Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?imdi kals?n diyenler yeni sezonda ilk k?t? ortamda istifa etsin diyenlerin ba??nda gelecektir.(b?y?k ?o?unlu?u)
    Gitsin diyenler? Onlar ne yapacak hoca gidince?
    yeni hocay? bekliyecek

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Hala istatistik didiyorsunuz abi Allah a?k?na yapmay?n. O zaman Olcay Sneijder ayar?nda yani ha? bizim kadromuz Gs'den bi t?k ?sttedir bu kadroya final oynatamayan Bilic beceriksizdir.
      Halil umar?m y?netim senin fikrinde de?ildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ger?ekten anlamiyorum nedir bu duygusallik?

Dunyanin neresine giderseniz gidin basarisiz insanlarin gorevine son verilir.Bilic i basarili g?renlere saygi duyarim peki o zaman onlar bana bu sorunun cevabini versin;Aybabanin gunahi neydi?
        De?il 3. ?ans adama 2. Sans bile verilmeden yollandi.burda da ben dahil herkes bayram etti.

Bilic 3. Olmus hem de iki kez,7 kez derbiye cikmis 7 de sifir yapmis,son sezonunda gol dahi atamamis ama Bilic 3. Sene kalsin deniyor.
        "20 senede 3 kere sampiyon olduk 1 sene daha olmayiz nolacak" diyenler bile var.

Arg?man da ama stadi yok..hasan turk mehmet akyuz mehmet akgun almeida toraman dentinho ismail koybasi emre ozkan ve batuhan karadenizle anfield da oynasan ne fark eder ,aybaba ?oluk ?ocukla ???nc? oldu ,sosalarla tolgaylarla dembabalarla t?reler le degil.

Ben fikrimi de?i?tirdim,Bilic kalsin.
        Lucescuymus senol gunesmis ya da herhangi x ki?iymis gelmesin yazik olur.
        Madem ba?ar? onemli degil,madem bu kadar istiyorsunuz kalsin Bilic.ne de olsa "20 senede 3 kez ?ampiyon olduk nolacak" bise olmaz.
        Aman Deniz Aybaba deme. Onda "beyin" yok diye ba?lar ?imdi arkada?lar. Ben hala ?srar ediyorum Aybaba d?neminde sakatl?klar serisi olana kadar gayet iyi oynuyorduk. Hatta h?cum organizasyonlar?m?z felan gayet basar?l?yd?. Alternatifi az olan kadro oldu?u i?in ?ok sakatl?k yasay?nca erken koptuk. Ama ?uanki bilicin elindeki kadro ile tart???mlazd? bile.

Yorum Yap

Slaven Bili? neden kals?n diye soranlar okumal?.

http://www.medyaspor.com/kose-yazila...aven-bilic-654

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            R?za ?al?mbay ismi ge?iyor..Bilic'e sempati duymaya ba?lad?m.
            ?yle bir?ey olmas?n, b?nye kald?rmaz.
            Sadece bu 2 ma? i?in ge?ti bir ara ama o da do?ru ??kmad?.Y?netimin son ?ans? oldu?u i?in alt seviye bir isim gelmeyece?i konusunda rahat olabiliriz bence.Hatta Lucescu ve ?enol G?ne? d???nda birisi b?y?k s?rpriz olur benim i?in.

Yorum Yap

Hala gitmedi mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ger?ekten anlamiyorum nedir bu duygusallik?

Dunyanin neresine giderseniz gidin basarisiz insanlarin gorevine son verilir.Bilic i basarili g?renlere saygi duyarim peki o zaman onlar bana bu sorunun cevabini versin;Aybabanin gunahi neydi?
                De?il 3. ?ans adama 2. Sans bile verilmeden yollandi.burda da ben dahil herkes bayram etti.

Bilic 3. Olmus hem de iki kez,7 kez derbiye cikmis 7 de sifir yapmis,son sezonunda gol dahi atamamis ama Bilic 3. Sene kalsin deniyor.
                "20 senede 3 kere sampiyon olduk 1 sene daha olmayiz nolacak" diyenler bile var.

Arg?man da ama stadi yok..hasan turk mehmet akyuz mehmet akgun almeida toraman dentinho ismail koybasi emre ozkan ve batuhan karadenizle anfield da oynasan ne fark eder ,aybaba ?oluk ?ocukla ???nc? oldu ,sosalarla tolgaylarla dembabalarla t?reler le degil.

Ben fikrimi de?i?tirdim,Bilic kalsin.
                Lucescuymus senol gunesmis ya da herhangi x ki?iymis gelmesin yazik olur.
                Madem ba?ar? onemli degil,madem bu kadar istiyorsunuz kalsin Bilic.ne de olsa "20 senede 3 kez ?ampiyon olduk nolacak" bise olmaz.
                Deniz bunu duygusall?kla a??klayamazs?n. Bak benim ya?am bi?imim olsun, d?nya g?r???mle olsun Bili?'le birebir ?rt???r?m ama inanki bu y?l ?ok g?zel oynad???m?z hem lig hem avrupa ma?alar? vard?.

