Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilicin yerine ?enol G?ne?in gelmesini istiyordum.
    Hala ?srarla Be?ikta?? ?al??t?rmas?n? istiyorum
    ?stanbuldaki 2 renkliye futbol dersi vericek, sahada ezecek hocad?r.
    ?zledi?imiz derbi galibiyetlerini, ?ampiyonluklar? getirecek isimdir.
    ?u forumda ka? kere yazd?m umar?m y?netim ge? olmadan fark?na var?r.
    Getir tek adam olarak, tam yetki ver ?stanbulu bu ?erefsizlere dar edelim.

Yorum Yap

bu mac i?in 3 pozisyonumuz var atsayd?k baska seyker konu?uyorduk diyenlere hayretle bak?yorum.

bu ak?am ne kad?k?y deplasman? nede fener tak?m? vard? kars?m?zda.

buna ra?men sadece bir kere organize geldik ondada kale dibine kadar elimizi kolumuzu sallayarak indik.

ama bilic abdullah avc? gibi yat?rd? zaman gecirdi tak?ma. necip gibi be?ikta? kulturu ile yeti?mi? adam art?k ma? sonu isyan edip ileri c?kt? aferin cocu?a gol yesek veya yemesek ne olacakt?ki. a??kcas? ben 2 farkl? yenilgide bile ?z?l?rd?m 5 atamad?k bu fenere diye.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bu mac i?in 3 pozisyonumuz var atsayd?k baska seyker konu?uyorduk diyenlere hayretle bak?yorum.

bu ak?am ne kad?k?y deplasman? nede fener tak?m? vard? kars?m?zda.

buna ra?men sadece bir kere organize geldik ondada kale dibine kadar elimizi kolumuzu sallayarak indik.

ama bilic abdullah avc? gibi yat?rd? zaman gecirdi tak?ma. necip gibi be?ikta? kulturu ile yeti?mi? adam art?k ma? sonu isyan edip ileri c?kt? aferin cocu?a gol yesek veya yemesek ne olacakt?ki. a??kcas? ben 2 farkl? yenilgide bile ?z?l?rd?m 5 atamad?k bu fenere diye.
        Abdullah Avci 1-0 2-0 lardan ma? ?eviriyor.

Yorum Yap

Ahmet Tolga ve Tolgay sakatl?klar? sebebiyle oyundan ??kt?lar.
          Verdi?in istatistikler "korkak - cesur" tan?m? yapm?yor. Top kimde kalm?? onu g?steriyor. O istatistikte FB bizim 2 kat?m?z pozisyona girmi? ?rne?in ama Emenike'nin ve Topal'?n pozisyonlar? hari? ben "lan ucuz y?rtt?k" diyece?imiz bir pozisyona g?rmedim. Zaten i?ine bakt???nda da kornerde d??ar? vurulan kafalar filan var o pozisyonlarda...((5 tane)

Korkak tak?m?n stoperi 90+1 de gol ataca??m diye ileri ??kmaz.
          Ben muhtemelen ba?ka bir ma? izledim diye d???n?yorum. Benim izledi?im ma?ta ortada olan oyun ?zellikle 50. dakikadan sonra oyun ciddi bize d?nd? ve tehlikeli olmaya ba?lad?k. O sayd???n pozisyonlar?n haricinde Sosa'n?n alt?pastan vuramad??? bir Ba pas? var. Yine bombo? pozisyonda Sosa'n?n T?re'ye atamad???, Volkan'?n kesti?i bir top var.
          Ben ma?? "ha koyduk ha koyaca??z" diye izlerken biz ka??rd?k?a ka??rd?k.
          Senin g?r???ne g?re o ara iyi giden, bask? yapan tak?ma etki etmek gerekirmi?, bir orta saha daha ??kar?p Pektemek'i almal?yd?k belki. Ben o dakikadan sonraki bask?y? orta sahay? nihayet ele ge?irdi?imiz i?in diye d???nm??t?m ama sende durum farkl?ym??...

Yorum Yap

Necip bir teknik direktorun en guvendigi adam ise ben o teknik direktorun futbol bilgisini tartisirim. Stadimiz yok, gocebe olduk, avrupa, lig, kupa derken cok mac oynadik eyvallah. Bu adamlar milyon eurolari bunun icin aliyorlar; gunde iki idman yapip maclara hazirlanip oynamak icin.

