Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2017-2018 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Reziller ..

Yorum Yap

Gs kupay? mi alacakm??, Ndiaye ile olmuyor o i?ler, 3-4 hafta ge?sin gazlar? bir al?ns?n g?rece?im ben o Ndiaye'yi, Tolga'y?. Sel?uk Inan'? ararlar demedi demeyin.

Yorum Yap

Bu seneki rezillik a?a??daki tabloda AL kura ?ekimi ?ncesi 4. torbaya bak?l?nca daha net g?r?n?yor

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  uefa11.JPG
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  95.2 KB

Yorum Yap

Biz 3 kulvarda m?cadele verirken,k?z karde?ler tek kulvarda rahat rahat tak?lacak

Yorum Yap

Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Biz 3 kulvarda m?cadele verirken,k?z karde?ler tek kulvarda rahat rahat tak?lacak
            3. kulvar olan T?rkiye Kupas?n? saymaz isek 2 kulvarda gidiyor olmak her zaman avantajd?r. Her ne kadar insanlar bunu dezavantaj gibi g?rse de , bir ?ok spor yorumcusunun da belirtti?i gibi Avrupa da devam ediyor olmak her zaman ligi olumlu anlamda etkilemi?tir.

Haftada 2 ma? oynama temposuna al??t???nda tak?m, hele bir de Avrupada i?ler olumlu devam ediyor ise lige hep olumlu etki etmi?tir. Bu y?zden benim bir s?k?nt?m yok.

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gs kupay? mi alacakm??, Ndiaye ile olmuyor o i?ler, 3-4 hafta ge?sin gazlar? bir al?ns?n g?rece?im ben o Ndiaye'yi, Tolga'y?. Sel?uk Inan'? ararlar demedi demeyin.
              Al?rlard? demedim . ?yi diyebilece?imiz tak?mlar?n bu kupaya bak?? a??lar?na ve kalan di?er tak?mlar?n kalitesine bak?l?nca alma ihtimali vard?, dedim. Ba?ka bir ?ey daha s?yleyeyim : Ba?ak?ehir, olaya iyi konsantre olursa ve sa?ma hatalar yapmazsa -ve elbette kura ?ans? ile- ?eyrek finale dahi y?kselebilir. Bu potansiyellerinin oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

muhtemel cl den gelen tak?m alacak kupay?

Yorum Yap

Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bence Milan al?r bu sene,uefa al?p ?l ye direk gitmek i?in baya kasacaklar

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bence Milan al?r bu sene,uefa al?p ?l ye direk gitmek i?in baya kasacaklar
                    milan?n sadece ad? var,
                    bir united de?iller als?nlar
                    ya da uefa onlar i?in seri a dan daha kolay de?il.
                    seri a kalitesi ?ok olmaya bir lig, uefa kolay oray? zorlayay?m mant??? olmaz.
                    ama united i?in uefa pl den daha ?erez bir lig. onlar?n uefay? zorlamas? mant?kl?yd? mesela.

Yorum Yap

Milan-Arsenal iyi final olur.

Yorum Yap

Final Lyon kentinde oynanacak, AL den devam edip finale kalsak d???nsenize

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          3. kulvar olan T?rkiye Kupas?n? saymaz isek 2 kulvarda gidiyor olmak her zaman avantajd?r. Her ne kadar insanlar bunu dezavantaj gibi g?rse de , bir ?ok spor yorumcusunun da belirtti?i gibi Avrupa da devam ediyor olmak her zaman ligi olumlu anlamda etkilemi?tir.

Haftada 2 ma? oynama temposuna al??t???nda tak?m, hele bir de Avrupada i?ler olumlu devam ediyor ise lige hep olumlu etki etmi?tir. Bu y?zden benim bir s?k?nt?m yok.
                          Aynen ?yle. Hatta bu iddiay? bir ad?m ?teye ta??yarak diyorum ki, e?er gruptan ??karsak bu seneyi de ?ampiyon olarak bitiririz rahatl?kla...

Yorum Yap

Basaksehir, Braga-Ludogorets ve Hoffenheim ile eslesti..

Yorum Yap

Ba?ak?ehir zorlu bir gruba d??t?. C Grubu'nda Braga, Ludogorets ve Hoffenheim ile e?le?ti.
                              En son düzenleyen Sinan Erdal; 25-08-2017, 15:43.

Yorum Yap

Aslı Sinan Erdal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ba?ak?ehir zorlu bir gruba d??t?. D Grubu'nda Braga, Ludogorets ve Hoffenheim ile e?le?ti.
                                Bence de zor bir grup oldu, ozellikle 3.torbadaki en zor takimlardan birini cektiler...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X