Bili? i oynatt??? oyuncularla vuramay?z. Bu kadroyu o yapmad?. Biz ona bu kadro ve c?c?k kadar para verip bu tak?m? bu ko?ullarda ?ampiyonlu?a oynat dedik. O adamda bu kadroyla ve c?c?k kadar parayla ?ok iyi oyuncular ald?.

Kendi saha oyunun farkl?d?r. Vodafonda oynayaca??n oyun ?ok farkl?d?r. Yine c??ck kadar para versinler. Als?n oyuncular?n? ve bug?ne kadar ?ekti?i ?ilenin kar??l???nda ??ks?n Vodafona. Bu o adam?n hakk?. ?ekti?i ?ilenin, onca yolculu?un, rezilli?in sonras?nda hakk?.

Vodafona ??kar, rezil bir tak?mda g?r?rsek sahada, ki bug?ne kadar bu k?t? ko?ullara ra?men g?rmedik, zaten en ba?ta biz isteriz gitmesini. Kan de?i?ikli?i laz?m ?u tak?ma deriz ve yolllar?z Bili?i.

Evet ba?ka bir adam olsa ?u andaki y?zde 50 lik deste?i bulamazd?. Bu Bili?'e ?zg? bir?ey ama bunun ?ok fazla ge?erli nedeni de var i?te. Duygusall?ktan ?te. ??nk? bizlerin tek duygusal ba?? Be?ikta?ad?r. ?ah?slara de?il.
                Devrim abi Bilicle ilgili ilk paragrafta yazdigin seyler benim icin de gecerli.diyorum ya sokakta g?rsem boynuna sarilirim kendisini o derece seviyorum.

Ama bazi ?eyler olmayinca olmuyor.gelecek sezon da bilic basarili olamazsa sorumlusu kim olacak?

Muhtemelen stad ikinci yarida a??lacak,yine mi stadi bahane edecez?hocanin bu sezon ozellikle son 3 macta oynatt??? futbolun stadla ne alakasi var?liverpool ma??ndan sonra ka? mac dogru durust top oynadik ki.sezon orda bitti.

Gelecek sezon da bu tarz bir mac oynayip daha sonrasinda havlu atmayacagimizin garantisini kim verebilir?

Yorum Yap

Lucescu, Bielse ,Fevre falan gelecekte biz Bilic'e yollamaya caliisyoruz! Ve calismiyoroz bence artik yolladik bu saaten sonra muhabbetini etmeye gerek yok bencede, sadece aklima takilan soru, biz bu ekonomik durumda kimi getirebiliriz? Hadi Senol Gunes dedi ki ben Bursa'yi birakip gelemem, eee baska altarnatif kim? Gelecek kisi Bilic'ten daha mi iyi olacak? Neyse, Bilic gittigini 100% varsayarak konusuyorum, bu saaten sonra kalcagini sanmiorum, onerebilceginiz Senol Gunes harici ucuza calisacak, pek transfer yapmayacak kim var?

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ohhh be millet sifir derbi galibiyetine neciplere mustafanin sol acik oynamasina iyilerin 60 da cikip vasifsizlarin sahada kalmasina ne merakliymis
                    ?nce Bili?'e verilen oyunculara bak.

Sonra Bili?'in getirdi?i oyunculara bak.

Neye merak sald???m?z anlars?n.

Dany var mesela...

Yorum Yap

okuyal?m... bilic kalmal?...

Yorum Yap

Gs ye bak?yorum adamlar i?in efsane olan f.terimi bile i?ler yolunda gitmeyince g?nderiyorlar bil?te kimmi?. Tek ger?ek Be?ikta?t?r.

Y?netim felan ?okmu do?rudur diyebilirsiniz tabiki de?il ama bir yerde birka? yanl?? varsa fazladan bir yanl??a daha katlan?lmak zorunda de?il.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Dumlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Slaven Bili? neden kals?n diye soranlar okumal?.

Eline sa?l?k. ?zellikle Dortmund ?rne?inden sonraki k?s?m i?in diyecek bir ?ey yok. Her ?ey ortada zaten. Ama bu forumda ?ampiyon yapamayan duramaz yazan o kadar ?ok insan var ki. O sebeple Bilic gibi bir adam? da eskiden oldu?u gibi harcayacaklar. Bu d?zen b?yle gider. Zaten bas?n da bunu istiyorsa Be?ikta? i?in iyi olmayaca?? kesindir. Gelecek olan adam yine gidecektir. Sonra yine "ke?ke" kelimeleri ile c?mleler kurulmaya devam edilecektir. Biz bunu taraftar olarak hak ediyoruz..

