Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m?n Makedonya ve Kosova Ma?lar? Aday Kadrosu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu h?rs?z zaten uyuz bir adamd?.
    Ne olmu? buna zay?flam??m? ya?lanm??m? sa?lar?ndanm? iyice uyuz olmu?. Katlanam?yorum g?rmeye.

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Oguzhanda kayboldu macta.
      Tak?ma messiyi koy emre mor gibi g?z?k?r Ronaldo'yu koy i? yapmaz

Yorum Yap

Ozzie'nin milli tak?mda bi rol? yokki. O kadar rezalet bi tak?m bu tak?m. Kimin nerde oynad??? belli de?il.

Yorum Yap

Ne kadar k?t? bir tak?md?r bu? Ya Be?ikta?'? izlemeyi b?rakmam laz?m ya da milli tak?m?. ?kisi ayn? anda olunca ?u andaki gibi i?kence ?ekiyorum.

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

GG-Ozzie pasla?mas? ve h?rs?z?n gol?.

Yorum Yap

Kepaze milli tak?mda tek g?z dolduran adam Cengiz ?nder.. ?ocuk ger?ekten ?ok klas top?u.. 8-10M her neyse, paras? verilip al?nmal? bu ?ocuk, 10 sene s?rt?nda ta??r Be?ikta?'?.. Mitrovi?'e 4 k?s?r verilen ortamda bu ?ocu?a verilecek 10M para de?il kesinlikle...

Yorum Yap

Gelecek sezon ataca??m?z gol?n spoilerini verdiler. GG getirdi, O?uzhan'a b?rakt?; O?uzhan kontrol, ara pas?; Burak topu al?p d?nd? ve bitirici vuru?la i?i bitirdi.

Tamam, vurmay?n!

Yorum Yap

Aferim ozzy.

Yorum Yap

Oziyi on numara pozisyonda oynat?yor. Oguzhan?n orada faydal? olamad???n? Terim hari? herkes biliyordur san?r?m.

Yorum Yap

Yaz?c? giriyor. Ozzie'yi ??karacak kesin bu futbol katili herif.

Bu arada GG de Berisha'ya futbol dersi veriyor

Yorum Yap

Hahaha Ozzie'yi ??kard? Ozan ve Sel?uk dururken Allah'?n belas? herif.

Yorum Yap

Sel?uk ??kmal?yd?. Ozi 8e ge?meliydi.
                          Bu arada Cenk girip bir tane sallasa iyi olur.

Yorum Yap

bu herif bu kafayla nasil uefa yi aldi anlamak m?mk?n degil ya.
                            belkide ego tavan yapinca gururdan ben herseyin en iyisini bilirim kafasinda.
                            ruh hastasi bence tedavi edilmesi lazim.

Yorum Yap

Yusuf hemen i? yapt?.
                              Topal o?uzhan yusuf iyi olur asl?nda

Yorum Yap

Pirlo san?r?m kitab?nda yazm??t? Fatih Terim gazla ba??ra ?a??ra oldu?unu taktik olarak bilgisiz oldu?unu yazm??t? ben daha bir de?i?iklikle ma?? ald???n? g?rmedim .

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X