Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Bğenir beğenmezsiniz o ayrı da Bilici 2 maçta kağıt buruşturup çöpe atar gibi gitti gözüyle bakmak ve Luce hayalleri kurmak bize yakışmıyor, rakip takımlarda da neler oluyor ama kimse bu mevzulara girmiyor

Lucescu Beşiktaş'a neden gelsin?

Şu lucescu emekli olsun da artık bu muhabbet kapansın. Her ay bir takıma geliyor.

biz Luceyi konusuruz.bu dokuz hafta birbirimizden kopuk bi sekilde yine husranla kapatiriz.
    sene sonu Bilic de gider.Luce bi baskq takimla anlasir agzimiz acik kaliriz.
    her sene ayni oyuna dusmeyelim artik

Beyler bana daha cok Luce degilde Zago'ymus gibime geliyor. Zago ise, severim sayarim ama bize artik Tecrubeli adam lazim. T.D egitme klubu olduk mubarek Bilici egittik pazarini actik ingiltereye yolluyoruz. Umarim dusundugum gibi Zago degildir, o hatayi yapmaz yonetim.

lig bitsin ondan sonra konuşalım...

Resmi olarak Lucescu Muhabbetini Yonetim yalanladi. Kapatmak en mantiklisi bu muhabbeti. Sampiyonluk yolunda ozellikle, takima zarar verir ciddi sekilde.

Lucescu aksilik olmazsa fenerde

Kartal
    Yer
    ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili #7
    Lucescu bu saatten sonra bu ülkeye bir daha gelmez. Bırakalım artık Lucescu diye sayıklamayı.
    Bilic, her ne kadar eksikleri hataları olsa da vodafone arenada bir sezon geçirmeyi sonuna kadar hak ediyor. Bu şans ona verilmeden gönderilemez.Gönderilmemeli.

Lucescu Besiktasa gelmez.

Bilic'i de premier ligde hic bi klup almaz.

Sampiyonluga odaklanalim ligi koyalim artik

Kara Kartal
    Yer
    Almanya - Bavyera
    Biliç'i göndermek neyin kafası ya?

Bana 4 4'lük hoca gösterin. Varsa da bize niye gelsin?

Biliç'in hataları olsa da Vodafone Arena'yı en çok hakeden kişidir kendisi.

Ben ilk 6-7 haftada lige havlu attığımız sezonları unutmadım. Adam stadsız takıma 2 senedir şampiyonluk kovalatıyor!

Kartal
    Yer
    Hamburg Almanya... Usak... birazda Nottingham
    Alıntı Taha Dorttepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliç'i göndermek neyin kafası ya?

Bana 4 4'lük hoca gösterin. Varsa da bize niye gelsin?

Biliç'in hataları olsa da Vodafone Arena'yı en çok hakeden kişidir kendisi.

Ben ilk 6-7 haftada lige havlu attığımız sezonları unutmadım. Adam stadsız takıma 2 senedir şampiyonluk kovalatıyor!

Aynen! sadece virgülüne noktasina katilmakla kalmayip ekliyorum. Bu takim iki senedir sadece deplasman maclarina cikiyor. Iki senedir bu genc, biraz tecrübesiz, biraz yetersiz, biraz da beceriksiz kadroyla sampiyonluk yarisinin icinde, avrupada bu sene de gayet düzgün top oynadi Brügge maclarina kadar. Bizim yerimizde gs ve fb yi hayal edin. Eminim ikiside Avrupa Ligine gidebilirmiyiz ki hesaplari yapiyordu.

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lig bitsin ondan sonra konuşalım...
    Aaaa olur mu Alican en kritik haftalarda yapmamiz lazim bu muhabbeti.... ne gerek var ligin bitmesini beklemeye...

Slaven'in Bosna televizyonuna verdiği röportajın Türkçe altyazılı videosu, lütfen izleyelim. Özellikle 37. dakikadan itibaren söylediklerine dikkat edelim. Lütfen...

http://youtu.be/1XD-NtElnNg

Sevgilet, saygılar...

- geldıgı gunden berı tek bir tane derby mac kazanamamıs olması
    + futbolcular ıle olan samımı tavırları onlara yakın durusu
    - kesın ıstıkrarlı bır cızgıde ılerleyemıyor olusu

eksıler ( - ) artıları ( + ) goturse eksı kalıyor ınsanlıgına soyleyecek lafım yok ama stadı olmayan takımı yonetme lafı sureklı deplasman oynuyor savları bana cok mantıklı gelmıyor kalkıp onu yendık bunu yendık gıttık brugge ye yenıldık dedın mı bu ıkıncı eksıyı ıspatlıyor adamda ıstıkrar yok oyun ıcı takıbı bızım abarttıgımız kadar ıyı degıl yada takıp edıyosa bıle sabıt fıkırlı oyuncu degısıklıklerı barız sekılde hatalı bıze 4/4 luk hoca varsa bıze nıye gelsın savı ıse kendını kucuk dusurmekdır bence profesyonellıkde gıttıgın yerın kalıtesı ve paranın buyuklugu onemlıdır bugun besıktasın kalıtesı tartısma goturecek durumda degıl gerıye sadece para kalıyor kı hıcbır hoca para uyarsa hayır demez
    bu baglamda bılıc ın en buyuk eksısı tamamen ıstıkrarsız hareketlerının sonuclarıdır ve bızım daha ıyısını hakketıgımızı dusunuyorum
    2 senedır bıze sampıyonluk kovalattıgını dusunen arkadaslarıma hatıceye degıl netıceye bakılması gerektıgını hatırlatmak ısterım