarnda bir takm diyor. imdi gitsen porto deplasmanna eline verip gnderirler seni be yavrum uzaa gitme antalya iinden geti daha. ht boklu antalya

adam olmuta portoya karabk ayar diyor. porto bence osterborg ayarnda bir takm

a kpekler ya

Alnt Mehmet Evrim Talan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yazmayaym kaile almayaym dedim ama dayanamadm. Yavak kedicikler forumlarnda porto karabk ayarnda bir takm diyor. imdi gitsen porto deplasmanna eline verip gnderirler seni be yavrum uzaa gitme antalya iinden geti daha. ht boklu antalya

adam olmuta portoya karabk ayar diyor. porto bence osterborg ayarnda bir takm

a kpekler ya
    Kaale alinacak taraftar grubu degil onlar suan kendilerini dunyanin en iyi takimi olarak goruyorlar. Birakalim ruyada kalsinlar zaten uyanacaklar ruyadan simdilik keyfini cikarsinlar

HUAWEI NXT-L29 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Gs gumbur gumbur yenilir diyorum ben, bakalim

SM-J700F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Erturul Salam istifa etmi.

Alnt Medet zer Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gs-kasmpasa manda neler dnyor. Kgvar oran 1.6 dan 3 e sonra da 2.0 a geldi. Yabanc sitelerde 5 i gecti. Birileri zengin mi ediliyor?

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    5 vb bir ey grsem atlardm hemen. 1.65-1.70i gememesi lazm nk kgnn

GS en az 10 tane atar. Maalesef.

Anlamadim da niye gs fb'den biri cuma oynamiyor?
    Birini yine ctesi birini pazar a vermisler persembe mac yapan basaksehir pazar 3de oynuyor.
    Cuma gs ctesi fener pazar biz pteside ibb oynar mantik bunu gerektirir

Sent from my iPhone using Tapatalk

gs puan kaybedecek fb yi bilmem

fb 442 ksn ve 3-0 falan yensin. O zaman taktik buymu deyip bize de 442 kabilir. bu salakl yapabilirler inanyorum ben.

Alnt Medet zer Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gs-kasmpasa manda neler dnyor. Kgvar oran 1.6 dan 3 e sonra da 2.0 a geldi. Yabanc sitelerde 5 i gecti. Birileri zengin mi ediliyor?

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Abi sitelerin oundan gs ma kaldrld.Bireyler dnyor o mala ilgili.

Alnt Huseyin Kurt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anlamadim da niye gs fb'den biri cuma oynamiyor?
    Birini yine ctesi birini pazar a vermisler persembe mac yapan basaksehir pazar 3de oynuyor.
    Cuma gs ctesi fener pazar biz pteside ibb oynar mantik bunu gerektirir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Biz pazar oynayamayz,konyada perembe ma yapt,hemde deplasmanda ,baakehit ierde oynad perembe gn,ama dierlerinde haklsn baakehir en azndan pazar akam oynamalyd

bu hafta ekmek kmaz, gs hakemle, fb zorlansa da kazanr.
    baak-ts 3 ihtimalli

Alanya fenere yenilmez.
    gs kazanr
    baak-ts berabere

Alnt Burahan Grsu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alanya fenere yenilmez.
    gs kazanr
    baak-ts berabere
    Ben de byle dnyorum.

Alanya ok savruk takm. Muhakkak gol bulacaktr ama yiyecei de kesin gibi birey o sebepten kestiremiyorum o ma. Paa bi srpriz yapsa tadndan yenmez. Neumayr,Trezeguet falan ok tehlikeli topular inallah bireyler yaparlar. Baakehir Ts'yi yener.