Konu: UEFA 2017-2018 Şampiyonlar Ligi

[QUOTE=Ali Koca;1490179]
    Alıntı Yusuf Ucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ronaldo CL de toplam 117 tane ne gol atmis. Tum Turk takimlarinin toplamda CL de yaptigi gol sayisi kac acaba?[/

212 gol
    Tesekkurler.

Tothenham çok keyifli bir takım. Bir Real Madridli olarak Harry Kane'i almalı Real Madrid sezon sonu diyorum. Neymar'dan sonra 2.oyuncu olabilir bonservisine en çok verilen. Neymar'ın rekorunu kırmasın ama Madrid. Gerek yok. Ama Kane'i almasını isterim. Benzema falan boş oyuncu artık. Türkiye'ye bile yolu düşebilir yakında. o seviye için artık boş oyuncu ama bizde efsane işler yapar bak.

Harry Kane gol atsın ama Juventus elesin. Siyah beyaza gönül vermişliğimiz var ne de olsa. Bu arada eşleşme durumlarını bilmiyorum ama finalin biri City diğeri Madrid olur. City-Madrid Yarı finalde eşleşirlerse de City-Bayern olabilir final.

Reale aylar önce 5 orandan 200tl atmıştım Gittikçe heyecanlanıyor mevzu. Final görürüz inşallah.
    Büyük maçların oyuncusu Ronaldo'ya çok güveniyorum. Ama City paspas eder Real'i şu futbolla.

Juve p6 vermedi hakem...

Önce tottenhamın sonra juvenin penaltısını vermedi hakem

Kaç para ulan bir Heung Min Son
    Konu Aydin Caner Arat tarafından (08 Mart 2018 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.

bizim kupa rovansi da boyle olacak [emoji28] simdi 2 gol lazim juveye cok zor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orta sahaya koyucan veratti, dembele sonra yaslan arkana izle

Bu Dybala tam Peter Parker Real alsa ya bu adamı sezon sonunda.

basel öne geçti vay anasını

Tottenham-Juventus maçı harika bir maç oluyor son dakikalar. Kane'in topu direkten döndü

Juve turladı, basel yenerek elendi darısı başımıza

Alıntı Mehmet Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim kupa rovansi da boyle olacak [emoji28] simdi 2 gol lazim juveye cok zor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    biz de Feneri böyle eleriz demek ki