Asil mesele,asil mevkisi orta saha olan ve o bolgede hic bir varlik gosteremeyen, futbolcu atletikligi, zekasi olmayan Necip'i cok onemli maclarda defansin gobegine koyan, bunu yaparken tertemiz oynayan Franco'yu yedekte oturtan teknik direktor babamin oglu olsa ona inancim kalmaz. Brugge macinda 70 dakka Pektemege sabreden, fener macinda ayni sekilde Sosa'ya sabreden, hadi Necip'i gectim o prensi,teknik direktor Besiktasimizin teknik direktoru olacak kapasitede degildir.

Biz ne cektiysek iyi insan kotu futbolculardan teknik direktorlerden cektik; Ismail, Pektemek, Necip,Serda, Carvalhal, Bilic vs vs...

Bugun Bilic'e sunu sormak isterdim, yarin Westhama gitse Ismail,Necip, Pektemek,Veli ,Serdar dan hangisini gotururdu pesine, bakin Westhamdan bahsediyorum.

Diger onemli bir konu ise; takimda disiplin yok. Tore, Ba zaten kafalarina gore takiliyorlar. Her derbi macinda gerek rakip gerek hakemler tarafindan futbolcularimiz eziliyorlar. Futbolunu begenmezdim ama vallahi Toraman'i isterdim bugun sahada dik durabilecek bir adam olarak. Emre kahpesi Bilic'e kufur ediyor bizimkilerin yaninda bizim Ba ve Tore gitmis Emre kahpesini sakinlestirmeye calisiyor. Sahada Besiktas'in ruhunu ve buyuklugunu kavrayamamis bir teknik direktor ve futbolcu toplulugu var.

Yorum Yap

Kimse Bilic bu gece gitsin demiyor zaten. ?u saatten sonra kalan 9 ma??n bahanesi yok. Tak?m dinlenecek. Sakatlar d?necek. Avrupa yok. Haftada 1 ma?

Hoca da top?ularda ??ks?nlar getirsinler o ?ampiyonlu?u. Ben Bilic'e g?venimi b?y?k ?l??de kaybettim. ?ncedende ?ok cesur bir hoca de?ildi ama art?k korkakl?kta s?n?r tan?maz oldu. Kadro se?imlerinde kimse adil oldu?unu anlatamaz bana. Son zamanlarda toparlam?? O?uzhan'? kenarda bekletip sakatl?ktan yeni ??km?? Sosa'y? koyan, Liverpool ma??n?n gaz?na gelip Necip'ten Mascerano yaratma sevdas? pe?ine d??en hocan?n adaletini kimse anlatamaz bana.

Tak?m?n ne oynad???n? Bilic'in neler yapaca??n? kalan 9 hafta g?rece?iz. Hala ayn? kafa devam ederse durmas?n bu adam arkada?. Benim tv de izledi?im gibi ma? izleyen adam Be?ikta?'ta hocal?k yapamaz. Ma? kaybedilir ama cesurca kaybedilir. Bilic'in yapt??? gibi t?rsarak de?il. Carvalhal'den Tayfur'dan fark? kalmad? g?z?mde.

Korkak dedi?imiz R?za Kad?k?y'de b?yle korkmad?. Sir diye dalga ge?ti?imiz Samet bile bu kadar korkmad?.

Bilic ya ?apkay? ?n?ne koyar Arsenal'e Tottenham'a korkmad??? zamanlar gibi var?n? yo?unu ortaya koyar ya da sezon sonu bu tak?mda kalamaz. Ne taraftar sabreder ne de y?netim.

Tabelada ki ba?ar?s?zl??? sineye ?ekerim ama korkakl??? p?s?r?kl??? sineye ?ekemem. Koskoca Be?ikta?'? p?s?r?k bir tak?m yapt?lar ay?pt?r g?naht?r.

Bu tak?m en k?t? sezonlar?nda bile fb'ye gs'ye derbi ma?larda duman att?r?rd?. Ya??a b?y?k abiler daha iyi bilir.

Herkes umar?m akl?n? ba??na al?r.

