Sayfa 83/83 İlkİlk ... 337380818283

Konu: UEFA 2017-2018 Şampiyonlar Ligi

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Metin Sayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupanin 2 buyuk kupasida bu sene madrid sehrine gitti.
    Süper Kupadan sonra 3 kupanın tamamı o şehirde olacak

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
    + Euroleague
    Süt kupası o

seneye biz UEFA real CL kupasını alır evimizde reali yener bu seriye son veririz

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Metin Sayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupanin 2 buyuk kupasida bu sene madrid sehrine gitti.
    Süper Kupadan sonra 3 kupanın tamamı o şehirde olacak

O zaman euroleague i de ekliyelim 4×4 olsun

Alıntı Mehmet Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lyon maçı Fabri, atamadığı çalım 7 penaltıdan 1 tane bile kurtaramaması bizi kupadan etmişti ama ondan iyisini bulamayız bknz. Boyko
    Hadi deplasmanda yaptın bir hata. İçerideki maçta o kadar iyi oynamışsın çıkar iki penaltı yine kahraman ol. Beceremedi

2. maçta en az 3 inanılmaz kurtarış yaptı Fabri,hala turu Fabriye bağlıyorsunuz

Alıntı İsmet Koparan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Bekir Koray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu pozisyon her maç 10 defa oluyor şanssız biz durumdu ters düştü faul ama hepsi o kadar. Kafaya çıktı da dirsek attı sanki adam
    Abi çok iyi kalpli düşünüyorsun bana kimse ramosun istemeden o faulu yaptığına inandıramaz kasten ve bilerek salah ı bitirdi o eli araya alma düşene kadar bırakmama ve üstüne üstlük elin üstüne düşme hepsi bilinçli belki adam dünya kupasında da olamicak ayıptır yeminle ...
    Pozisyon net faul İsmet ona hiç lafım yok ama sakatlık sadece şanssızlık, adam 3 saniye içinde güreşçi olsa önce kolunu kıstırayım sonra künde hareketiyle altıma alayım bu esnada omuzunun üzerine düşürüp bende üzerine düşeyim ki tuş olsun diye düşünemez. Kolu kendi kol ve vücut aralığına sıkıştırmak ise cidden her maç her futbolcunun en az 2-3 defa yaptığı bir harekettir bir çoğu da düşer ama burada çok ters düşmüş. En azından ben böyle düşünüyorum

Ayrica ilk gol oncesi ofsayt var o pozisyonda da.
    Anlamiyorum bu buyuk kuluplerin kaleco degistirmesini surekli zaten.
    Hepsi her sene kaleci aliyor abuk sabuk para kicinami batiyoe bunlarin.
    Mignolet var zaten yaa hepsini gectim 40ina gelmis pepe reina bunlarin hepsinden iyi hala.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı İsmet Koparan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu pozisyon her maç 10 defa oluyor şanssız biz durumdu ters düştü faul ama hepsi o kadar. Kafaya çıktı da dirsek attı sanki adam
    Abi çok iyi kalpli düşünüyorsun bana kimse ramosun istemeden o faulu yaptığına inandıramaz kasten ve bilerek salah ı bitirdi o eli araya alma düşene kadar bırakmama ve üstüne üstlük elin üstüne düşme hepsi bilinçli belki adam dünya kupasında da olamicak ayıptır yeminle ...
    Pozisyon net faul İsmet ona hiç lafım yok ama sakatlık sadece şanssızlık, adam 3 saniye içinde güreşçi olsa önce kolunu kıstırayım sonra künde hareketiyle altıma alayım bu esnada omuzunun üzerine düşürüp bende üzerine düşeyim ki tuş olsun diye düşünemez. Kolu kendi kol ve vücut aralığına sıkıştırmak ise cidden her maç her futbolcunun en az 2-3 defa yaptığı bir harekettir bir çoğu da düşer ama burada çok ters düşmüş. En azından ben böyle düşünüyorum
    salah.jpg

önce Salah kendi tutmuş Ramos'un kolunu. Sonra da Ramos aynı şekilde karşılık verdi. Her maç oluyor böyle şeyler. Salah ters düştü sadece.

Ulan 1 kere alsak be

Alıntı Mehmet Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lyon maçı Fabri, atamadığı çalım 7 penaltıdan 1 tane bile kurtaramaması bizi kupadan etmişti ama ondan iyisini bulamayız bknz. Boyko
    aynı şey değil abi. fabri bunları cl finalinde yapsaydı görürdüm bizim taraftarı

2017 Ağustos'ta oynadık ve bekledik. Real Madrid yine yanıltmadı

Eğer düşündüğüm 1-2 transferi yapar, Ronaldo'yu kaybetmezse, yine Real'e oynayacağım bu sene.

kupon.jpg