Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

git ve giderken mustafay?da al

Yorum Yap

Meydan bo?ken 11 i dolduramayan adam?n yedek beklemesine kar??y?m ben. 10 senedir ?smail oldu olacak diye bekliyoruz. Elde var oynad??? 3 5 ma?.

1 sezon f?rt?nalar estirir, dersin ki belki o formunu yakalar kals?n. Yok i?te arkada?. Ya da her ?eyi tamd?r, disiplini eksiktir, dersin ki ya?? geldi olgunla?t?, art?k oturakl? oynar vs. ?yle bi durum da yok. Adam d?md?z k?t?. Bi ka? ?zelli?i var, belki iyi olur diye insan? esir eden. Onu da kullanacak futbol zekas? yok.

Nolur ?u tak?ma, 11 ?ans? ald???nda ?tt?recek bi ?ocuk getirin. Yedekte o beklesin. Tabi bi tane de hakiki sol bek...

Yorum Yap

Ta?a vuracaks?n ulan o topu ta?a! Sinirlerim alt?st oldu! Seninle s?zle?me yenileyecek olan da haindir!
        En son düzenleyen Erdal Yikit; 23-04-2016, 22:04.

Yorum Yap

Ya git art?k Git
          En son düzenleyen Selin Cabas; 23-04-2016, 23:07.

Yorum Yap

Git art?k gittt,tak?mda bu kadar oyun zekas?,pozisyon bilgisi d???k bir adam?n ii?i yok,tak?m? ge? ligde bile yeri yok...Sana verilen her kuru? haram olsun...

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Senle Tolga'ya beddua edicem beni bulacak diye korkuyorum.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ulan yillardir bu takimin ekme?ini yiyorsun hic mi utanmiyorsun sahadaki emek harcayan arkadaslarindan, hocandan, tribundeki taraftardan, ekranda ki insanlardan hic mi UTANMIYORSUN

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Besiktas'in Ismail sorunu...

Yorum Yap

Forum kurulu Besiktas icin cok hayirli oldugunu dusundugum bir basligi sildi... Evet buyursunlar Ismail bu iste. Adam salt zarar... Topu uzaklastirayim derken tehlikeli bolgedeki rakibe atar, geri pas atmaktan acizdir, ya ofsayta duser, veya ofsayti bozar... ISMAIL'I TAKIMIN AS SOL BEKI OLARAK DUSUNEN BESIKTAS'A BILEREK ZARAR VERIR...

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      mis gibi ba?l?kta ??pe gitti bizim zaferlerimiz gibi...

Yorum Yap

biz ??yle biz b?yle taraftar?z diye ge?inmeyelim.
                        bizim gibi pasif bir taraftar daha yok.
                        ?u adamlarla s?zle?me uzatt?r?rsak yaz?klar olsun bize !

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          mis gibi ba?l?kta ??pe gitti bizim zaferlerimiz gibi...
                          Ramazan enseyi karartmamak lazim, bu coplere ragmen sampiyon olacagiz Allah'in izniyle...

Fakat Ismail, Tolga, Aleksis gibi adamlari ilk 11 icin dusunen yonetime selam yolluyorum...

Bir sozumde Taraftara: istersen 100 bin kisilik stadyumun olsun saha icine etki etmeyen bir taraftar profiliyle yol alamazsin... Taraftar bugun takimi resmen rehavete itti. Hele hele sahaya birseyler atmak gibi aptalliklara artik tahammul edemiyorum. Bu taraftar profiliyle uzun donemli basarilar elde etmek gercekten zor...

Yorum Yap

Bununla s?zle?me yenileyen haindir.

Yorum Yap

Senlede uzat?r bu ?aps?z y?netim.

Yorum Yap

S?zle?me yenileyen kara parac?d?r nezlimde..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X