Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hep b?yle devam ismail.
    Harikasin.

Yorum Yap

Y?llard?r ?u formu bulmak ?ok mu zor, hadi zor da sarf etmekte zormuydu be ?smail, ge? oldu g?? oldu ama g?zel oldu. Daha da iyi olman dile?iyle yerli Bale.

Yorum Yap

Zor zamanda hizir gibi yetistin ama 6 yil oldu be dostum tam 6 yil 😀

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

H?cumcu sol bek nas?l olunur? dersi verdin resmen. L?tfen bu sezon bunun alt?na d??me ve l?tfen sakatlanma.. ?nce ?ampiyon olal?m sonra euro 2016'ya u?urlayal?m seni.

Yorum Yap

Zaten ofansif ve atletik bir bek, savunma y?n?n? de geli?tirdi. Mental olarak kazmal?klar yapsa da kesinlikle s?zle?me uzat?lmal?. Tahminim y?ll?k 1 m Euro'nun alt?nda almaz.

Yorum Yap

Kendisinin normalde ?ok iyi sert ?utlar?,frikikleri filanda var..
              Ama ne hikmetse g?stermiyor bizlere bu y?nlerinin..
              Bu d?nemi iyi gecirdi in?allah dewam? daha da iyi olarak gelir.

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Allah'?n? kitab?n? seviyorsan git bu tak?mdan

Yorum Yap

ismail bu sene inanm??

Yorum Yap

?smail'in bu performans?n? be?enmeyenler g?rd?m tek t?k. Adam daha ne yaps?n yav

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?smail'in bu performans?n? be?enmeyenler g?rd?m tek t?k. Adam daha ne yaps?n yav
                      ismailin performans?ndan bende ?ok memnunum ama tak?m?n set h?cumunda inan?lmaz hatalar yap?yor, enteresan ama zoru yap?yor ama yan?nda ki adama tak?m sete d?nd???nde en basit paslar? veremiyor bunu ilk zamanlar bir kerelik hata olarak d???n?yodum ama s?rekli yap?yor, hatta tak?m neden hep sa? bekten beckle oyun kuruyor diye d???n?yodum k?s?tl? bir oyuncu olmas?na ra?men beckle ??k?? yapmam?z?n nedeni bu beck basit oynayabiliyor ismailde bu yok ne yaz?k ki.

Yorum Yap

?smail'i tak?mdan kovanlar var. Ben yedek kalmas?ndan yanay?m. Buna ra?men as oyuncu gibi oynad? bu ma?. Kalite olarak be?enmedi?in bi adam b?yle oynuyorsa takdir edecen arkada?.

Yorum Yap

Bu ma?ta en son laf edilecek adamlardan birisi. Tamam savunmada problemi var ama Tosic mi oynas?n?

Yorum Yap

ismail sen ?ut ?ekme

Yorum Yap

Aslı Dursun Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Allah'?n? kitab?n? seviyorsan git bu tak?mdan
                              nas?l git ya? daha ne yaps?n cocuk

Yorum Yap

Tak?m?n en iyisiydi gene helal olsun sana ?so

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X