Yorum Yap

Aslı Murat Adik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bilicin yerine ?enol G?ne?in gelmesini istiyordum.
                Hala ?srarla Be?ikta?? ?al??t?rmas?n? istiyorum
                ?stanbuldaki 2 renkliye futbol dersi vericek, sahada ezecek hocad?r.
                ?zledi?imiz derbi galibiyetlerini, ?ampiyonluklar? getirecek isimdir.
                ?u forumda ka? kere yazd?m umar?m y?netim ge? olmadan fark?na var?r.
                Getir tek adam olarak, tam yetki ver ?stanbulu bu ?erefsizlere dar edelim.
                ?u ma? bizdeki kadroyla ezik ezik ezmi?ti Fener'i. ?n?allah yollar?m?z kesi?ir birg?n

Yorum Yap

Aslı ?zg?r A?cihan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Vay arkada? ne nefretmi? ya.
                  ?imdi tutup benim Be?ikta?l?l???m? sorgulayacak bir ka? dengesiz ??kabilir.
                  Sen bir ?nceki hocay? g?nderelim, Bili?'i getirelim derken de ben sana "a??r ol, bu i?i hocayla ilgili de?il" diyordum, unutma.

Ma?? kazanmas? gereken kim? Fener.
                  Son y?llarda derbi kazanamam?? olmas? haricinde Be?ikta?'?n ?zerinde bir galibiyet bask?s? var m?? Yok.
                  Rakibinin sahas?ndas?n. Burada anla??lmaz bir "adamlar k?t?" filan yorumlar? var ki bir an 2 g?n ?nce Bel?ikal? izbandutlarla son 16'y? Fener oynam?? da yorgun sand?m.
                  G?khan G?n?l sakatm??. Opare?
                  Ma? i?inde Kuyt sakatlanm??. Tolgay? Meireles sakatlanm??. Tolga?
                  Emenike olay? ??k?nca bizim co?mam?? laz?mm??. Emenike olay? ??k?nca bizim hocam?za k?f?rler edildi ve bunu izleyen hakemi b?t?n oyuncular?m?z g?rd?. "fck off" dedi diye k?rm?z? ve 2 ma? ceza alan G?khan da izledi...

Bu ma? "durdural?m, onlar?n bask?s? art?nca bir tane ?akar?z" ?eklinde oynan?r. Sonu?ta boru de?il bir tek seyircin olmayan Saraco?lu'nda oynuyorsun.
                  90+1 e kadar da taktik tuttu. Gol yenmedi. ?zellikle 60 dan sonra tak?m oyunu y?kmaya ba?lad?. ?kisi bombo? kaleye ?? tane derbide ka?mayacak t?rden gol pozisyonu harcand?.
                  Sow beklendi?i gibi ka??rmad?...
                  Bir hocan?n g?revi pozisyonlar? yaratacak oyun kurgusunu ??karmakt?r. FB deplasman?nda 4 net gol ka??r?yorsan 2 net pozisyon veriyorsan az ?ok g?revini yapm??s?n demektir.
                  Sanki kul?bede ?niesta, Ronaldo bekliyor da oyuna almam??.
                  Oyuna almad? diye co?tu?un daha ge?en hafta k?f?r etti?in Pektemek, Olcay, Kerim, O?uzhan.
                  Biri "oyuna ald??? hangi oyuncu oyuna etmi?" ki diye taban? olmayan bir saptama yap?yor di?eri de o etkisiz adamlar? almad??? i?in sall?yor.
                  Yedeklerin girdiklerinde yapt?klar? da ortada...Olcay ve O?uzhan 70. dakikada oyuna girmi? 2 oyuncu gibi diriydi diyebilecek bir tek ki?i var m? ciddi merak ediyorum...

Tak?m ?ike s?recinde do?rand?. Karde? iki dakika rahat dur, tak?ma destek ol dedik. Sen tuttun Carvalhal'i ele?tirece?im diye co?tuk?a co?tun.
                  Daha kendi evinde bir tek adamd?r?st ma? yapmam??; hayat?nda g?rd???n 3-4 son 16 dan birini Liverpool, Tottenham gibi tak?mlar? geride b?rak?p oynam??; halen de ?ampiyonlu?un en b?y?k 2. aday? tak?ma az destek ol; sezon sonu git kimi istiyorsan s?yle getirsinler diyoruz, yok, bir tek ki?i yok ortada...
                  Koy ?u ... tezahurat?ndan vazge?emedin daha. Her ma??nda bir ka? trib?n kapal?.
                  Ama bakt?n m? tek su?lu Bili?.

Stad?, medyas?, taraftar? olmayan; sadece ma? kazand???nda s?rt? s?vazlanan bu tak?m hepimize ra?men ?ok da b?y?k ?eyler ba?ar?yor.
                  Hepsine de can? sa?olsun.
                  GS'yi yenerler, kendi g?beklerini kendileri keserler...

