Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Besiktas'in Ismail sorunu...
    mis gibi ba?l?kta ??pe gitti bizim zaferlerimiz gibi...
    Ramazan enseyi karartmamak lazim, bu coplere ragmen sampiyon olacagiz Allah'in izniyle...

Fakat Ismail, Tolga, Aleksis gibi adamlari ilk 11 icin dusunen yonetime selam yolluyorum...

Bir sozumde Taraftara: istersen 100 bin kisilik stadyumun olsun saha icine etki etmeyen bir taraftar profiliyle yol alamazsin... Taraftar bugun takimi resmen rehavete itti. Hele hele sahaya birseyler atmak gibi aptalliklara artik tahammul edemiyorum. Bu taraftar profiliyle uzun donemli basarilar elde etmek gercekten zor...
    ?ampiyonlu?a olan inanc?m tamda abi ismail ve onu gibilerle s?zle?me uzat?lcak olmas? ?ampiyonlu?u kaybetmi? gibi koyuyor bana.
    art?k dayanam?yorum ...

Yorum Yap

?smail ile s?zle?me yenilemek kul?p tarihine bir ihanettir.

Yorum Yap

Ulan ma?a ne g?zel ba?l?yorsun. Bas?p top kap?p gidip gol att?r?yorsun. Sonra salak bir faul. Sonra salak kere salak bir geri pas. Hop 2 gol yediriyorsun. 1.3 milyon eurolara hep kar??yd?m, 500-600'e kalsan ele?tirmezdim; ama yok bedava oynasan yine de git sende art?k.

Yorum Yap

D?nyan?n adaletsizli?ine en b?y?k kan?ts?n.
          ??ini d?zg?n yapmay?p milyonlar kazan?yorsun.

Yorum Yap

arkas? d?n?k adama faul yaparak gol ?ans? veriyorsun bunu ilk defada yapm?yorsun 3 golun 3?ndede pay? olurmu insan?n ?ampiyonlu?a giderken ismail yapt? oluyor.

Yorum Yap

PSG ilgileniyormu? bir ara, t?be t?be ?arp?laca??z.

Yorum Yap

Forumdan bir arkada? koysak en az bu kadar oynard?.
                Sahada olmas?n?n art?s? yok tak?ma.

Yorum Yap

Seni hi? sevmiyorum ismail.

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Motta'ya yapt??? hatalar y?z?nden son zamanlarda deli oluyordum ama adam? aratt?n. Rakip hocalar ke?fetti senin taraf?,salakl?k yapaca??n? bildikleri i?in sana do?ru top ?i?iriyorlar. Yeter art?k.

Yorum Yap

avm de falan g?rmeyeyim, kafa atas?m var.. Ona de?il bana yaz?k, kendimi rezil ederim. Lugano, Emre Bel?zo?lu, Ay? Volkan akl?n?za kim gelirse hepsinden daha fazla nefret ediyorum bundan. Bildi?in nefret ediyorum yahu ba?ka bi izah? yok. Yazsam ?ok a??r yazaca??m da i?te t?z?k engel. Birazc?k onur, haysiyet, gurur varsa yapam?yorum der, tak?m? sabote etmeyeyim der hocadan m?saade ister. Bir bek hatalar?ndan dolay? sezonda 2 gol yedirebilir tak?m?na 3 gol de yedirebilir ama 3 gol? bir ma?ta nas?l yedirir arkada?.. ? Ayn? durumda yar?n Ts solbeki oynasa kesin sat?lm?? deriz, alm?? te?vi?i deriz. Aksini iddia edecek var m? Allah a?k?na?

Paslar t?ng?r m?ng?r, pas h?zl? olsa da arkada??n?n gerisine gider, bakmadan orta yapar, nas?l olsa Olcay gidiyor diye kademesine d?nmez, kafa topu yok, verka? yok, ?ut yok, yard?mla?ma yok, ofsayt kural? yok, ?al?m yok, top ?alma yok, sertlik yok, s?rat yok, estetik yok, yetenek yok, istikbal yok, ???k yok, beyin yok yok yok yok.. yok o?lu yok...

Yorum Yap

Git.

Yorum Yap

Belki de bu ligin en k?t? sol bekisin ve lideri olan tak?mda oynuyorsun. Allah ?irkin ?ans? versin derler ona benzer bir?ey bu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  tolga-ismail.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  13.0 KB

Sampiyon olamazsak seni arabandan indirip agzini burnunu kirarlar.

Dua et ki sampiyon olalim, yoksa kac bence, terket bu topraklari...

Yorum Yap

Ne asist yapt?m ama hala diyordur. Yapt??? hatalar?n fark?nda oldu?unu sanm?yorum

Yorum Yap

?smail'de yetersizli?inin bilincindedir muhakkak ama arkas?nda onu zorlayacak bir adam?n olmamas? y?z?nden de rahatt?r, ne de olsa tekrar s?zle?me yenilerler d???ncesindedir b?y?k ihtimalle.
                                Tak?m?n defans hatt?n?n komple de?i?mesi gerekti?ini d???n?yorum.
                                Kalecisinden stoperine, sol bekinden, sa? bekine kadar s?f?rdan yeni, iyi ve kaliteli adamlar al?nmal?.
                                Gerekirse ?ampiyonlar ligine kal?rsak o gelirin tamam?n? transfere harcan?p en iyileri al?nmal?.

Ayr?ca ?enol G?ne? Motta'y? yetersiz oldu?u i?in g?nderip ?u ?smail'i tak?mda tutmas? ve lige sol bekte Tosic ile ba?lay?p k?t? diye ?smail'i oraya koymas? ve ?smail'in en k?t? anlar?nda dahi oyundan ??kmamas? ve kadroya girmesi de ?enol G?ne?'in kadro konusunda hi? adil davranmad???n?nda bir kan?t?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X