Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yazan arkada? empisayn heralde.
    hep ordaym?? ama hi? a?z?n? a?mam??.
    yar?s? zaten bo? iftiralar ama onu ge?tim sanki hepsini yapan ayn? ki?iler.
    b?t?n k?t? ?eyleri topla bili?'i istemeyenlerin ?zerine at.
    ger?ekten ?ok ama ?ok onurlu bi hareket!
    aferin ?ok g?zel y?ld?zl? pekiyi.

Aslı Ali Can Yalcinkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ard?ndan g?zya?? d?kt???n?z s?leyman seba'n?n g?z?n?n i?ine baka baka "ahmet dursun seba gitsin" diye ba??rd?n?z, stattayd?m.

?imdi kap?s?nda yatt???m?z lucescu'ya b?t?n stat "siktir ol git luce, siktir ol git" diye ba??r?rken de odadayd?m.

t?rkiye'ye gelmi? en d?zg?n karakterli ve bence en yetenekli oyunculardan delgado'yu in?n?'de ?yle ?sl?klad?n?z ki a?layarak sahadan ??kt?, yine stattayd?m.

"ke?ke gelse" dedi?imiz mustafa denizli'ye yar?m saat boyunca "s?ylesene bize hoca tak?m niye oynam?yor" diye ba??rd?n?z, hem de ?ampiyon oldu?umuz sezonda. oradayd?m.

"evimi soysa ihbar etmem" dedi?im metin tekin i?in "be?ikta?'? kay?rm?yor, ?ok objektif konu?uyor, b?yle be?ikta?l? olmaz" diyecek kadar insanl?ktan ??kanlar?n?z oldu.

hat?rlam?yorum sanmay?n, nouma, ilhan mans?z, carew, quaresma, hepsine toplu k?f?rler edildi o statta. bunlar g?z?mde g?r?p kula??mla duyduklar?m. televizyonda izlediklerimi de eklesem daha kimleri kimleri sayar?m.

?imdi de s?ra bilicte. y?llard?r ligin ilk yar?s?nda havlu atan tak?m? 30. haftaya lider soktu?u halde final ma?lar?n? oynayamad??? i?in, 8-0 liverpool travmas?n? atlatmam?z? sa?lad??? ve avrupa karnesi 8-0, 6-0, 5-0, 4-0l?k ma?lubiyetlerle dolu tak?mla arsenal'e, tottenham'a, liverpool'a k?k s?kt?rd??? halde brugge ma??n?n son yar?m saatlik b?l?m?ndeki basit hatalar nedeniyle elendi?i i?in yerin dibine soktunuz. ne insanl??? kald?, ne futbol bilgisi, ne karakteri.

elindeki vasat kadroyu bu seviyelere y?kseltenin bilic oldu?unu g?rmeden, "bu kadroyu nas?l ?ampiyon yapamaz" triplerine girdiniz. ayn? oyunculara 1-2 y?l ?nce neler dedi?inize bakabilirsiniz. burada duruyor hepsi. sanki her y?l ?ampiyon oluyormu? gibi davran?lan o be?ikta? 1995 y?l?ndan 2015 y?l?na sadece 2 (yaz?yla: iki) kez ?ampiyon olmu?. bu tak?m senelerdir ligin ilk yar?s?nda havlu at?yor. ne ?abuk unuttunuz?

rakiplerin kendi sahalar?nda ald??? seyirci ve hakem deste?ini g?rd???n?z ve puan durumuna etkisini ad?n?z gibi bildi?iniz halde 2 senedir kendi evinde oynamayan teknik direkt?r? yerden yere vurdunuz. her ?eyi ge?tim, stats?zl???n cefas?n? 2 sene ?eken, ?ehirden ?ehir dola??rken a?z?n? a?mayan, bu halde y?llard?r avrupa'da ba?ar?ya hasret tak?ma liverpool, tottenham zaferleri ya?atan teknik direkt?r bir y?l da yeni stad?n sefas?n? ?ekerek tak?m y?netmeyi hak etmiyor mu? olimpiyat stad?nda bombo? trib?nlere oynarken neredeydiniz? ?imdi vodafone arenada bilice kar?? ?demeniz gereken bir vefa borcu yok mu ger?ekten?

iyi bir sezon ge?irdik, sonlar?nda fiziki, psikolojik ve taktiksel olarak d??t?k, kadromuzun yetersiz kald???n? g?rd?k, bilic de hatalar yapt? ve 3. olduk. bu kadar basit. ?ampiyonu tebrik edip niye yolumuza bakam?yoruz? son 3-4 ma? d??t?k diye neden koca sezonu, ba?ard?klar?m?z? ya?anmam?? sayal?m? 3 sene ?nceki be?ikta?'a, ge?en seneki be?ikta?'a ve bu seneki be?ikta?'a bak?yorum. tart??mas?z ilerleme var. do?ru yolday?z. seneye daha iyi olaca??n? g?rmek i?in kahin olmaya gerek yok. neden silba?tan ba?l?yoruz?

