Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Halen Bilici savunanlar var ya, vallahi pes art?k...
    valla no post yiyecem onlar y?z?nden zor tutuyorum kendimi.
    afedersiniz ama yukar?da bilic'i savunanlardan biride benim.
    velev ki siz hakl?s?n?z. bilic'i kovduk.bilic su?lu.hakl?s?n?z.
    fakat fikret orman ba?l???na bu kadar yazanlardan hi?birini g?remiyorum?
    Hakl?s?n?z.. ama bug?n ba?kan de?i?tirelim desek 1 aday ya ??kar ya ??kmaz.. ama teknik direkt?r s?r?s?yle.. ?nce sportif ba?ar? gelecek, bor?lar biraz azalacak sonra ba?kan adaylar? d?k?lmeye ba?layacak.. realist olmak laz?m.. ?u kadro bile i?ini bilen bir teknik direkt?r?n elinde ?ampiyon olurdu.. 2 derbi kazansak suyun ak??? de?i?irdi.. ayr?ca kornerden gol yemek y?netimin su?u mu? tolgays?z bir halt oynamad???n? 3 ma? arka arkaya g?r?p anlamamak y?netimin su?u mu? pektemekle s?zle?me imzalak y?netimin su?u ama buna engel olmad??? gibi pektemek gibi bir faydas?zdan her ma? medet uman bili?'e ne diyelim?.. be?ikta? y?netimi ?oook ba?ar?s?zd?r.. ama ?u son 3 ma?? bili?'in hatalar? vermi?tir.. her ?eye ra?men hakeme makeme ra?men kazan?lacak ma?lard?.

Yorum Yap

o de?il de gsye de yeniliriz , ama sonra gs gider rizeye yenilirse , fb de ba?ak?ehir kas?mpa?aya puan b?rak?rsa g?r?n ?enli?i

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Halen Bilici savunanlar var ya, vallahi pes art?k...
        valla no post yiyecem onlar y?z?nden zor tutuyorum kendimi.
        afedersiniz ama yukar?da bilic'i savunanlardan biride benim.
        velev ki siz hakl?s?n?z. bilic'i kovduk.bilic su?lu.hakl?s?n?z.
        fakat fikret orman ba?l???na bu kadar yazanlardan hi?birini g?remiyorum?
        abi her?ey ortada milletin sinirlerini germeyin daha ?ok hala velev ki bili? su?lu diyorsunuz kahkaha att?m sinirden
        bak dostum buras? forum ortam?.ben burda t?m forumun bilic'e kar?? olan g?r??lerini kald?r?yorsam e?er sizde benim g?r??lerimi kald?rmak zorundas?n?z!
        evet benimde i?im en az senin kadar kan a?l?yor. hayat?m boyu kimsenin sinirleriyle oynamad?m oynamam da fakat burada kendi d???ncelerimi yazmak benim en do?al hakk?md?r.
        sende 2sayfad?r g?r???n? yaz?yorsun.?o?unluktan farkl? g?r??te oldu?um i?in susmal?m?y?m?

Yorum Yap

Samet'in ba?ar?s?zl??? koymam??t? ??nk? o adam zaten sevilmiyordu ve biz ona umut ba?lamam??t?k. Sana ba?lad?k be adam , o kimsenin s?k?p alamad??? ''umudu'' bizzat sen ald?n. Hakk?m? helal etmiyorum sana.

Yorum Yap

?stifa edecek san?r?m.
            Kalmam m?mk?n g?z?km?yor, t?m sorumluluk benim dedi.
            Seneye Be?ikta?'ta olacak m?s?n sorusuna do?rudan hay?r dedi, sonra ?evirdi laf?.
            ?n?m?zdeki sezon bana bir ?ans verilece?ini d???nm?yorum.
            ?stifa edecek misiniz dedi, y?netimle oturur konu?uruz dedi.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              o de?il de gsye de yeniliriz , ama sonra gs gider rizeye yenilirse , fb de ba?ak?ehir kas?mpa?aya puan b?rak?rsa g?r?n ?enli?i
              al sana g?zel bir haber de veriyim bak.
              Tribun Dergi@tribundergi 20 sn.20 saniye ?nce
              Bilic: "B?t?n niyetim burada kalmakt?. Bundan sonra bunun pek m?mk?n oldu?unu d???nm?yorum."

