Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2017-2018 ?ampiyonlar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kald? 5

Yorum Yap

Klopp reis Pep'i fena harciyor

Yorum Yap

UEFA 2017-2018 ?ampiyonlar Ligi

Manchester City, Liverpool ma?lar?nda Ba?ak?ehir kar??s?ndaki Be?ikta??ma d?n?yor [emoji3]

Yorum Yap

Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Manchester City, Liverpool ma?lar?nda Ba?ak?ehir kar??s?ndaki Be?ikta??ma d?n?yor [emoji3]
          Valla bnm de akl?mdan ge?ti

SM-J200F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Selim Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Valla bnm de akl?mdan ge?ti

SM-J200F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Ba?aksehirin oyun sistemi Liverpoolun sistemine benziyor zaten. ?nde bask? ve kap?lan toplarla h?zl? ve etkili ??kma i?ini ?ok iyi yap?yor Liverpool. City gibi ?ok iyi top yapan tak?mlar? bu sistemle bozabilirsin anca.

Ba?aksehir de 2 senedir kendi sahas?nda bize kar?? aynen bu ?ekilde oynay?p iyi bozuyorlar bizi.

Yorum Yap

Ben ilk kez m.city ma??nda duydum. Beste mi ?ark? m? art?k m?thi? bir ambians? var ger?ekten.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Gunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben ilk kez m.city ma??nda duydum. Beste mi ?ark? m? art?k m?thi? bir ambians? var ger?ekten.
                Napoli taraftar?na ait olan, bence d?nya trib?nlerinin en nefis tezah?rat?.
                Youtube'dan izlemelisin as?l sahibinden.

Yorum Yap

City Liverpool ma??n?n kadrolar?n? g?rd?kten sonra vohohohoho diye bekliyorum.

Yorum Yap

City ma??n? nereden izliyoruz

Yorum Yap

City ma??n? ?ifresiz veren yabanc? bir kanal var m?? Az tv a??lm?yor uyduda. Pc den a??nca da g?r?nt? ?ok k?t? az tv?de.

Yorum Yap

Yaln?z City'nin att??? gol temizdi top rakipten geliyordu yaz?k oldu. Fenerbah?e'nin bize att??? gole benizyordu kaleci ?nde defans arkada ama fark top defanstan geldi burada.
                        http://www.jojobet2.tv/tr/izle/manchester-city-liverpool-sd gorunmez link

Yorum Yap

Ulan lahoz sen iyi hakemdin ne oldu sana. Guardiola reyiz katalanc? diye mi yap?yorsun bunlar? ?

Yorum Yap

Roma 2:0 ?nde Bar?a kar??s?nda, Cengiz?de girdi ?imdi oyuna..Bar?a resmen zaman ge?iriyor

Yorum Yap

Att? Roma, Cengiz kornerden asist yapt?..

Yorum Yap

Dayan Roma dayaaaan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X