Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu: İstek & Öneriler

Transfer nobetı baslıgı gıbı baslık devamlı olmalı. Dırekt muhabbete ortak oluyorsun bu sekılde .guncel Anıda yakalıyorsun.

Alıntı Doruk Ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şifremi unuttum ben de. Yanımda laptop olmayınca telefondan giremiyorum. Bir araba mail attım cevap yok. Niye ilgilenilmiyor anlayamıyorum. Bu kadar mı zor?
    1 haftadır her gün mail atmama rağmen hala şifre gönderilmediği için çok teşekkür ediyorum.

Şifremi unuttum ben de. Yanımda laptop olmayınca telefondan giremiyorum. Bir araba mail attım cevap yok. Niye ilgilenilmiyor anlayamıyorum. Bu kadar mı zor?
    1 haftadır her gün mail atmama rağmen hala şifre gönderilmediği için çok teşekkür ediyorum.
    Ben de aynı dertten muzdaribim. Adminler sağolsun hiç ilgilenmiyor. Hepsi ölü taklidinde

Eski kullanıcı bilgilerimi unutmamdan dolayı ve şifre yenileme kısmı çalışmadığı için aylardır foruma giriş yapamıyordum.

Bir umutla bu sabah yeniden denedim ve yeni kullanıcı bilgilerim mailime geldi.

Sorun nihayet çözülmüş, Forzaya yeniden giriş yapabildiğim için mutluyum. Forza yönetimine kolaylıklar dilerim.

Bir gün değil, Her gün şanlı BEŞİKTAŞ !

merhaba kolay gelsin
    Alen abinin yazdığı 2002 ve daha sonrası eski forzadaki yazılarını yazarlar bölümünde paylaşsak sıkıntı olur mu ?
    yeni nesil arkadaşların onları okumasını çok istiyorum
    Konu Doğan Mıh tarafından (18 Ağustos 2018 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.

Maç başlıklarına bilet fiyatlarının olduğu konu link olarak eklenirse veya maç başlıklarına ayrıca bilet fiyatları belirtilirse iyi olur.
    Tek bir başlıkta tüm bilgilere ulaşmak çok daha iyi olur.

Silin üyeliğimi. Koskoca Beşiktaş 1 tane şerefsiz yüzünden gruptan çıkamıyor. Bir sürü gerizekalı beyin özürlü hala aynı şerefsizi savunuyor. Silin gitsin.