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı ?zg?r K?l??er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bilicin pektemek olcay ve necip tak?nt?s? oldu?u alenidir. Aksini iddia etmek sa?mal???n en b?y???d?r. Bilicin g?z?nde tak?m?n ikinci forveti pektemektir. Oynatmak i?in elinden geleni yapm??t?r.
                            Bence as?l bu bo? muhabbetten ba?ka bir ?ey de?il yukar?da a??k a??k yazd?m kimi ne zaman ka? dakika nas?l oynatt???n?. Okumak istiyorsan?z bak?n. Pektemek in kolland??? falan yok. En az?ndan Kerim den daha fazla oynat?ld? sakat olmasa oynat?l?rd? falan laflar? safsata sadece. Ger?ekler zaten yaz?yor internette her yerde girin bak?n yorum yapm?yoruz ma? istatisti?i ?zerinden konu?uyoruz.

Olcay tak?nt?s? konusunda bir nebze hakl?s?n?z. Necip konusunda kat?lm?yorum Necip i oynat?rken hoca hi? bir zaman g?bek atmad?. Keza Olcay? da. Sene ba?? stoper ve sol a??k isterken bu adam?n bir bildi?i vard? o zamanki eksiklik sene i?ine b?yle yans?d? i?te.

Karab?k ma?? 55te Ersan sakatlan?yor , kul?bede Franco var ger?ek mevkisi stoper olan. Oyuna keyfi olarak Necip'i sokuyor stoper olarak. ?st ?ste 2 tane %100l?k pozisyon yakal?yor Karab?k bu dakikadan sonra G?nay a??l?p uzakla?t?r?yor. Sonra yine ayn? fotokopi gibi pozisyonda yine Necip adam?n? ka??r?p bu kez indiriyor at?l?yor. ??nk? kademe ve markaj anlay??? s?f?r Necip'te. ??nk? Necip stoper bilgisine sahip d?eil sadece ?n libero i?in gerekli sertli?i ve agresifli?i olan ba?ka bir?eyi olmayan bir oyuncu.

Neyse sonra Necip at?l?yor , bu kez mecburi olarak Demba'y? ??kar?p Franco'yu al?yor. B?ylece gol atma ?ans?n? da bitiriyor , kendi hatas? y?z?nden hem Be?ikta? 10 ki?i kal?yor , hem bo?una 2 oyuncu de?i?tirerek hamle ?ans?n? bitiriyor 30 dakika kala. Sonra Karab?k gol? buluyor , bu kez de ortasahan?n ba?lant? noktas? olan Tolgay'? ??kar?p Cenk'i al?yor , ??nk? Necip de?i?ikli?i y?z?nden i?ler sarpa sar?yor sonraki hamleler de hatalar takip ediyor mecburen. Cenk son saniyede o gol? atmasa zaten orada gidiyor ?ampiyonluk.

Halbuki inat?? olmasa , hatalar?ndan ders alan oyunu okuyabilen biri olsa , Ersan - Franco de?i?ikli?i yapar , belki eksik kalmaz ve bunun devam?nda Demba ve Tolgay'? ??karmak durumunda kalmaz ma?? erkenden kopar?rd?.

Ayr?ca bak?n sol kanatta birileri size el sall?yor Yedeklerde ise Kerim oturuyor

Bu sadece 1 ?rnek. Bili? malesef k?t? antren?rd?r , son 4 hafta kaybetti diyoruz da , asl?nda Bili? ?ok defa kaybetti ?ampiyonlu?u ?nceden , daha eski?ehir ma??nda.
                            Franco'yu alsayd? da h?kmen kaybetseydik sen onu istiyordun galiba

Yorum Yap

Orman'a zerre kadar g?venmem ama bu defa ?ok iyi ve i?imize sinen bir hoca getirecek bak?n g?receksiniz. R?za,Samet, ?ifo falan bunlar? art?k o da yapamaz biliyor art?k son kur?unda oldu?unu.

Yorum Yap

Yeni gelecek hocayla ba?ar?l? olaca??m?z? ciddi ciddi d???nen arkada?lar var.
                                Bu kadro ve bu y?netimle Morinho gelse, Bilic'den fazlas?n? yapamaz.
                                Bilic ba?ar?l?, ba?ar?s?z o farkl? bir tart??ma konusu olabilir ama,
                                Yeni gelecek T.D. ligi, kadroyu, camiay? tan?yacakta, istedi?i futbolcular "sanki" al?nabilecekte, bu ortamda bu y?netimle ?ampiyon olacak heeee mii ?
                                15 senede 16 hoca de?i?ti de 3 y?lda 1 ?ampiyon falan oldukta benim mi haberim yok.
                                Son 10 y?l?n toplam?yla, ?u y?l?n toplam?n? kar??la?t?r?n bakal?m,
                                Bize "liderlik" duygusunu en fazla kim ya?atm??.
                                Son 2 ma? Bilic ba??m?zda, ben sevindim.
                                Y?netim akl? selim bir harekette bulunmu?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X