Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Burada ?smail hakk?nda yaz?lanlar? okuyunca bazen buras? rakip tak?mlar?n forumumu diye ??phelenmemek elde de?il..Arkada?lar bu adam 2 defa ?ok b?y?k sakatl?k ge?irdi ve herkesin art?k bitti dedigi anda geri d?nd? ve yerinde oynayan 2 tane yabanc? futbolcuyu keserek formay? ald?..Varsa yap?c? ele?tirilerimiz tabiiki yapal?m ama hakarete varan ele?tirileriler yaz?kt?r g?naht?r...

Yorum Yap

kosu yoluna atilan topu durdurmadan orta acmayi ogrenmeli.. hepsi auta gidiyoru

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu adam sakatlanmadan ?nce neyse ?imdi de o nesine yap?c? ele?tiri yap?caz be?enilecek bi taraf?n? g?remiyorum ?ahsen

Yorum Yap

Bas?nda ki kamiller ?v?p duruyorlar.
          Ama?lar? belli bizim guclenmememiz.
          Ayni ?ey kaleci ve stoper icin de ge?erli.
          Bi anda tolga ersan cok iyi oldu onlarin g?z?nde algi yaratmaya ?al???yor ?erefsizler

Yorum Yap

Yemin ediyorum ?ok enteresan bi adams?n

Yorum Yap

Ben burda haftalard?r ?smail ile s?zle?me uzat?lmal? diyordum.
              Elbet bu ma? bi k?stas de?il ama ?smail bo? adam olmad???n? g?sterdi, g?stermeye devam eder in?allah.
              ?smail'den ?ok iyi bir yedek olur bizim i?in. Tak?mda kalmal?.

Yorum Yap

Ma??n y?ld?z?yd?, iyi oyunun ?tesinde tak?m?n a??k ara en h?rsl?s?yd? b?yle devam etmesi dile?iyle sevgiler.

Yorum Yap

Man of the Mach

ISMAIL "ISMAEL" K?YBASI

Tebrikler...

Biz hem s?veriz, hem de severiz...

Bu aralar seni coook Seviyoruz

Yorum Yap

B?yle devam edecekse direk imzalas?nlar.Vay be ?enol hoca ?smail'i bile ne hale getirdi helal olsun ona da.

Yorum Yap

?nan?lmaz bir geli?im g?steriyor son ma?larda devam ?smail daha iyisini yapabilece?ine inan?yorum

Yorum Yap

bugun ?ok iyidi ama o kendini atman neydi be ismael yapma bu g?zel oynas?n on planda olsun

Yorum Yap

Aslı Selin Cabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bugun ?ok iyidi ama o kendini atman neydi be ismael yapma bu g?zel oynas?n on planda olsun
                          O pozisyonda ayakta kalmas? fizik kurallar?na ayk?r?yd?, adam?n i?inden ge?emeyece?i i?in yere d??t?. Hakemi kand?rmaya y?nelik bir hareket yapmad? bence.

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Selin Cabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            O pozisyonda ayakta kalmas? fizik kurallar?na ayk?r?yd?, adam?n i?inden ge?emeyece?i i?in yere d??t?. Hakemi kand?rmaya y?nelik bir hareket yapmad? bence.
                            y?z ifadesi bana yetti ya
                            sanki ?ok a??r bi pozisyonmu? gibi

Yorum Yap

Vay be. MUHTE?EMD?

Yorum Yap

?ok h?zl? ve yorulmuyor. Sa?lam bi bek olmay? ??renmesi i?in ona futbolu ??retecek bir Hoca gerekiyordu buda ?enol G?ne? oldu. Bence Be?ikta?ta kalmal?. Bu haliyle 11 de oynar. K?t? haliyle de yedek olur. Dolay?s?yla Tosic sat?lmal? ve Ismail ile rekabete girebilecek bir sol bek al?nmal?. Ben b?yle d???n?yorum.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X