Sonular: Man Adam Sizce Kim?

Katlmc says
236. Anket kapatlmtr
  • Fabri

0 0%
  • Gkhan Gnl

14 5.93%
  • Marcelo

1 0.42%
  • Tosic

2 0.85%
  • Adriano

3 1.27%
  • Atiba

5 2.12%
  • Ouzhan zyakup

38 16.10%
  • Talisca

0 0%
  • Ryan Babel

48 20.34%
  • Quaresma

49 20.76%
  • Cenk Tosun

70 29.66%
  • Tolgay Arslan

1 0.42%
  • Gkhan nler

0 0%
  • Matej Mitrovic

5 2.12%
Sayfa 2/3 lklk 123 SonSon

Konu: Beikta - Konyaspor Man Adam

ryan babel, gkhan gnl

Ouzhan tabiki tiki takay salayan adam o oldu

Ozi iyi olunca Beikta da iyi. Yalnz unu sylemek art, bu ocuk koca devreyi sakat sakat oynad bi trl form tutamad.. Ozi bizim ne olursa olsun en kymetlimiz, sahip kmamz gereken ilk futbolcumuz.. Oyum ise hat trick yapan Beiktal Cenk Tosuna.

Futbol, skor oyunu olduu iin Cenk'e verdim oyumu; ama bu mata tm takm beendim.

Sralamaya koyarsam kare asm ise;
    1- Cenk Tosun
    2- Babel
    3- Quaresma
    4- Ouzhan

Gokhan gonul diyorum masallahi var 90 dk hala enerjisi yerinde rakibe baski kuruyor

Quaresma , Ouzhan, Cenk Tosun , Babel , Adriano , Gkhan Gnl arasnda kararsz kaldm iin oyumu Mitrovi'e verdim birine oy versem hak gemi olacakt bylece hak gememi oldu

Valla ok zor karar vermek btn takm iir gibi oynad.

Ama Ozzie ok farklyd bu ma, ilk yar azmz ak seyrettik adam tribnde.

Ona veriyim bare oy'umu.

yelik tarihi
    Haziran 2014
    Yer
    Siyah Gk Beyaz
    Ya
    25
    Takm bana gre herkes sper oynad man adam yok benim gzmde

Alnt Ramazan Tlen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Quaresma , Ouzhan, Cenk Tosun , Babel , Adriano , Gkhan Gnl arasnda kararsz kaldm iin oyumu Mitrovi'e verdim birine oy versem hak gemi olacakt bylece hak gememi oldu
    Vallahi iyi yapmsn abi saydklarn iinden birine atsaydn dierleri bunu duyup zlebilirlerdi

ricardo/cenk tabi ikisi ne kt ama gkhan gnl'e de ayr bi parantez amak lazm. ok beendim bugn

Bir oyuncu takma yeni gelmi ve oynad ilk matan itibaren adapte olmu sorumluluk alm ve giderek iyi daha iyi oynamaya balam..
    bu nemli bir detaydr..bir gol bir asist ile 9 puanlk oynayan Babel birincilii paylaan ilk oyuncudur..

Bir takmn btn iyi oynam ise o takmnn oyun kurucusu ok iyi oynam demektir..stelik bir de gol atm.. 9 puan ile birincilii paylaan dier oyuncu Ozi'dir..

Cenk'in golleri iyi oyunu ksr..biri penalt..kafa gol gzel..dnerek att gol gzel ama oradaki doru tercih o topu Talica'nn nne brakmakt..o gol olmasayd ve sonucu etkileyen bir pozisyon olsayd o pas vermedi diye kyamet kopard..Cenk 8,5 puan ile ikinci sraya oturdu bende..Q7 de 8,25 puanla nc sray ald..takm oyunu 9.. hoca 9,5 paun..

GG,Adriano,Atiba,Fabri,Marcelo sekizer puanlk

Tosi 7 puanlk oyun performans gstermilerdir..
    Konu Mustafa Bilgi tarafndan (31 Ocak 2017 Saat 22:05 ) deitirilmitir.

Btn takm man adam. Herhalde son 10 yln en iyi hcum performansyd. Hem de Konyaspor gibi bir takma kar.

Oyumu Gkhana verdim.

Babel sperdi , quaresma ve oguzhan da istediimiz beklediimiz oyunlar ortaya koydular.

seimin zor olduu ma ama Ouzhan ok byk oynad bu mata arkada, ne pas hatas var ne yorulmak var, oyunun iki ynnde de srekli kamerada, gol pas gol coku tam bir kaptand bugn. bizim en az 20 milyon dediimiz Ouzhan sahadayd...