Sayfa 25/35 İlkİlk ... 1522232425262728 ... SonSon

Konu: UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 Sezonu

Emre fena atti

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basaksehırde barız bı dusus var.bızım bunlarla macımız ne zaman.

Bu Braga daki Ahmed Hassan bizim eski eleman değil dimi

Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ya.. ahmed hassan emekli olmuştur.. bu başka ahmed hassan..

gayseden 100% febeden 99.9% nefret ederim!

gokhan inler kafada bitirmis herhalde futbolu.ikinci yariyi izliyorum,top almiyor,defans hic yapmiyor zaten,adamin yanina sirf gelmis olmak icin gostermelik geliyor gibi.leicesterda futbola kusturmus ranieri herhalde

Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizim Ahmed Hassan şu an 42 yaşında bu Ahmed 24 yaşında . Yaşları bile tersten benziyor

Basaksehir elendi bence bu golle. Kerimi almadi buyuk hata yapti avci

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha almanlar ile oynamadılar. Geçmiş olsun. Nasıl başlarsa öyle gider.

Konya 2 puan getirdi. Kısa günün kârı diyelim artık. Hollanda takımı Vitesse de sıfır puanla devam ediyor. Feyenord da ŞL'de aynı zaten. Bunlar asla turu geçemez. Ülke sıralamasında yine 10.'luk garanti. Ukrayna takımları ise iyi gidiyor. Onları yakalamak imkansız bu yıl. Belçika takımları da kötü ama arada 5,100 puan fark var. Onları da kupa falan almazsak yakalayamayız. Pek değişen birşey yok yani...
    Biz kendi işimize bakacağız artık.
    Konu Sinan Erdal tarafından (28 Eylül 2017 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

Bu sonuçların ardından Konyaspor için umut ve ülke puanı için katkı bulduk. Başakşehir kazanamadı ama Braga karşısında iyi oynadı. Bu da bize Başakşehir'in evinde en az 2 maç kazanabileceğini düşündürüyor. Konyaspor'un da 3 maç kazanabileceğini ve gruptan çıkabileceğini düşünüyorum.

Ülke sıralamasında 10. sıradayız. Altımızdaki Hollanda'nın bizi yakalaması mümkün değil. Zira Şampiyonlar Ligi'nde Feyenord, Avrupa Ligi'nde de Vitesse'nin turu geçme şansı kalmadı artık. Bu iki takım da puansız veda edebilirler. Belçika takımları Anderlecht ve Zulte Varegem de çok kötü gidiyor. Zulte, Vitesse ile aynı grupta yer alıyor. Bunlar birbirinden başka takımdan puan alamaz. İkisi de elenir.

Ukrayna bizden 4 puan, Belçika ise 5 puan önde yer alıyor. Ukrayna takımları Shakhtar Donetsk, Dinamo Kiev ve Zorya Luhansk iyi gidiyor. Ukrayna'yı yakalayabilmemiz çok zor görünüyor.

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş, Avrupa Ligi'nde de Konyaspor gruptan çıkabilirlerse, Başakşehir de 2 galibiyet alabilirse Belçika'yı yakalayabiliriz.

Konyaspor maçında bizim adımız geçti galiba ne denildiğini anlayan varmı

Harbi salak bunlar ya, 1-0 gerideler Samanyolu söylüyorlar, sonra da Demirören ve bize sallıyorlar, gerizekalılar topluluğu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konyaspor maçını öylesine açtım, taraftarlar "Beşiktaş'ın çocuğu Abdullah Şanlı" diye bağırıyordu. Önce ismi anlamadım, biraz araştırınca anlaşıldı.

Alıntı Akın Keske Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyaspor maçını öylesine açtım, taraftarlar "Beşiktaş'ın çocuğu Abdullah Şanlı" diye bağırıyordu. Önce ismi anlamadım, biraz araştırınca anlaşıldı.
    Nedir mevzu ?

Yazı fontunun çirkinliğine bakar mısın ya. 2. 3.lig takımlarının kullanacağı fontu kullanıyoruz yıllardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi