Sayfa 2/2 lklk 12

Konu: stek & neriler

Alnt Ramazan Tlen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    emojileri deitirin artk.Demode oldu bunlar sadece kalsn

WhatsApp emojileri kullanlabilir mesela. Sadece Tapatalkdan balananlar WhatsApp emojilerini kullanabiliyor sanrm. Ama PC'den girenlerde bu emojileri kullanabilsin bence.

Bunlardan m istiyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Alnt Kamil Takn Nickli yeden Alnt Mesaj gster

WhatsApp emojileri kullanlabilir mesela. Sadece Tapatalkdan balananlar WhatsApp emojilerini kullanabiliyor sanrm. Ama PC'den girenlerde bu emojileri kullanabilsin bence.

Bunlardan m istiyorsun

benim kastettiklerim tam olarak bunlar

Alnt Kamil Takn Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Bunlardan m istiyorsun

benim kastettiklerim tam olarak bunlar
    Bence emoticonsuz daha gzel

Yorma beni imdi emoticon iin

Aadaki duyuru ile ilgili hangi mail adresinden ya da nereden irtibata geeceiz.Bilgi verebilir misiniz?

"Kartallar;
    Sezon sonunda yurt ii ve yurt dndaki tm Ar oluumlaryla grlerek durum deerlendirmesi yaplacaktr.
    Ar oluumlarnn yetkililerinin konuyla ilgili olarak bizimle irtibata gemesi rica olunur."

Alnt Hakan Sencan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aadaki duyuru ile ilgili hangi mail adresinden ya da nereden irtibata geeceiz.Bilgi verebilir misiniz?

"Kartallar;
    Sezon sonunda yurt ii ve yurt dndaki tm Ar oluumlaryla grlerek durum deerlendirmesi yaplacaktr.
    Ar oluumlarnn yetkililerinin konuyla ilgili olarak bizimle irtibata gemesi rica olunur."

Sosyal medya'dan zel mesaj yoluyla iletiime geebilirsiniz. Ulaamaz iseniz buradan da zel mesaj atabilirsiniz.

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Bu kadeh senin erefine Hernandez !
    Ya
    29
    Forumdan ban cezas yiyenleri sosyal medya hesaplarnzdan engellemeyin.

yelik tarihi
    Aralk 2008
    Yer
    KONUMuz da sevdamz da BEKTAK !
    Ya
    36
    Sayn site ynetimimiz , uzun zamandr ifre girii yapmadan direk giri yaptm iin sifremi unuttum. 😯

Bu konuda bana yardmc olabilir misiniz acaba ??? Sifremi yenileyebilir miyim ltfen?

Sifremi unuttum yaptigimda mailime her hangi bir sey gelmiyor yardimci olabilir misiniz bu konuda?

SM-G935F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Sayin forum yonetimi, tezahurat onerim var destek kisminiza mail atmistim olumlu olumsuz donus olmadi, bana ulasmaniz mumkun mu?

ifremi unuttum. ifre yenileme maili de bir trl gelmiyor. Yardmc olabilir misiniz?

af ksn... aylardr banl kullanclar geri dnsn... transfer konusu bile ilerlemiyor...