Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m?n Makedonya ve Kosova Ma?lar? Aday Kadrosu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu i?in sonu Terim'in istifas?na kadar gider.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu i?in sonu Terim'in istifas?na kadar gider.
      Aman Terim gitmesin. Sonra ?enol G?ne? ismi filan ge?er milli tak?ma, gerek yok.

Yorum Yap

adaml?ktan delikanl?l?ktan bahseden adam babas? ya??nda adam?n bo?az?na sar?l?p ana avrat k?f?r etmez.
        kendi aya??na kur?un s?kt? resmen salak herif. ??k??e giden kariyerini daha da h?zland?rd? bu yapt??? hareketle. ve di?er gazetecileri de kar??s?na ald? ?imdi.
        in?allah terim ba?ta olmak ?zere alay? milli tak?mdan defolup giderler bir an ?nce.

Yorum Yap

Insan musvettesinden, baska ne beklenir ki? Bu nopost cocugu bu ulkenin milli takim kaptani. Lanet olsun boyle duzene, bunun gibilerden kurtulalim artik yeter.

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ya milli futbolcular Arda'ya destek olurlarsa ne olacak ? ?? o zaman iyice arap sa??na d?ner.

Yorum Yap

Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ya milli futbolcular Arda'ya destek olurlarsa ne olacak ? ?? o zaman iyice arap sa??na d?ner.
              Oluyorlar zaten. A??klama yapt??? fotoya bakay?m dedim instagramdan be?enenler GG,Caner de olmak ?zere hepsi var. Milli tak?m?n alay? bunun ?etesi. Burak,Sel?uk,Caner zaten direkt kankalar?.

Yorum Yap

17.00'de bas?n toplant?s? yapacakm?? Barcelonal? y?ld?z futbolcu

Yorum Yap

Bas?n toplant?s?na kat?lanlar? bir kenara not almak laz?m. T?rk futbolunu bu hale getirenler onlar ??nk?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Arkada? kafay? yemi? pi?man de?ilmi? belliki madalya bekliyor o zaman tebrik edelim.

Yorum Yap

milli tak?m? b?rakt???n? a??klad? iyi oldu

Yorum Yap

?ok ??k?r b?rakt?...bu kadar pohpohlanman?n bu kadar gaz vermenin sonucu...bye byee...

Yorum Yap

Kurtulduk. Bar?a da tekmeyi bassa,iyi olur.

Yorum Yap

Ben Arda'y? seviyordum hala da severim, yaz?k oldu ?z?ld?m a??k?as?.

Yorum Yap

Hi? sevmem gayseli p?s?r?k herif.. Ne san?yor kendini hem baban ya??ndaki adama sald?r sonra pi?kin pi?kin pi?man de?ilim de.. Havan? yesinler

100% gayseden 99,9% febeden nefret ederim!

Yorum Yap

Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ben Arda'y? seviyordum hala da severim, yaz?k oldu ?z?ld?m a??k?as?.
                                Sen ?ok enteresan birisin Fatih abi, bu yorumun i?in demiyorum genel olarak

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X