Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D?nyan?n en zor transferi TD transferi... Her?eye ra?men antep ma??nda gol? bulsak kim bilir bug?n neler konu?uluyordu. Ama hem yabanc? hem de ligde ?al??mam?? birini getirmek b?y?k riskmi?. Bu 3 seneyi d?ha iyi bir planlamayla ge?irebilirdik. En en b?y?k hata samet oldu. Ba?ar?s?z olaca?? bilinerek getirildi. O sezon ?enol da olurdu zico da olurdu.

Yorum Yap

Bu d?zen bizi bir yere g?t?rmez, d?zen de?i?sin diyenler y?z?nden bizler d?z?lmeye devam.

Ne istikrar var ne kabiliyet.

Zamanla kazanabilece?in her ?eyi iki senede bir s?f?rlamak aman aman ne g?zel d?zen.

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hocam. ?n?aallah gitti?in heryerde mutlu ve ba?ar?l? olursun. Seni asla unutmayacam.

Yorum Yap

g?le g?le hocam. Unutulmayacaks?n

Yorum Yap

gitsin diyordum, pektemek ve olcay ?srar? y?z?nde ele?tiriyordum.... bilicin video sunu izledim haber1903de.. k?t? oldum yeminle.. sanki sevgilim ayri?lm?s gibi i?esim geldi.. hatta gideyim bari b?feye 2-3 bomonti alay?m niyese efkar bast?

Yorum Yap

sab?rs?z sularda ya?amay? ??reniyoruz
              g?n ge?tik?e cellad?m?z? daha iyi tan?yoruz.
              bol ?ans Blic

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Eytttt be day?ma bak co?mu?
                Helal Olsun Day? g?rd?g?m yerde elini ?p?cem bizim i?imizdekileri s?ylemi?

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ahmet.Keskin. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Skor taraftar? abilerimden, arkada?lar?mdan utan?yorum. Bir oyun plan?, somut ad?mlar? olan yapmak istedikleri net belli olan adam? savunmak ba?ar?l? bulmak olarak adland?r?l?r olmu?. Ba?ar?l? bulmuyorum ama ba?ar?l? olabilece?ine inan?yorum bunu at g?zl?kleriyle bakmayan herkes g?r?r. Ama siz sadece skora, sonuca bakars?n?z yaz?k. Gayet mant?kl? ele?tirip, gitmesi gerekti?ini mant?kl? ?eylerle a??klayanlara sayg? duyuyorum ve ilgiyle okuyorum. Ama akl?nca dalga ge?enler, k???k g?renler var midemi buland?r?yorlar.
                  Sene i?erisindeki ma?lar?n gerek i?inde gerek d???nda bir anam?za s?vmedi?i kalan ?enol G?ne? gelsin. Bir derbi ma??nda allah ne verdiyse kaos futbolu oynayal?m (samet d?nemi gibi) yenilelim "ama Be?ikta? gobo oynodok yooo" diye goy goy yapars?n?z. Sizin mideniz kald?r?r bunlar? seversiniz.
                  Son c?mlene istinaden: Samet d?neminde bile derbi kazand?k yaln?z.

Bilic ile bu sene gol bile atamad?k. Hani ortaya bir ?ey sall?yorsun eyvallah ama biraz destekli sallay?n.

Senin miden iyi kald?rm?? olabilir 2 sene ?st?ste 3. l??? ve s?f?r derbi tablosunu. Samet'ten de memnun de?ildik Bilic'ten de de?iliz. ?kisi aras?nda fark yok diyoruz.

Aralar?nda ??yle bir fark var. Bilic'in elinde ?ok daha iyi kadro vard?.

Birisi iyi insan diye ba??m?za ilah yapt?n?z.

