Konu: Hazrlk Ma | Fransa-ngiltere | 13 Haziran 22.00 A Spor

Hazrlk Ma | Fransa-ngiltere | 13 Haziran 22.00 A Spor

Futbola hasret kaldk, izleyelim

Fransa manyak jenerasyon yakalad yalnz.

Ma olduunu bilmiyordum, bal grr grmez ma atm ve gole yetitim @Halil Umut Eyaz

Faydal oldu balk teekkrler

SM-A710F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Tottenham ne topular kazandryor dnyaya ya. Kane kaptan bile olmu att goln de. lk bizim mata dnya pazarna kt Tolga'ya 25-30 m de solla atmt

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tottenham ne topular kazandryor dnyaya ya. Kane kaptan bile olmu att goln de. lk bizim mata dnya pazarna kt Tolga'ya 25-30 m de solla atmt
    Ondan bi onceki sezon cikti piyasaya. Bizle oynadiklari sezon iyice ivme almaya baslamisti. Ole hatirliyorum.

Alnt Mehmet Ali Tuna Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ondan bi onceki sezon cikti piyasaya. Bizle oynadiklari sezon iyice ivme almaya baslamisti. Ole hatirliyorum.
    Oynuyordu ama ok az abi zaten ya da epey kkt. u an belki de dnyann en iyi komple santraforum oldu herif. Sen seversin byle fizikli sert ngiliz topularn diye dnyorum

Bu arada 2-2 oldu Kane'in penaltdan att golle skor. Varane krmz yedi.

Alnt Mehmet Ali Tuna Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Oynuyordu ama ok az abi zaten ya da epey kkt. u an belki de dnyann en iyi komple santraforum oldu herif. Sen seversin byle fizikli sert ngiliz topularn diye dnyorum

Bu arada 2-2 oldu Kane'in penaltdan att golle skor. Varane krmz yedi.
    Yok ben cok begenmiorum bunu. Iyi adam tabide. Biseyler eksik gelio.

Komple forvet tanmna en ok uyan oyuncu sanrm Kane Dnya'da...
    Bir de hzl olsayd pf