Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

G?le G?le Efsane TOTTI #10

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?le G?le Efsane TOTTI #10

Her ya?tan insan? ayn? anda a?latabilen adam.
    G?le G?le Roman?n Kral?.

?eyrek as?r (25 sezon) Tek kl?p. 307 Gol ile kariyerini noktalam??t?r.

"Bir gecede 3 kad?n? birbiri ile aldatt?m ama Romay? hi?bir zaman aldatmad?m." S?z? futbolda halen sadakatin g?stergesidir.

Totti Hakk?nda bilinmeyenler.
    - Her y?l mankenlik s?zle?mesine imza atarken ald??? paray? ikiye b?l?p, yar?s?n? yoksullar vakf?na yolluyor.
    -Totti'nin, Olimpiyat Stad?nda kendine ait locas? var. Ancak o, sakat ya da cezal?ysa locas?nda de?il, kale arkas?ndaki taraftarlar?n aras?nda ma? izliyor.
    -Locas?nda her hafta kimsesizler yurdundan gelen farkl? konuklar? a??rlan?yor.
    -Sevgilisi Ilary Blasi ile 19 Haziran 2005'teki d???n?ne kimleri davet etti biliyor musunuz? Dad?s?n?, ilk ??retmenini, ilk teknik direkt?r?n?, mahallesindeki bakkal? ve 12 bin Romal? taraftar?. Hepsine tek tek davetiye yollam??.
    -D???n?n yay?n hakk?n? da SkyTG-24 kanal?na satt?. Kanalla s?zle?me imzalarken onlara bir de hesap numaras? vermi?.Televizyon y?neticileri, "Muhasebecinizden ald???m?z hesap numaras? bu de?il ama" deyince Totti, "Bu hesap Roma Omurilik Fel?lileri Derne?inin. B?t?n para oraya g?nderilsin" demi?.

TOTTI ROMADIR, ROMA TOTTI

Not: G?r?nt?leri izledikten sonra Totti'nin ne demek oldu?unu daha iyi anlayacaks?n?z.
    En son düzenleyen Aykut Sabuncu; 29-05-2017, 14:16.

Vay be harbi efsane bitirdi ya karakter adam roman?n kaptan? yolun a??k olsun reis

Yorum Yap

G?le g?le ?ocuklu?umuz..

Yorum Yap

Bence d?nya futbolunun gelmi? ge?mi? en b?y?k efsanesidir.Bu saatten sonra da b?yle bir adam?n gelece?ini sanm?yorum.

Yorum Yap

Bir efsane daha gitti. 90'lar her y?n?yle bamba?kayd?. 90'lar?n futbolcular?n?n da yeri dolmuyor.

Yorum Yap

?talya ligini izlememin sebebi iki oyuncuydu bir Del piero iki Totti ne g?zel y?llard? art?k b?yle oyuncularda gelmiyor gitti bir efsane daha.

Yorum Yap

Ayakta alk??lan?r. Saatlerce hatta g?nlerce. Bravo.

Yorum Yap

Gercek bir efsane

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

S?ra Buffon'da.
                  Cumartesi 23:30'da kupay? ellerinde g?relim reyis!

Yorum Yap

Zaman ge?iyor ve efsaneler bir bir gidiyor.

Yolun a??k olsun B?y?k Kaptan...

Yorum Yap

G?zlerim doldu be. ?ocuklu?umdan bir par?a gitti sanki. Harbiden b?y?m???m art?k daha iyi anl?yorum. Beni en ?ok etkileyen k?sm? Romaya olan aidiyeti. Adam ne reale ne de di?er kul?plere gitmiyor. 25 y?lda "5" kupa kazand?, g?rece emsallerinden de az para kazand? belki ama ?zell?kle g?n?m?z futbolunda her?eyin para olmad???n? futbol baronlar?n?n y?z?ne ?arpan dev bir heykel gibiydi. G?le g?le b?y?k kaptan, Respect..

Ya?as?n Be?ikta? m?cadelemiz!

Yorum Yap

Benim i?in tek efsane bu adamd?r...
                        Biz ?n?m?ze gelene efsane diyoruz sergen denilen futbolcuya bile...
                        Bu adam? benim i?in efsane yapan ?ey
                        Uzun y?llar ?nce gazeteleri okudu?umda roma da totti nin serie A yi kas?p kavurdu?u yaz?yordu...transfer sezonunda dev kul?plerin totti i?in yar??aca??n? yaz?yordu...ve transfer sezonunda avrupan?n dev kl?pleri totti nin kap?s?n? ?ald?
                        Ve dev kul?pler ne kadar para teklif etselerde TOTTI roma dan gitmek istemedi..belki demeyece?im kesinlikle transfer rekoru k?rard?.. .ama para yerine ROMA ARMASINI se?ti.. .
                        Son barikat ti bu adam benim i?in.. .
                        Video yu izleyemedim bile duyguland?m....
                        T?rk futbolunda profesyonel s?re?te efsane var midir bilmiyorum....
                        Bayrak adamlar?m?z olmu?tur ama ger?ek manada efsane olarak anacak zorlasak 1 isim belki ??kartabiliriz...
                        Umar?m TOTTI karakterinde oyuncular yeti?tiririz demek istiyorum da art?k y?netimler de paray? buldu mu sat?yor...
                        G?le g?le b?y?k kaptan....
                        Seni canl? izleyemesek te g?lgen yetiyordu....

Yorum Yap

Totti benim i?in de efsanedir. Hatta ?yle bir ?eydir ki, kanka gibi lakaplar yerine totti diye seslenirdim sevdi?im insanlara. G?zlerim doldu ak?am ak?am, bug?n bizim bayram?m?z oysa

Yorum Yap

Bu ka??nc? seviye?

?talya Birinci Futbol Ligi (Serie A) kul?plerinden Roma, efsane oyuncusu Francesco Totti'nin son ma??nda giydi?i forman?n uzaya g?nderildi?ini duyurdu.

Kul?pten yap?lan a??klamada, tak?m?n eski futbolcusu Totti'nin an?s?n? ya?atmak amac?yla, 28 May?s'ta Genoa'ya kar?? oynanan ma?ta giydi?i 10 numaral? formas?n?n uzaya g?nderildi?i bildirildi.

Formay? ta??yan "Vega" isimli roketin, Frans?z Guyanas?'ndan uzaya f?rlat?ld??? belirtildi.

Totti, 25 sezon boyunca forma giydi?i Roma'da kariyerine y?netici olarak devam edecek.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X