Bir de lafa abi karde? diye ba?lam??s?n ama burada senden ya??a b?y?k bir s?r? insana yapmad???n sayg?s?zl??? b?rakmam??s?n. Birini savunacaksan ?nce nas?l savunaca??n? ??renmelisin.
                  Bilic'in gitmesi gerekti?ini savunan, be?enerek okudu?um mant?kl? abilerimden biri sensin G?khan Abi. Samet ile kazand???m?z derbiyi nas?l kazand???m?z herkesin malumu. Stad ve taraftar?n etkisi, ?n?n?'deki son derbi olmas? vs. Ki son y?llarda ka? defa birden fazla derbi kazand?k ? S?rf derbi kazanmak m?d?r bir hocan?n ba?ar?l? olma k?stas? ?
                  Ben sezonun genelinde yapmak istediklerine, k?smen ba?ard?klar?na, plan?na, felsefesine bak?p y?llaaar sonra ilk defa bu kadar bilin?li bir hoca g?r?nce arkas?ndan teneke ba?layam?yorum.
                  Ba?ta Mustafa olmak ?zere bir s?r? abuk hatalar? oldu. Gitmesi belki de daha iyi olmu?tur bilemem. Ben hatalar?n?n telafi edilemeyecek ?eyler oldu?unu d???nm?yorum. Bu tak?ma bir s?r? gen? yetenek kazand?rd??? i?in bile g?zel u?urlanmay? hak eden bir adam Bilic. Hepsini ge?tim Tolgay transferi bile bir eme?ine sa?l?k dedirtmiyorsa yaz?klar olsun.
                  Bilic'le derbi muhabbetine dalga ge?ip, akl?nca ezen adama da s?rf ya?? benden b?y?k diye sayg? duymam. T?m derbileri kazan?p allaha emanet futbol oynay?p ???nc? olsak daha m? iyiydi ? Ya da gs gibi allaha emanet top oynay?p, kalecimiz ve d??ardan desteklerle ?ampiyon olsak, 4 derbiden ???n? kazansak daha m? iyiydi ?
                  10 senedir b?yle bir Be?ikta? izlemedim ben bir sezonun genelinde. B?rak?n da en az?ndan sayg? duyulmas?n? isteyebilelim kendi ad?m?za.
                  Bir de Samet'in hoca olarak an?ld??? yerde Bilic hocalar?n hocas?d?r. Yanl??l?kla fenerin tek kale oynad??? derbiyi kazand? diye Bilic'le ayn? kefeye koymam o adam?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Eytttt be day?ma bak co?mu?
                    Helal Olsun Day? g?rd?g?m yerde elini ?p?cem bizim i?imizdekileri s?ylemi?
                    ?zer Abim helal olsun tekrar tan?mayan varsa efsane forzabe?ikta? dergisindeki yaz?lar?na, asi ruh belgeselindeki s?yle?isine, 1 milyon ?ye projesine vs. bakabilir. g?c?ne g?? katmaya geldik

Yorum Yap

Sevemedim vedalar?...

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Skor taraftar? abilerimden, arkada?lar?mdan utan?yorum. Bir oyun plan?, somut ad?mlar? olan yapmak istedikleri net belli olan adam? savunmak ba?ar?l? bulmak olarak adland?r?l?r olmu?. Ba?ar?l? bulmuyorum ama ba?ar?l? olabilece?ine inan?yorum bunu at g?zl?kleriyle bakmayan herkes g?r?r. Ama siz sadece skora, sonuca bakars?n?z yaz?k. Gayet mant?kl? ele?tirip, gitmesi gerekti?ini mant?kl? ?eylerle a??klayanlara sayg? duyuyorum ve ilgiyle okuyorum. Ama akl?nca dalga ge?enler, k???k g?renler var midemi buland?r?yorlar.
                        Sene i?erisindeki ma?lar?n gerek i?inde gerek d???nda bir anam?za s?vmedi?i kalan ?enol G?ne? gelsin. Bir derbi ma??nda allah ne verdiyse kaos futbolu oynayal?m (samet d?nemi gibi) yenilelim "ama Be?ikta? gobo oynodok yooo" diye goy goy yapars?n?z. Sizin mideniz kald?r?r bunlar? seversiniz.
                        Son c?mlene istinaden: Samet d?neminde bile derbi kazand?k yaln?z.

Bilic ile bu sene gol bile atamad?k. Hani ortaya bir ?ey sall?yorsun eyvallah ama biraz destekli sallay?n.

Senin miden iyi kald?rm?? olabilir 2 sene ?st?ste 3. l??? ve s?f?r derbi tablosunu. Samet'ten de memnun de?ildik Bilic'ten de de?iliz. ?kisi aras?nda fark yok diyoruz.

Aralar?nda ??yle bir fark var. Bilic'in elinde ?ok daha iyi kadro vard?.

Birisi iyi insan diye ba??m?za ilah yapt?n?z.

Bir de lafa abi karde? diye ba?lam??s?n ama burada senden ya??a b?y?k bir s?r? insana yapmad???n sayg?s?zl??? b?rakmam??s?n. Birini savunacaksan ?nce nas?l savunaca??n? ??renmelisin.
                        Bilic'in gitmesi gerekti?ini savunan, be?enerek okudu?um mant?kl? abilerimden biri sensin G?khan Abi. Samet ile kazand???m?z derbiyi nas?l kazand???m?z herkesin malumu. Stad ve taraftar?n etkisi, ?n?n?'deki son derbi olmas? vs. Ki son y?llarda ka? defa birden fazla derbi kazand?k ? S?rf derbi kazanmak m?d?r bir hocan?n ba?ar?l? olma k?stas? ?
                        Ben sezonun genelinde yapmak istediklerine, k?smen ba?ard?klar?na, plan?na, felsefesine bak?p y?llaaar sonra ilk defa bu kadar bilin?li bir hoca g?r?nce arkas?ndan teneke ba?layam?yorum.
                        Ba?ta Mustafa olmak ?zere bir s?r? abuk hatalar? oldu. Gitmesi belki de daha iyi olmu?tur bilemem. Ben hatalar?n?n telafi edilemeyecek ?eyler oldu?unu d???nm?yorum. Bu tak?ma bir s?r? gen? yetenek kazand?rd??? i?in bile g?zel u?urlanmay? hak eden bir adam Bilic. Hepsini ge?tim Tolgay transferi bile bir eme?ine sa?l?k dedirtmiyorsa yaz?klar olsun.
                        Bilic'le derbi muhabbetine dalga ge?ip, akl?nca ezen adama da s?rf ya?? benden b?y?k diye sayg? duymam. T?m derbileri kazan?p allaha emanet futbol oynay?p ???nc? olsak daha m? iyiydi ? Ya da gs gibi allaha emanet top oynay?p, kalecimiz ve d??ardan desteklerle ?ampiyon olsak, 4 derbiden ???n? kazansak daha m? iyiydi ?
                        10 senedir b?yle bir Be?ikta? izlemedim ben bir sezonun genelinde. B?rak?n da en az?ndan sayg? duyulmas?n? isteyebilelim kendi ad?m?za.
                        Bir de Samet'in hoca olarak an?ld??? yerde Bilic hocalar?n hocas?d?r. Yanl??l?kla fenerin tek kale oynad??? derbiyi kazand? diye Bilic'le ayn? kefeye koymam o adam?.
                        Sen Samet ?rne?i verdi?in i?in oradan yola ??kt?m. Yoksa tabi ki Be?ikta? Aybaba'ya 3 5 g?mlek b?y?k gelir. Aybaba ile Bilic te kar??la?t?r?lmaz. Abes olur.

