Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Fb puan kayb yaasa m daha iyi yaamasa m karar veremedim bizim ma ncesi...

Dn devre aras , gs abartma enlikleri srasnda ''Belhanda Talisca'dan stn oyuncu, ilk 11 lerinde hi bo oyuncu yok'' ve ''adamlar gmbr gmbr oynuyor'' yorumlarndan sonra girememitim. Baya gmbr gmbr gitmiler anlalan istatistiklere baknca.

Bu arada gne sisteminde hibir gezegende Belhanda Talisca'dan stn olamaz. kisini de ayn anda satla koyun grrsnz kim ka kuru ediyor.

lk 11 leri bile bizden iyi deilken , 23-24 kiilik kadrolara bakp bizden iyi kadrolar var demek ok garip. 2-3 adamlar cezal ,sakat olsa 2-3 malk galibiyet orucuna girer bunlar .Trabzon la 3. lk mcadelesi verirler.

"Oraya bi' 3 puan daha yazmanz rica edeceim"
    TS-Baak berabere
    Alanya alr
    GS alr

Alnt Doruk Ilhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dn devre aras , gs abartma enlikleri srasnda ''Belhanda Talisca'dan stn oyuncu, ilk 11 lerinde hi bo oyuncu yok'' ve ''adamlar gmbr gmbr oynuyor'' yorumlarndan sonra girememitim. Baya gmbr gmbr gitmiler anlalan istatistiklere baknca.

Bu arada gne sisteminde hibir gezegende Belhanda Talisca'dan stn olamaz. kisini de ayn anda satla koyun grrsnz kim ka kuru ediyor.

lk 11 leri bile bizden iyi deilken , 23-24 kiilik kadrolara bakp bizden iyi kadrolar var demek ok garip. 2-3 adamlar cezal ,sakat olsa 2-3 malk galibiyet orucuna girer bunlar .Trabzon la 3. lk mcadelesi verirler.
    Ben yazdim bunlarin bazilarini..
    1- benim furbola bakisima gore belhanda taliscadan daha komple topcu ben teknik direktor olsam o bolgede belhandayi tercih ederim (taliscayi degerli bi topcu olarak gormuyorum, besiktasiminda oyununu bozdugunu dusunuyorum, sokak futbolu oynuyo)
    2- hic bos topculari bence yok (ilk 11 ler bazinda konusuyorum), bos topcudan kastim necip, tosic, hakan balta, linnes, ismail koybasi, dirar vb. onlarin sol bekini karabuklu sol bek dusundugumden yazdim ki bence o herif tas gibi
    3- oynadiklari oyun kucuk takim oyunu, arkada bekleyerek ani pres ve baskiyla kazandiklari topla hizli toplarla sonuc ulasmak, orta sahada dondurmemeye calisiyolar rakibi baskili oynuyolar bu da cok yorucu ve eforlu oluyor bence gs nin kadro kurulumu oynamak istedikleri oyuna gore guzel ve akillica kurulmus gecende de yazdim futbol akli kimse dogru is yapmis ama dedigim gibi hocanin oynatmak istedigi futbola gore...
    4- 3un devami niteliginde bu oyunlarinin devamliligi cok zor, guclu ve guvenilir oyun icin hep fit olmalari, kendinlerine herdaim guven ve dislinin sistemin heryerinde dogru oyuncu gerekir, yedekleri o kadar kotu ki bu oyunu ligde uzun surduremiceklerinin kanisindayim
    5- besiktasimin sorunlari icin yanlis sayfa ama bizim hazir olmadigimiz bi gercek ve sol stoper hala almamamiz olmamiz fiyasko olarak goruyorum (hazirlik kampindan hic bahsetmiyorum 45 derecelik ispanya marbellaya gitmek aptalligin daniskasi)
    6- ligin suanki goruntusune gore sampiyonluk tahminlerim; bjk yuzde 40 basaksehir yuzde 25 gs yuzde 20 fb yuzde 10 ts yuzde 5
    7- 7 numaraya en cok yakisan futbolcu feyyaz..

fenerin puan kaybetmesine izin verilmez bence. bol goll ma olur ama iddaclar 3.5 stn bankoya yazd bile.

baak-ts ma ok ilgin bitebilir. baak farkl da kazanabilir, avrupa dn kaybedebilirde.

gs ma klasik kgvar st ve ms1 biter.

Bizim mata da beklentim farkl galibiyet u konyaya.

in ilgin yan, Beikta-Konya arasnda oynanan mata kan olaylar yznden iki takmda ceza ald ama aralarndaki ilk mata seyircili olacak. Misal konya taraftarnn bu maa gelememesi lazm.

Belhanda dnyann hi bir santrafor arkas oyuncusuna gre daha komple oyuncu olamaz. Asl sokak topusu Belhanda'dr. Bugn Gs'liler dahi piman bu adamn alnmasna. En kt transfer diyorlar bu adam iin. Talisca'nn kramponlarn tar anca Belhanda.

Geen sene de Yasin ztekin, Eren Derdiyok seviciler vard burada , biri Q7 teki Cenk'den daha iyiydi onlara gre

Alnt lker Uysal Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mehmet Evrim Talan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ouzhan Karahan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Cenk.Akay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Halis zkahya gs nin 4 mandan 3 ne verilmi inanlmaz - stelik dn de gs lehine skandal kararlar verdi - bu konu zerinde durulmal belli ki bu sezon bireyler dnecek hakem konusunda
    http://www.fanatik.com.tr/yazarlar/d...almadi/1317683
    Hakemliini pek sevmezdim ama braktktan sonra doru konuuyor hep. Aktif hakem iken byle konuamaz tabi. Tipik Trkiye sistemi ite.
    oha hic dikkat ekmedi bu.

nasl olur byle bir ey .tam bir fiyasko

fener icin de frat aydnus var.
    Gerekten ok enteresan bir konu. Frat Aydnus 16 ma ynetmi Fenerbahe iin. 13 ma Kadky'de. Dier ma Beikta, Galatasaray ve Baakehir deplasmanlar.

Alnt Ekrem Bozbey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Puan kaybi yasamasi daha iyi tabiki

HUAWEI NXT-L29 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Baakehir farka gider
    Gs zorlansada kazanr
    Fener mada goll beraberlik veya tek farkla Fb galibiyeti

Alnt Ekrem Bozbey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Puan kayb yaasnlar, artk fb orta sra takm olmal. 19 ampiyonluk yeter onlara. Dknt stadlar ile orta sra mcadelesinde fb ye baarlar. Hatta bu mcadele baarsz olup 10-12 arasnda da taklabilirler. Artk Baakehir istikrarl geliyor, fb'nin aptan dmesi lazm ki rakiplerimiz oalmasn. Juventus gibi olmalyz. Ali'nin 8 gn filminde bir sahne var "5-10-15-20 7/24" diye, o sahnedeki gibi olmalyz abi.

Biz kazanrz, fb taklr, Baakehir-ts ma haftann msabakas olur, gs de handikapl galibiyet alr.

Bsk ts bol gollu zevkli bir mac olur
    Fb ite kaka kazanir
    Gs kopek gibi kosar kazanir

baak-ts 2-3
    gs-k.paa- 1-1
    alanya-fb- 1-2

biz de 3-1 alrz

Gs farkl alr
    trabzon kazanr
    fener %100 kazanr.bu kadar puan kaybndan sonra devreye girerler.

u ligde en gerizekal en bo adamlardan biri de veyseldir. adamn bir takla atmad kald hala ben bir ey yapmadm diyor sr. u kasmpaaya nasl puan verdik ya 2 defa ne geip hem de.