al?nmaca g?cenmece yok, ben de koyu bir be?ikta?l?y?m ama be?ikta? seyircisi ergen bir seyircidir. tabii ki aram?zda olgun insanlar, m?thi? adamlar, g?n?lden destek veren harika kad?nlar da var. ama ortalama be?ikta? seyircisi ergendir. futboldan pek anlamaz. anl?k tepkiler verir. bunlar? rasyonel analizler gibi sunar. duruma g?re an?nda taraf de?i?tirir.

bunun g?zel yan?; ger?ekten istedi?inde yeri g??? inletir bu seyirci. t?rkiye'nin t?m iddial? seyircilerinin ortas?nda ma? izledim, avrupa'da da ?ok ciddi ma?lara gittim. g?n?nde be?ikta? seyircisinin etkisinin yar?s?n? kimsede, hi?bir statta g?rmedim. ba??r?rken biz mi sall?yoruz yoksa deprem mi oluyor bilemezdik in?n?'de. "d???ncelerimi bile duyamad?m" demi?ti manchester united'?n kalecisi. ama k?t? taraf? da ?u; bu taraftar ger?ek bir ergen kadar duygusal. olaylara mant?kl? yakla?m?yor.

?lkede herkes futbolu ad? gibi biliyor s?zde ama futbol teorisine ili?kin adam gibi tek bir t?rk?e kaynak yok. demek ki talep yok. o girsin, bu ??ks?n, o nas?l oynar, bu nas?l oynamaz. derinli?imiz bu. futbol taktiklerini futbolcular?n diziliminden ibaret zanneden insanlardan olu?uyoruz. schuster'e de sabredemedik, del bosque'ye de. bir model olu?turmaya niyetli olan kimseye tahamm?l?m?z yok. varsa yoksa k?sa vadeli ba?ar?lar. sonra ayn? adam barcelona ma??nda "bunlar?n oynad??? futbolda bizimki ne" geyi?i yap?yor. kusura bakma da, b?yle lige, b?yle taraftara, bu kadar futbol.

sevinmek i?in sevmedik diyor ama sevinemedi?inde hemen adam as?yor bu seyirci. sevmeyi bilmeyen ayars?z bir grubuz biz. bilic'i de ast?k, hay?rl? u?urlu olsun, s?radaki gelsin. ne olacaksa art?k.

Al?nt?d?r, lakin virg?l?ne kadar hemfikirim.

Yorum Yap

insan kendinde olan? kar??s?nda g?r?rm?? metin albayrak?n a??klamalar? aynnn ?yle fiyasko

Yorum Yap

Aslı Ugurcan Emre tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        insan kendinde olan? kar??s?nda g?r?rm?? metin albayrak?n a??klamalar? aynnn ?yle fiyasko
        Neden fiyasko?

Yorum Yap

Aslı Hamit Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ersun Alver tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ali Can Yalcinkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ard?ndan g?zya?? d?kt???n?z s?leyman seba'n?n g?z?n?n i?ine baka baka "ahmet dursun seba gitsin" diye ba??rd?n?z, stattayd?m.

?imdi kap?s?nda yatt???m?z lucescu'ya b?t?n stat "siktir ol git luce, siktir ol git" diye ba??r?rken de odadayd?m.

t?rkiye'ye gelmi? en d?zg?n karakterli ve bence en yetenekli oyunculardan delgado'yu in?n?'de ?yle ?sl?klad?n?z ki a?layarak sahadan ??kt?, yine stattayd?m.

"ke?ke gelse" dedi?imiz mustafa denizli'ye yar?m saat boyunca "s?ylesene bize hoca tak?m niye oynam?yor" diye ba??rd?n?z, hem de ?ampiyon oldu?umuz sezonda. oradayd?m.

"evimi soysa ihbar etmem" dedi?im metin tekin i?in "be?ikta?'? kay?rm?yor, ?ok objektif konu?uyor, b?yle be?ikta?l? olmaz" diyecek kadar insanl?ktan ??kanlar?n?z oldu.

hat?rlam?yorum sanmay?n, nouma, ilhan mans?z, carew, quaresma, hepsine toplu k?f?rler edildi o statta. bunlar g?z?mde g?r?p kula??mla duyduklar?m. televizyonda izlediklerimi de eklesem daha kimleri kimleri sayar?m.

?imdi de s?ra bilicte. y?llard?r ligin ilk yar?s?nda havlu atan tak?m? 30. haftaya lider soktu?u halde final ma?lar?n? oynayamad??? i?in, 8-0 liverpool travmas?n? atlatmam?z? sa?lad??? ve avrupa karnesi 8-0, 6-0, 5-0, 4-0l?k ma?lubiyetlerle dolu tak?mla arsenal'e, tottenham'a, liverpool'a k?k s?kt?rd??? halde brugge ma??n?n son yar?m saatlik b?l?m?ndeki basit hatalar nedeniyle elendi?i i?in yerin dibine soktunuz. ne insanl??? kald?, ne futbol bilgisi, ne karakteri.

