Konu: UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 Sezonu

Fernandes'teki klasa bakar mısınız ya... Vay be http://footyroom.com/matches/7994798...-moscow/review

21:00 Milan-Arsenal Trtspor da basladi, nerden bulmuslar bu spikeri harika maci olu gibi anlatiyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hahahha Yayinda sorun varmis simdi baglandi. Ankaradaki spikermis o

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu milana koy tosic, medel, tolgay banko oynar. Pepe babel adriano yu falan söylemiyorum bile

Vay be şu milana bak. O rakipleri tirtir titreten takım gitmiş sıradan bir takım gelmiş.
    Diğeri de gattuso gibi karizmatik bir adam gitmiş Ümit Özatın sakallı hali gelmiş. Tövbe tövbe...

Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fernandes'teki klasa bakar mısınız ya... Vay be http://footyroom.com/matches/7994798...-moscow/review
    abi fernandesin klasında sorun yok zaten bizde de cok klastı ama süreklilik yoktu oyun disiplini yoktu sorun burada

Alıntı Mehmet Kartal Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi fernandesin klasında sorun yok zaten bizde de cok klastı ama süreklilik yoktu oyun disiplini yoktu sorun burada
    videonun 2.34 dakikasında Konya maçında taliscaya yapılan pozisyonun aynısı oluyor.

Hakem önce devam ettiriyor,pozisyon gol olmayınca dönüp kırmızı kart gösterip frikik veriyor.

Be kahpe oğlu alper senin fifa kokartın yok mu? Bak olması gerek neymiş bu videoda var.

Sizin Beşiktaş düşmanlığınızı tarih yazıyor.Bu sene yapmadığınız daha ne kaldı bilmiyorum.

Bu takım inatla şampiyonluk yarışında kaldı son 10 haftaya girilirken.

İnşallah en yakınlarınızdan çıkar bu yaptığınız hainlikler.

Boyko yemeye devam ediyor,adamın yediği bütün goller hatalı olur mu arkadaş

Avrupa Ligini bu aralar alacağımızı düşünüyorum ama bakalım ne zaman.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende aslında bu kadroyla avrupa liginde acaba ne yapardık diye düşünüyorum..Gruplardan çıkmak güzelde, ama akıllarda hep işte acaba avrupa ligine kalsaydık ne yapardık diye geliyor

Şu Andre Silva ne kadar kötü bir futbolcu ya. Buna 38 milyon euro verip aldılar. Bunu görünce Talisca da rahat rahat o paraları eder diyorum.

Hakem Milanin fişini çekti resmen

Bu sene final lyonun stadinda oynancak ve lyon bugün cska moskova'ya karsi elendi. beter olurlar ins.

Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende aslında bu kadroyla avrupa liginde acaba ne yapardık diye düşünüyorum..Gruplardan çıkmak güzelde, ama akıllarda hep işte acaba avrupa ligine kalsaydık ne yapardık diye geliyor
    Su an kalan takimlara bakiyorum da kesin yari final oynardik diye dusunuyorum.

Yari finalde Arsenal ile eslesseydik kendi sahamizda rahat yenerdik bence.

Athletico Madrid bizi en cok zorlayacak takim olurdu.

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    erken eşleşme olmazsa finali Atletico Madrid - Arsenal oynar. Eğer böyle olursa şu kupada finali uzun yıllar sonra kaliteli iki takım oynamış olacak. Bu iki takım çeyrek yada yarı finalde eşleşirse tur atlayan takım kupayı alır.Arsenal bence bu kupaya daha çok önem verecek.Ligdeki konumu dolayısıyla ilk 4 e girme şansı yok.Seneye CL'de oynamak istiyorlarsa bu kupayı mutlaka almak zorundalar.Atletico zaten ilk 4'de olduğu için CL'de oynayabilecek.