Ancak iki hocan?n gelinen noktalar? aras?nda fark g?r?nm?yorsa sorgulamak laz?m. Adam? seviyoruz diye kay?ts?z ?arts?z arkas?ndan gitmek do?ru de?il. Abuk bi romantizmin i?ine girilmi?.

Fb ya da Gs'de bir hoca d???n 2 sene ?st?ste 3. olsun ve hocayla devam etsinler. 1 sene bile sabretmezler. Biz kendi kendimizi k???lt?yoruz. Ya da hocam?z?n ad? Bilic de?il Ahmet Mehmet olsayd? bu romantizim olur muydu. An?nda def edilirdi.

Bilic'in hatalar?na telafi edilmeyecek hatalar de?il demi?sin. ?ok hakl?s?n. Sorun da bu zaten. ?ok basit hatalar?nda ?srar etmesi inad?m inat demesi Bilic'in sonu oldu.

Bazen basit ?tesi ?eyler bitirir insan?.

Tek ?erit yolda araba s?rd???n? d???n. Araba ile bay?r ??k?yorsun ve sollama yasa?? var. Sen g?z g?re g?re sol ?eride ??k?p sollama yapmaya kalk?yorsun. Kar??dan gelen araca toslars?n.

Bilic'in ?zeti de budur.

10 senedir b?yle Be?ikta? izlemedim diyorsun. Ben de sana ?unu diyeyim. 10 senedir Be?ikta?'?n b?yle g?zel potansiyeli y?ksek bir kadrosu olmad?.

Burada S?rf Bilic u?runa ?u kadro ??p ilan edildi asla kat?lamam b?yle bir ?eye. Defolar? eksikleri olabilir ama kesinlikle sonuca ula?abilirdik bu sene.

?ok kez yazd?m ingilizlerin en baba tak?mlar?na kafa tutup burada en kritik haftalarda Akhisar Antep Konya'n?n ?stesinden gelemiyorsan, kadromuz ??p diyen adama sadece g?ler ge?erim.

Ge?mi? sayfalarda ?ok tart??t?k kadromuz ?u ?ampiyon olmu? gs'den a?a?? bir kadro de?il kesinlikle. Adamlarla billur ge?iyorduk yahu prandelli zaman?nda. e hoca de?i?ikli?i ile kupaya uzanabiliyorlarsa durup d???nmek laz?m.

Evet stad?m?z yok evet ?ok b?y?k etken ama Bilic'e bak?yorum stat ne alaka diyorum. Seneye yine Pektemek'te inat edecek yine oyunun en iyi adam? Tolgay'? ??karacak. Yine derbilerde korkacak. ve tak?m? mental olarak diri tutamayacak.

Bir ??rp?da bir s?r? sebep koyabiliyorum ?n?me Bilic ile devam edilmesinin anlams?z oldu?unu d???nmem i?in.

2 g?n sonra West Ham'a giderse burada romantizim yapan arkada?lar?n neler yazacaklar?n? da ?ok merak etmekteyim.

K?sacas? yolu a??k olsun. Bize kendisiyle y?zle?ebilen kendisini ele?tirebilen bir hoca gelmesi temennimdir.

?yle bas?n toplant?s?nda hata benim diyip ge?i?tirecek hocadan bahsetmiyorum. Ak?am eve giderken nerede hata yapt?m diye kendisini sorgulayan bir hoca istiyorum ben.

Bilic 2 sene boyunca bunu hi? yapmad?. Bunu da inad?m inat demesinden anl?yoruz.

Yorum Yap

West Ham United Fans Want Slaven Bilic As Their Next Manager

https://www.youtube.com/watch?v=1G2OrFMZ0v0

Yorum Yap

Vay anas?n? seni t?rk ve d?nya sporu k?sm?nda m? g?recektik.

Yorum Yap

Hocay? u?urluyorlar hava liman?nda

Yorum Yap

Yolun a??k olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X