Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Biz sevinemiyorsak baakehir ampiyon olsun kimse sevinemesin

Ne kadar akbilspordan nefret de etsem. Benim ezeli rakiplerimdense bunlar olsun derim, olacaklar da bu gidile.

Gs ampiyonluu son hafta Gztepe manda Baakehire kaybetse keke

Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs'nin travmatik sezon kaybn ben hatrlamyorum.Byle birey yaamalarn ok isterim.ampiyon olmuuz kadar mutlu eder beni.

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

dk 90 da birde dem ba koysa tadndan yenmezdi ite o zaman
    Alnt Halil Ozyildirim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs'nin travmatik sezon kaybn ben hatrlamyorum.Byle birey yaamalarn ok isterim.ampiyon olmuuz kadar mutlu eder beni.

Alnt Halil Ozyildirim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Engin Cetinalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fenerbahr Camias olsayd ;

u an Frat Aydnus bitmiti.

Ne olacak m ?

Beiktas-Fener ya da Galatasaray ilk derbiyi Frat Aydnus ynetecek.
    Fener'in lm alayan yok.Kendi bakanlarna sabah akam kfr ediyorlar.Bu kadar bytmeyin.

Frat Aydnus, sonunda fii tamamen ekti ve yine tepkisiz kaldk.

Cuma basak kazanir pazar akhisar kaybetmez insallah.

akhisar kupa finali iin rotasyon falan yapcak deniyorda potadan 4 puan yukardalar. Bu hafta osmanl ve konya yenerse kendileri bilir artk.

Alnt Kursat Temizyurek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    akhisar kupa finali iin rotasyon falan yapcak deniyorda potadan 4 puan yukardalar. Bu hafta osmanl ve konya yenerse kendileri bilir artk.
    Ki ikisi de bu hafta alacak. Konya karabk'e gidiyor, Osmanl'nn da sonraki ma bizimle. Ne yapp edip bu mata 3 puan alacaklardr. Akhisar kaybederse Avrupa kupalarna erciyes gibi ikinci ligden katlabilir

Alnt Sinan z Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Kursat Temizyurek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ki ikisi de bu hafta alacak. Konya karabk'e gidiyor, Osmanl'nn da sonraki ma bizimle. Ne yapp edip bu mata 3 puan alacaklardr. Akhisar kaybederse Avrupa kupalarna erciyes gibi ikinci ligden katlabilir
    kupay fenerbahceye verecekleri icin akhisarn bunlar dusunmesine gerek yok , bence akllar ve mantklar varsa ligde kalmak icin ugrasrlar

ltfen bo hayallere kaplmayalm bu sene 4.bittirdik bile bu saatten sonra kimse puan kaybetmez ..u kadro 10 puan fark atmas gereken kadro nerde bitiriyor ligi akl alr gibi deil arkada ,dndke ldryorum..

Konya kesin kazanacak 35
    Alanya Osmanl berabere biter 36- 33 olur
    Genlerbirlii Antalya GB kazanr. 33-35 olur
    Akhisar u an 36 puan. sterse yatsn Gs'ye

Bu arada Trabzon puan kaybedip Gztepe kazanrsa o da gzel olur. Uefa Avrupa Ligi iin salmamas lazm Gztepe'nin.

gs akhisari min. 4 golle fln gecer. insallah basak'ta kazanip umutlarini son haftaya kadar surdurur ama bence imkansiz gs'nin burdan sampiyonlugu vermesi... fener zaten son 3 hafta 9 puan garanti, kisacasi lig bitti, umarim rotasyon yapariz gencleri fln oynatiriz onumzude ki sezonun planlamasi insallah baslamistir.

Akhisar gs macina ali palabiyik'i vermisler, insallah gs hakem hatalariyla kaybeder. Anlasinlar bakalim nasil oluyormus