?u "korkak oynuyor" "bu sezon ka? ma? iyi oynad?k" "Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda de?il" s?zlerini istisnas?z her Teknik Adama s?yl?yorsak ya ?u bilmem ka? milyarl?k d?nyaya bize uygun bir Teknik Adam gelmedi (yerli, yabanc?, tecr?beli, tecr?besiz, isimli, isimsiz, ya?l?, gen? her Teknik Adam istisnas?z bu ele?tirileri yedi) ya da bizde bir sorun var. Sizce hangisi daha mant?kl? ise o yolda devam edin...
                  Tebrikler, guzel yazi olmus, kalan 9 mac takimi desteklemek disinda birsey yapamayiz, bir aksiyon varsa yil sonu yapilir.Istikrarsiz hic birsey olacagina inamiyorum.
                  nokta.

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ahmet Tolga ve Tolgay sakatl?klar? sebebiyle oyundan ??kt?lar.
                    Verdi?in istatistikler "korkak - cesur" tan?m? yapm?yor. Top kimde kalm?? onu g?steriyor. O istatistikte FB bizim 2 kat?m?z pozisyona girmi? ?rne?in ama Emenike'nin ve Topal'?n pozisyonlar? hari? ben "lan ucuz y?rtt?k" diyece?imiz bir pozisyona g?rmedim. Zaten i?ine bakt???nda da kornerde d??ar? vurulan kafalar filan var o pozisyonlarda...((5 tane)

Korkak tak?m?n stoperi 90+1 de gol ataca??m diye ileri ??kmaz.
                    Ben muhtemelen ba?ka bir ma? izledim diye d???n?yorum. Benim izledi?im ma?ta ortada olan oyun ?zellikle 50. dakikadan sonra oyun ciddi bize d?nd? ve tehlikeli olmaya ba?lad?k. O sayd???n pozisyonlar?n haricinde Sosa'n?n alt?pastan vuramad??? bir Ba pas? var. Yine bombo? pozisyonda Sosa'n?n T?re'ye atamad???, Volkan'?n kesti?i bir top var.
                    Ben ma?? "ha koyduk ha koyaca??z" diye izlerken biz ka??rd?k?a ka??rd?k.
                    Senin g?r???ne g?re o ara iyi giden, bask? yapan tak?ma etki etmek gerekirmi?, bir orta saha daha ??kar?p Pektemek'i almal?yd?k belki. Ben o dakikadan sonraki bask?y? orta sahay? nihayet ele ge?irdi?imiz i?in diye d???nm??t?m ama sende durum farkl?ym??...
                    kardes sen ma??n 60ile 80. dakikalar?n? seyretmi?ssin. ilk 45 dakika tek sut var oda ota sahadan sacma bir plase.

tamam bilic iyidir ho?tur ama korkakt?r. bunu nkabul etmek bukadarm? zor.

bu ak?amki fenere balkes bile bizden fazla pozisyon bulurdu emin ol. bizim en k?t? 30dan sonra feneri bo?mam?z. top g?stermememiz laz?md?. bilmem anlatabildimmi?

necibin ??k??? atak oynad???m?zdan de?il s?rekli c?kmay?n diyen hocaya isyand?r. c?nk? necip k???kl???nden beri bu kl?pte ve oda biliyor bu tak?m?n bu ortamda beraberli?e yatmamas? gerekti?ini.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hep destekledimbeyvallah hoca da artik gercekleri konusalim.
                      2 senedeki Hangi basarisidir bilici dokunulmaz kilan samet'e carvalhal'e gore ?
                      Biraz daha karizma. Uefada da son 16'ya kald?, ?ngiliz tak?mlar?na ezdirmedi bizi. He birde stad? yok.

Yorum Yap

Sana biraz kz?g?n?m ama arkanday?m hocam. Yanl??lar?n olabilir amenna. Ama bug?n kaybedilen ma?ta en az su?lu olan sensin. Tek hatan Demba Ba'y? oyunda tutman. Ho? ??karsan kimi alacan? Be?ikta? i?in bi ana avrat k?f?r yemedi?in kalm??t? o da oldu. Ama gel g?r ki sana k?fredenler oyunda tutularak m?kafatland?r?l?yor.

?ampiyon olaca??z !!!

Yorum Yap

Hoca falan degilsin gozumde artik.
                          Sampiyon olsakta degilsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Arap ?smaili bu kadar eksi?iyle yenemeyen hoca, hoca de?ildir.

Yorum Yap

L?w ? getirin bak nas?l oynuyoruz o zaman.

Yorum Yap

bi ?enol g?ne? de?il..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X