Sayfa 1/8 1234 ... SonSon

Konu: A Milli Takmn Finlandiya ve Moldova Malar Kadrosu Akland...

A Milli Takmn Finlandiya ve Moldova Malar Kadrosu Akland...

GT-I9500 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Aslnda iyi iler yapabilir bu kadro.Ama balarnda bambambam oynatan bi sahte kabaday var.

Volkan-Gkhan-alk-mer-Gray-Topal-Ouzhan-Arda-Cengiz-Deniz-Cenk

Takm Ouzhan n zerine kurmadka ok daha rezil olur fatih terim.Eminim yine oynatmayacak oynatsa da 45 te kartp sulu ilan edecektir.Zayf karakterli kt ruhlu bi adam bir an nce defolup gitmesi dileiyle.

manevi ocuu ozan tufan'n olmamas enteresan

GT-I9500 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Okay Yokulu, Deniz Tr, Serdar Grler doru isimler ama as oyuncular kesip forma verileceklerini dnmyorum.
    Stoperde milli takm olarak ok ktyz, alternatif bile yok. Baakehir'de Yaln Ayhan vard, kesik yemi hocadan.
    Forvet hattmz da ok iyi deil. Hakan alhanolu cezal zaten.

----------------------------Volkan--------------------------

---GG-------mer--------------alar------Gray--

----------------------Topal--------Ozzie-----------------

-----------Deniz---------Yunus-------Arda-----------

------------------------------Cenk---------------------------

Bu 11 en azndan futbol oynar, kazanr kazanmaz bilmiyorum zor malarda ama zevk verir topu bilen adamlardan kurulu dinamik gen bi takm olur.

Yine samasapan tercihlerin olduu bir milli takm olmu bana gre.

Zor bela u kadroyu karabiliyorum:
    Volkan Babacan
    G.Gnl - mer Toprak - alar Sync - Gray Vural
    M.Topal - Ouzhan
    Emre Mor - Yunus Mall - Arda Turan
    Enes nal

Ismail koybasi ve omer toprak disinda cokta fena olmayan bi kadro. Omer milli takimda oynayamiyor nedense. Cok acemice hatalar yapti son maclarda.

Volkan en dnda fena deil Deniz Tr,Emre olak,Serdar Grler gibi formda isimler arlm

yeni sezonda volkan en yerine gkhan tre. ismail yerine caner erkin, emre olak yerine hakan alhanolu ile ideal kadro.

Yusuf Yazc A milli olamyor mu yaw? Terim paa m uygun grmemi?

Caner sakatlktan yeni kt iin armam olabilir. Tre Volkan'dan iyidir eyvallah ama o da aylardr top oynamyor. Ideal kadro arm uzun zaman sonra.

Caner sakatlktan yeni kt iin armam olabilir. Tre Volkan'dan iyidir eyvallah ama o da aylardr top oynamyor. Ideal kadro arm uzun zaman sonra. Stoper tartlr tabii..

Edit: Kadroyu yazaym kendimce.

---------------V.Babacan-------------
    G.Gnl--M.Topal--.Toprak--.Kyba
    -------S.nan------O.zyakup-------
    --A.Turan----O.Yokulu-----O.ahan--
    --------------C.Tosun----------------

Olcay orta saha merkeze ska yardma gelecek tabii. Arda'nn kanattan hcum ederken Topal ne kayabilir. Bekler yanap defans ler. Veya kanatta ki bek kacak Topal stoperde kalcak.
    u Finlandiya ve Moldova malarnda orta saha ofansif olsun artk.

Yusuf Yazici'nin olmamasi skandal

Yusuf Yazc Gs'li olsa kesin kadrodayd. Tre denmi ama hala sakat. Hakan alhanolu'nun cezal olmas hayrl olmu, zaten beenmiyorum kendisini. Stoper blgesinde istikrar ok nemli, o yzden kim olursa olsun deimeyecek iki isim olsun. Mesela mer - Ahmet veya mer - alar.

Yusuf yazc nasl olmaz anlamak g.