Konu: Gle Gle Efsane TOTTI #10

Gle Gle Efsane TOTTI #10

Her yatan insan ayn anda alatabilen adam.
    Gle Gle Romann Kral.

eyrek asr (25 sezon) Tek klp. 307 Gol ile kariyerini noktalamtr.

"Bir gecede 3 kadn birbiri ile aldattm ama Romay hibir zaman aldatmadm." Sz futbolda halen sadakatin gstergesidir.

Totti Hakknda bilinmeyenler.
    - Her yl mankenlik szlemesine imza atarken ald paray ikiye blp, yarsn yoksullar vakfna yolluyor.
    -Totti'nin, Olimpiyat Stadnda kendine ait locas var. Ancak o, sakat ya da cezalysa locasnda deil, kale arkasndaki taraftarlarn arasnda ma izliyor.
    -Locasnda her hafta kimsesizler yurdundan gelen farkl konuklar arlanyor.
    -Sevgilisi Ilary Blasi ile 19 Haziran 2005'teki dnne kimleri davet etti biliyor musunuz? Dadsn, ilk retmenini, ilk teknik direktrn, mahallesindeki bakkal ve 12 bin Romal taraftar. Hepsine tek tek davetiye yollam.
    -Dnn yayn hakkn da SkyTG-24 kanalna satt. Kanalla szleme imzalarken onlara bir de hesap numaras vermi.Televizyon yneticileri, "Muhasebecinizden aldmz hesap numaras bu deil ama" deyince Totti, "Bu hesap Roma Omurilik Fellileri Derneinin. Btn para oraya gnderilsin" demi.

TOTTI ROMADIR, ROMA TOTTI

Not: Grntleri izledikten sonra Totti'nin ne demek olduunu daha iyi anlayacaksnz.
    Konu Aykut Sabuncu tarafndan (29 Mays 2017 Saat 12:16 ) deitirilmitir.

Vay be harbi efsane bitirdi ya karakter adam romann kaptan yolun ak olsun reis

Bence dnya futbolunun gelmi gemi en byk efsanesidir.Bu saatten sonra da byle bir adamn geleceini sanmyorum.

Bir efsane daha gitti. 90'lar her ynyle bambakayd. 90'larn futbolcularnn da yeri dolmuyor.

talya ligini izlememin sebebi iki oyuncuydu bir Del piero iki Totti ne gzel yllard artk byle oyuncularda gelmiyor gitti bir efsane daha.

Ayakta alklanr. Saatlerce hatta gnlerce. Bravo.

Gercek bir efsane

HUAWEI NXT-L29 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Sra Buffon'da.
    Cumartesi 23:30'da kupay ellerinde grelim reyis!

Zaman geiyor ve efsaneler bir bir gidiyor.

Yolun ak olsun Byk Kaptan...

Gzlerim doldu be. ocukluumdan bir para gitti sanki. Harbiden bymm artk daha iyi anlyorum. Beni en ok etkileyen ksm Romaya olan aidiyeti. Adam ne reale ne de dier kulplere gitmiyor. 25 ylda "5" kupa kazand, grece emsallerinden de az para kazand belki ama zellkle gnmz futbolunda hereyin para olmadn futbol baronlarnn yzne arpan dev bir heykel gibiydi. Gle gle byk kaptan, Respect..

Yaasn Beikta mcadelemiz!

Benim iin tek efsane bu adamdr...
    Biz nmze gelene efsane diyoruz sergen denilen futbolcuya bile...
    Bu adam benim iin efsane yapan ey
    Uzun yllar nce gazeteleri okuduumda roma da totti nin serie A yi kasp kavurduu yazyordu...transfer sezonunda dev kulplerin totti iin yaracan yazyordu...ve transfer sezonunda avrupann dev klpleri totti nin kapsn ald
    Ve dev kulpler ne kadar para teklif etselerde TOTTI roma dan gitmek istemedi..belki demeyeceim kesinlikle transfer rekoru krard.. .ama para yerine ROMA ARMASINI seti.. .
    Son barikat ti bu adam benim iin.. .
    Video yu izleyemedim bile duygulandm....
    Trk futbolunda profesyonel srete efsane var midir bilmiyorum....
    Bayrak adamlarmz olmutur ama gerek manada efsane olarak anacak zorlasak 1 isim belki kartabiliriz...
    Umarm TOTTI karakterinde oyuncular yetitiririz demek istiyorum da artk ynetimler de paray buldu mu satyor...
    Gle gle byk kaptan....
    Seni canl izleyemesek te glgen yetiyordu....

Totti benim iin de efsanedir. Hatta yle bir eydir ki, kanka gibi lakaplar yerine totti diye seslenirdim sevdiim insanlara. Gzlerim doldu akam akam, bugn bizim bayrammz oysa

Bu kanc seviye?

talya Birinci Futbol Ligi (Serie A) kulplerinden Roma, efsane oyuncusu Francesco Totti'nin son manda giydii formann uzaya gnderildiini duyurdu.

Kulpten yaplan aklamada, takmn eski futbolcusu Totti'nin ansn yaatmak amacyla, 28 Mays'ta Genoa'ya kar oynanan mata giydii 10 numaral formasnn uzaya gnderildii bildirildi.

Formay tayan "Vega" isimli roketin, Fransz Guyanas'ndan uzaya frlatld belirtildi.

Totti, 25 sezon boyunca forma giydii Roma'da kariyerine ynetici olarak devam edecek.