Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D?ve d?ve kul?pten at?lmas? gerekir bunun bide s?zle?me yenilerlerse ?ok pis soverim ....

Yorum Yap

ah ismail vah isma?il ulan ismail

Yorum Yap

Y?llard?r ofsayt takti?ini ??renemedin
        Y?llard?r orta yapmay? ??renemedin
        Y?llard?r kademeyi ??renemedin..
        Y?llard?r Tolga ya geri pas yap?lmayaca??n? ??renemedin..
        Git ulan art?k
        Git..

Yorum Yap

Topun ustune basip topu gomecekmis gibi saga sola cekerek bir kere bilemedin iki kere adam gecersin. Sen bek adamsin iyi calim atamadigini da biliyon ne diyo eveleyip geveliyon topu. InsAllah tez zamanda gidersin.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

s?zle?me imzalayaca??z diye kul?be ?a??r?p d?eveceksin sonra direk kovacaks?n .

Yorum Yap

Top aya??na geldi?inde mutlak pres alt?ndaki oyuncumuza pas at?yor. Atiba' y? ka? defa zora soktu, birinde kapt?rd? Atiba ne yapacak ama di?erlerinde kurtard? ama yaz?k Atiba' ya...
              ??te en sonunda Alexis ve Tolga denen kaleciye tam ortalar?na inan?lmaz zeka f??k?ran bir geri pas? ile tak?m?n t?m moralini ezdi ge?ti...
              Art?k hakikaten yeter.

Yorum Yap

Sinirim ge?medi hala, kendimi par?al?yordum d?n az kals?n.

Yorum Yap

Tolgan?n yedi?i sa?ma golde senin k?sa d??en sa?ma sapan geri pas?n?n rol? ?ok by?k..?leride ?ok tak?ld???n i?in bazen iyi gibi g?r?n?yorsun ama az iyi olan bir rakip senin kanad?n? kevgire ceviriyor geriye bile gelemiyorsun yedi?imiz ataklarda sa?ma sapan ?ekjilde stopere kay?yorsun..Sen futbol falan bilmiyorsun

Yorum Yap

sen ?u yetenekle d?nyalar? kazan?yorsun ya d?nyan?n adaletine bi s?v?yorum anlatamam.

Arkas? d?n?k adama faul yap?lm?yca??n? hala ve hala ??renemedin beyin denen bir?ey var m? cidden merak ediyorum futbol bilgin hi? mi yok arkada?

Alt yap?daki oyuncunun yerinde olsam ?enol hocan?n yan?na giderim hocam ben bu hatalar? yapmam beni oynat?n derim isyan ederim yeminlen.

Yorum Yap

?smail i?in sadece ?u ?ark?y? linkliyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=MtWvqBTWuhY

Yorum Yap

Aslı Hakan Denizyilmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?smail i?in sadece ?u ?ark?y? linkliyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=MtWvqBTWuhY
                        K?rd???n potlar bini a?t?, bak yanl??s?n herkes ka?t?
                        ?smail de buna ?a?t?, akl?n? seveyim lan ismail
                        Lan ismail, atl? m?s?n, yavrum ba?datl? m?s?n
                        Herkes zeka ya??n? sorar, lan sen bu kadar tatl? m?s?n
                        Ulan ismail, ulan ismail,ulan ismail,ulan ismail,ulan ismail

Yorum Yap

Sana neler diyece?im de i?te neyse susuyorum

Yorum Yap

Gitsin ba?ka tak?mlar? yaks?n. Art?k Yeter .

Bazen diyorum buna y?ll?k 150 bin lira verip ?zerini ba?kalar? m? payla??yor diye. Zira futbolu 150 bin bile etmez.

Yorum Yap

Senin futbol zekana ne demeli ?

Yorum Yap

Bunun ger?ekten d?v?lerek g?nderilmesi laz?m.

D?n yenilen 3 gol?n de ba? mimar? bu herif, hep bunun sa?mal?klar?ndan sonra geldi goller.

Sadece yedirdikleri de de?il bu adam ba?l? ba??na bir sorun. Pas atmay? bilmez, nerede ne yapaca??n? bilmez, ?n? bombo? orta yapacak ama yemin ederim i?imde bir gram heyecan olmuyor, biliyorum ??nk? alakas?z bir yere atacak topu. Bir de yeni s?zle?me imzalan?rsa vay halimize.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X