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                buyrun kerim frei...
                bo? pozisyondaki ?uta bak. hoca hatal? pektemek,tosun,frei....
                gitar,asi ruh....
                Tolgay de?i?ikli?i, Demba Ba'n?n ??k?p Pektemek'in sahada kalmas?, tak?mdaki psikolojik ve fiziksel ??k??e ?are bulamamas?, halen ayn? taktiklerde ?srar etmesi, daha ne olsun ya, ?ok mu iyi ?imdi bu adam, hi? mi su?u yok?
                Bu adam?n su?lar? olmad???n? s?yleyen ben de?ilim fakat tek su?lu gibi g?steren sizlersiniz. resmen taraftar y?z?nden bu ma?? kazanmas?n? istemedim ?ahsi ad?ma.
                art?k bir kelle istiyorsunuz ve bu kitle art?k bir kan d?k?lecek. ??nk? s?rekli bahaneler g?rmekten ?ok s?k?ld?m abi.
                yanl?? anlamay?n s?z?m sizlere de?il ama s?rekli bahaneler g?rmekten ?ok s?k?ld?m.
                2tane penalt?n verilmemi? 1gol?n yenilmi?...
                1hafta boyu kerim,tosun denilmi? burada...
                bunlar?n hepsi yap?ld? sonu? b?yle fakat tolgay de?i?ikli?i hatas? y?z?nden bilic ?ld?r?l?yor.
                hala 1 oyuncuyla bu tak?m?n kurtulamayaca??n? bu istedi?iniz de?i?iklikler olunca anlamad?n?z m?.
                ge?en hafta t?reye neden 90dk. sabredildi denildi t?re bu hafta yok
                ersan ele?tirildi bu hafta ersan yok
                evet tolgay de?i?ikli?i hata fakat 1tolgay ile olacak i?ler de?il bunlar g?zel abicim.
                rakibin kalecisi 1ma? kazand?r?rken senin kalecin bu ma? nap?yor s?yler misin?
                ?stelik sezon sonu 3.kalecinden adam yaratmaya ?al???rken...
                Valla karde?im beyimiz ??kt? ge?en hafta "ben psikolojik olarak haz?rlayamad?m" dedi, bu ma?ta zaten kafas?nda bizi bitirdi?ini g?rd?m ben. 2 de?i?ikli?in hi? bir anlam? yok.
                Pektemek ve Olcay ?srar? beni bezdirdi art?k.Oyunu okuyamamas?, her ma? ayn? de?i?iklikler, rakibi analiz edememe, duran top organizasyonumuzun olmamas? b?kt?rd? beni. Bu tak?m kornerde gol atam?yor, belki en ?ok duran top kullanan tak?m?z ama hep ayn? karambole. Yedekleri haz?r tutamamas? da B?li?'in su?u. Her?eyi ge?tim arkada? tak?m?n 4 ma?? kalm??t?. Bu tak?m bu kadar ruhsuz oynayamaz. Oynamalar?na izin verirsen tabi kellesini isteyece?iz.Ben s?k?ld?m istikrar sa?mal???ndan. O zaman Samet'in ne su?u vard?? Kimse stad demesin ayr?ca bu tak?m Antep'i, Rize'yi, Konya'y?, Bal?kesir'i ayda oynasa yenecekti arkada?.

Bana kalsa y?netim, Bili?, Pektemek,Olcay,Necip, ?smail, Pedro, Sivok, Atiba, Tolga, O?uzhan, hatta de?erini bulursa Demba ve G?khan bile gitsin arkada?, ben y?r?yen ruhsuz top?u istemiyorum. Ben laf sokan artist hoca da istemiyorum. Bizim gibi izlemesin ma??, gitsin Premier lig'e bulunmaz hint kuma?? de?il.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Samet'in ba?ar?s?zl??? koymam??t? ??nk? o adam zaten sevilmiyordu ve biz ona umut ba?lamam??t?k. Sana ba?lad?k be adam , o kimsenin s?k?p alamad??? ''umudu'' bizzat sen ald?n. Hakk?m? helal etmiyorum sana.
                  +1

Yorum Yap

Bu sefer daha fazla koydu en buyuk pay sen?n reis boyle olmamal?yd?

Yorum Yap

Bir yanl?? t?m do?rular? g?t?reli ?ok olde be Bili?!
                      Haftalard?r oynanan oyunun,futbol stilinin,oyundaculardaki isteksizli?in,ruhsuzlu?un,OYUNCU DE????KL?KLER?N?N,sanki bir halta yar?yormu? gibi baz? oyuncular?n hala 11'de ba?lat?lmas?n?n bir a??klamas? olamaz.
                      Bence art?k Bili? abimize katk?lar?ndan(!) dolay? te?ekk?r edip kendisine bir sonraki tak?m?nda ba?ar?lar dilemeliyiz hem de en k?sa zamanda yapmal?y?z bunu.
                      Be?ikta? bu de?il,?OCUKLU?UMUZUN BE??KTA?'INI ?ZLETT?N?Z B?ZE BE!!!

Yorum Yap

en buyuk destekcilerindendim ama buraya kadarmis.. yolun a??k olsun

Yorum Yap

Senden nefret etmeden git...

Mustafa Pektemek ve Necip'inide yan?nda al..

Yorum Yap

bugune kadar hep inandimhep arkasinda durdum hocanin hala da takimda kalmali diye dusunuyorum, cunku maalesef bu yonetim bilic ten daha iyisini getiremez! eger hoca takimda kalicaksa son iki seneden ciddi derler cikarmali. hadi gecen sene ilk senesi,bu sene stad yok vs vs ama eger seneye bu takim sampiyon olamazsa hocanin kariyeri ! de ??pe gider.kariyerini bosver,Besiktasin bosa harcayacak degil senesi,bir haftasi bile yok!

Yorum Yap

Tolgay'?n oyundan al?nd??? ma?larda 3 puan alamad?k san?r?m.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hayallerimiz vard? be Bilic...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X