Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gidi? ?ekli asla bir T?mer de?il.
    Bizden kazand???n paran?n kar??l???n? veremedin belki
    Az da olsa yapt?klar?n i?in te?ekk?rler. Mesela bir bursa deplasman? 1-0 geride iken 2 asistinle kazand???m?z ma? i?in..
    Yapamad?klar?n i?in de ?ahsen bir k?zg?nl???m yok, varsa ald???m ?r?nlerden-biletlerden sana giden para, helal olsun.
    Neticesinde tam oluyor derken dizinden sakatland?n, olmay? b?rak eski halinin %30'unu kaybettin,
    Sonra bir daha sakatland?n ayn? yerden. Bir?oklar? futbolu b?rak?rd?, sen b?rakmad?n; ama o noktadan sonra kimse eskisi gibi bile olamazd? zaten.

Uzun laf?n k?sas? su? sende de?il, sana o kontrat? verenlerde idi..
    Normalde yolun a??k olsun da derdim; ama fenere gitti?in i?in en fazla bizdeki kadar oynasan kafi; zira 5 hafta sonra bizdeki sabr?n s'sine sahip olmayan fener taraftar? senin ipini ?eker. Sak?n geri ad?m atma. Kontrat?nda yazan ?creti son kuru?una kadar al ko?um benim

Yorum Yap

Transfer sezonu bitmeden Mustafa Pektemek ile ilgili fenere k?f?rl? beste yapmam?z laz?m ba?ka t?rl? gidece?i yok.

Yorum Yap

haci be bence hi? memnun de?ilsin bu transferden. y?z?n bile g?lm?yo.
        ama g?khan ?yle de?il gayet memnun heryerde s?r?t?yo.
        ki bana kal?rsa ?ok daha pi?man olcan.
        olum o trib?nlerr ?at?r ?at?r oynayan emenikeye forma ??katt?rd?.
        hadi ge?mi? olsun.

Yorum Yap

bizdeki kura ?anss?zl??? nereden geliyor diyorduk.Me?erse bu gudubetten kaynaklan?yormu?.Fenere transfer olduktan bir g?n sonra CL kuras?nda ??kacak en zor tak?m ??kt? bunlara

Yorum Yap

Verdi?imiz ?cretlerle yedek olarak kalmak yerine, daha fazla ?cret ile as oynayacak belki.
            Kendi kariyeridir, kendi tercihidir.
            Ben ?smail'in karar?na sayg? duyuyorum.
            Ve iyi bir insan, iyi bir BJKli oldu?una inan?yorum.
            Fb'ye b?yle karakterli oyuncular yak??maz ki zaten yetene?i ortada en fazla 1-2 sezon sabredilir.
            Bu arada bi sakatl?k falan ya?arsa zaten elden ??karmak i?in kul?p arar dururlar.
            Belki bu kadar a??r sakatl?klar ya?amasayd? daha iyi yerlere gelebilirdi.
            Bence d???n?len kadar yeteneksiz bo? bi adam de?il ama asla 3 b?y?klerin sol beki olacak kapasitede de?il.
            Yinede ?ampiyonlu?umuzda eme?i vard?r, ?smail'i fenere gitmesine ve k?t? futboluna ra?men iyi hat?rlayaca??m

Yorum Yap

As?l ?imdi ger?ek Be?ikta?l? oldu?unu ispatlad?.Zaten zarar? dokunuyodu ?zerine bu seneki tek rakibimize gitti.

B?y?k fedakarl?k

Yorum Yap

Antrenmanda skatlanm?? beter olsun birazda yata yata fenevden yesin

Yorum Yap

sakatlanm?? m? zaa

Yorum Yap

hayat o kadar garip ki bundan haftalar ?nce senden nas?l kurtulurz diye kafa patlat?rken, ?imdi hem fb'ye gitmen hemde Adriano'nun gelmesi tarif edilemez bir mutluluk...

Yorum Yap

Forumlar?nda biri:

Adamlar ?smail'i bize kakt?rd?,gitti Adriano'yu ald? ?lmek istiyorum.

Tarz?nda bir yorum yapm??.

Ciddi anlamda Aziz muhalefeti ba?l?yor.Kombine almama eylemi,her ma? istifa diye ba??rma tarz? ?eyleri konu?uyorlar.

Yaz?k ya.

Yorum Yap

@DortmundAze adl? ki?inin Tweetine g?z at: https://twitter.com/DortmundAze/stat...460582400?s=09
                        😁😁😁😁😁😁😁😁

Ekranlar?n? yeni a?an seyircilerimiz i?in bir kez daha hat?rlatal?m: ?ampiyon Be?ikta?!

Yorum Yap

Oooo mustafa pektemek mustafa pektemek mustafa pektemek fenere koy demek

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Oooo mustafa pektemek mustafa pektemek mustafa pektemek fenere koy demek

?yi denemeydi umar?m yerler

Yorum Yap

Be?ikta?a en b?y?k hizmetin fenere gitmek

D5803 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

bizden ezeli rakibe giden bir futbolcuyla ili?kimiz bitmi?tir.bu ba?l?k hala niye kapanmaz anlam?? de?ilim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X