Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2017-2018 ?ampiyonlar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bence ?ok net penalt?, hem el hem de ayakla m?dahale var, o m?dahale olmasa gol? atacak zaten adam.

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?nsallah alamazsin kupayi madrid ala ma ya cak sin da. Forza JUVE

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Siret Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ne trajik bir son ya. biizm ba??m?za gelse kafay? yerdik heralde
        ?n?allah bizim de ba??m?za gelir. Evimde 3-0 yenilip Real Madrid?e, deplasmanda 90+3?e kadar Real taraftarlar?n?n betini benzini att?r?p ?yle elenicem... Gurur duyar?m.
        ben onu kastedmedim tam olarak.?eyrek finalde Leipsig kar??s?nda ilk ma?? 3*0 yenilmi?siz.ikinci ma? vodafone arenada 3-0. uzatmalar?nda son 20*30 saniyesi.cart olmayan bir penalt? ve eleniyorsun

Yorum Yap

Ma?? izlemedim, ma? boyunca hakem Real'i de desteklemi? olabilir bilmiyorum. Son pozisyonu konferans yay?n?ndan yakalayabildim.Pozisyon bence net penalt?. Tur Juve'nin hakk?ym?? san?r?m.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ne trajik bir son ya. biizm ba??m?za gelse kafay? yerdik heralde
            ?n?allah bizim de ba??m?za gelir. Evimde 3-0 yenilip Real Madrid?e, deplasmanda 90+3?e kadar Real taraftarlar?n?n betini benzini att?r?p ?yle elenicem... Gurur duyar?m.
            ben onu kastedmedim tam olarak.?eyrek finalde leipsiz kar??s?nda ilk ma?? 3*0 yenilmi?siz.ikinci ma? vodafone arenada 3-0. uzatmalar?nda son 20*30 saniyesi.cart olmayan bir penalt? ve eleniyorsun
            Leipzig?e kar?? i?in havas? ka?ar tabi. Ben Real ayar?nda bir tak?ma kar??, tam da Juve?nin yapt??? gibi bir senaryodan bahsediyorum. Y?k?l?r?z, oras? ayr? ama yine de b?yle eleni? bile ayr? bir gurur olur bizim i?in.

Yorum Yap

Pozisyonun penalt?yla alakas? yok topu alamayaca??n? arkadan pozisyonunun bozulaca??n? anlad??? anda b?rakt? kendini yere

Yorum Yap

Tekrar izledim tart???lacak, Juvelileri ??ld?rtacak bir pozisyon de?il. ?ok net penalt?.

Yorum Yap

?u tabloya bak.real madrid ve barcelona ayar?nda,onlar?n g?c?ne denk ?ok tak?m var d?nyada. bayern juventus psg manchester city vss...lakin baz? tak?mlar?n bal? futbol k?smeti a??r? fazla oluyor. REAL MADRiD

2011 / Yar? final2012 / Yar? final2013 / Yar? final2014 / ?ampiyon2015 / Yar? final2016 / ?ampiyon2017 / ?ampiyon2018 / Yar? final

biz ?ampiyonlar ligi i?in ligi bo?lad?k.bizden bu kupada daha ilerde en az 13-15tak?m varken.art?k ligi bo?lamayal?m bence

Yorum Yap

Bu pozisyon bize verilsede verilmesede ??ld?r?rd?k heralde ama bence pozisyon penalt?

Yorum Yap

Penalt? de?il diyenlere sayg? duyuyorum ama bence ?ok net penalt?. Ayn? pozisyonda bize penalt? verilmese isyan ederdik. O pozisyonda en ufak temas adam?n dengesini bozmaya yeter zaten. Son saniyede verilmese ve skor 3-0 olmasa bu kadar isyan edilmezdi bence.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ma?? izlemedim, ma? boyunca hakem Real'i de desteklemi? olabilir bilmiyorum. Son pozisyonu konferans yay?n?ndan yakalayabildim.Pozisyon bence net penalt?. Tur Juve'nin hakk?ym?? san?r?m.
                        Durum bu bence de. Juve?nin hakkiydi ama pozisyon penalti.

Tersi olsa vermezdi o ayri.

Juve son dakikada o pozisyonu verdigine yansin. Icerde gomulu oynarken oyle pozisyon verilmez. Ayrica Benatia kazmasi adamin ustune atlamasa Vasquez golu kacirabilirdi.

Yorum Yap

?imdi ziledim pozisyon tart??maya a??k pozisyon.yoruma a??k. verse niye verdin diyemezsin.vermese niye vermedin diyemezsin. hakemin o anki psikolojisine ba?l?. ama orta sahada olsa fazla ?iddetli de?il diye faul verilmeyecek pozisyon bence. sol a?? sol g?r?nt? olsa net fikrimi yazard?m ama bu g?r?nt?yle karars?z kald?m. juveli futbolcunun baca??n? realli oyuncunun g??s?ne kadar kald?rmas? penalt? diyenleri etkiliyor.

ama dikkat edin daha o bacak oraya uzanmadan realli oyuncu kendini yere b?rakmaya ba?l?yor. i?te o b?rak?? arkadaki di?er bacaktan ald??? darbe y?z?ndemi,yoksa juveli futbolcu hafif y?klendi diyemi b?rak?yor kendini. o bacak oraya kalk?yor evet ama o bacak darbesi d???rmez adam?. arkadan bir m?dahale varsa penalt?.yoksa atm?? kendini

sol a?? olsa daha net karar verirdim ama bu g?r?nt?yle kars?z kald?m

Yorum Yap

Seneye Mandzukic bizemi geliyordu?

Yorum Yap

?imdi ziledim pozisyon tart??maya a??k pozisyon.yoruma a??k. verse niye verdin diyemezsin.vermese niye vermedin diyemezsin. hakemin o anki psikolojisine ba?l?. ama orta sahada olsa fazla ?iddetli de?il diye faul verilmeyecek pozisyon bence. sol a?? sol g?r?nt? olsa net fikrimi yazard?m ama bu g?r?nt?yle karars?z kald?m. juveli futbolcunun baca??n? realli oyuncunun g??s?ne kadar kald?rmas? penalt? diyenleri etkiliyor.

ama dikkat edin daha o bacak oraya uzanmadan realli oyuncu kendini yere b?rakmaya ba?l?yor. i?te o b?rak?? arkadaki di?er bacaktan ald??? darbe y?z?ndemi,yoksa juveli futbolcu hafif y?klendi diyemi b?rak?yor kendini. o bacak oraya kalk?yor evet ama o bacak darbesi d???rmez adam?. arkadan bir m?dahale varsa penalt?.yoksa atm?? kendini

sol a?? olsa daha net karar verirdim ama bu g?r?nt?yle kars?z kald?m
                              Abi zaten adam?n niyeti u?an kafa vurmak, tabii ki ?ne do?ru d??meye ba?layacak. Arkadan o tarz bir m?dahale ve aya??n? sokmas? bence net penalt?.

Yorum Yap

Benim izledi?im en karars?z kald???m penalt? pozisyonu, versede s?k?nt? vermesede

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X