elindeki vasat kadroyu bu seviyelere y?kseltenin bilic oldu?unu g?rmeden, "bu kadroyu nas?l ?ampiyon yapamaz" triplerine girdiniz. ayn? oyunculara 1-2 y?l ?nce neler dedi?inize bakabilirsiniz. burada duruyor hepsi. sanki her y?l ?ampiyon oluyormu? gibi davran?lan o be?ikta? 1995 y?l?ndan 2015 y?l?na sadece 2 (yaz?yla: iki) kez ?ampiyon olmu?. bu tak?m senelerdir ligin ilk yar?s?nda havlu at?yor. ne ?abuk unuttunuz?

rakiplerin kendi sahalar?nda ald??? seyirci ve hakem deste?ini g?rd???n?z ve puan durumuna etkisini ad?n?z gibi bildi?iniz halde 2 senedir kendi evinde oynamayan teknik direkt?r? yerden yere vurdunuz. her ?eyi ge?tim, stats?zl???n cefas?n? 2 sene ?eken, ?ehirden ?ehir dola??rken a?z?n? a?mayan, bu halde y?llard?r avrupa'da ba?ar?ya hasret tak?ma liverpool, tottenham zaferleri ya?atan teknik direkt?r bir y?l da yeni stad?n sefas?n? ?ekerek tak?m y?netmeyi hak etmiyor mu? olimpiyat stad?nda bombo? trib?nlere oynarken neredeydiniz? ?imdi vodafone arenada bilice kar?? ?demeniz gereken bir vefa borcu yok mu ger?ekten?

iyi bir sezon ge?irdik, sonlar?nda fiziki, psikolojik ve taktiksel olarak d??t?k, kadromuzun yetersiz kald???n? g?rd?k, bilic de hatalar yapt? ve 3. olduk. bu kadar basit. ?ampiyonu tebrik edip niye yolumuza bakam?yoruz? son 3-4 ma? d??t?k diye neden koca sezonu, ba?ard?klar?m?z? ya?anmam?? sayal?m? 3 sene ?nceki be?ikta?'a, ge?en seneki be?ikta?'a ve bu seneki be?ikta?'a bak?yorum. tart??mas?z ilerleme var. do?ru yolday?z. seneye daha iyi olaca??n? g?rmek i?in kahin olmaya gerek yok. neden silba?tan ba?l?yoruz?

al?nmaca g?cenmece yok, ben de koyu bir be?ikta?l?y?m ama be?ikta? seyircisi ergen bir seyircidir. tabii ki aram?zda olgun insanlar, m?thi? adamlar, g?n?lden destek veren harika kad?nlar da var. ama ortalama be?ikta? seyircisi ergendir. futboldan pek anlamaz. anl?k tepkiler verir. bunlar? rasyonel analizler gibi sunar. duruma g?re an?nda taraf de?i?tirir.

bunun g?zel yan?; ger?ekten istedi?inde yeri g??? inletir bu seyirci. t?rkiye'nin t?m iddial? seyircilerinin ortas?nda ma? izledim, avrupa'da da ?ok ciddi ma?lara gittim. g?n?nde be?ikta? seyircisinin etkisinin yar?s?n? kimsede, hi?bir statta g?rmedim. ba??r?rken biz mi sall?yoruz yoksa deprem mi oluyor bilemezdik in?n?'de. "d???ncelerimi bile duyamad?m" demi?ti manchester united'?n kalecisi. ama k?t? taraf? da ?u; bu taraftar ger?ek bir ergen kadar duygusal. olaylara mant?kl? yakla?m?yor.

?lkede herkes futbolu ad? gibi biliyor s?zde ama futbol teorisine ili?kin adam gibi tek bir t?rk?e kaynak yok. demek ki talep yok. o girsin, bu ??ks?n, o nas?l oynar, bu nas?l oynamaz. derinli?imiz bu. futbol taktiklerini futbolcular?n diziliminden ibaret zanneden insanlardan olu?uyoruz. schuster'e de sabredemedik, del bosque'ye de. bir model olu?turmaya niyetli olan kimseye tahamm?l?m?z yok. varsa yoksa k?sa vadeli ba?ar?lar. sonra ayn? adam barcelona ma??nda "bunlar?n oynad??? futbolda bizimki ne" geyi?i yap?yor. kusura bakma da, b?yle lige, b?yle taraftara, bu kadar futbol.

sevinmek i?in sevmedik diyor ama sevinemedi?inde hemen adam as?yor bu seyirci. sevmeyi bilmeyen ayars?z bir grubuz biz. bilic'i de ast?k, hay?rl? u?urlu olsun, s?radaki gelsin. ne olacaksa art?k.

Al?nt?d?r, lakin virg?l?ne kadar hemfikirim.
          Hakikaten ?ok g?zel ifade edilmi?. Bende bu arkada?la ayn? d???ncedeyim ve Bili? ile yola devam edilmesinden yanay?m. Neden tekrar sil ba?tan yap?yoruz. Gelecek teknik direkt?r?n sezon sonunda yada sonunu bulmadan gidece?inden art?k eminim. Be?ikta?'ta b?yle bir d?zen olu?tu malesef.

?ampiyon olamayan her tak?m?n antren?r? sezon sonu gidiyor mu?
          Atletico Madrid'in antren?r? neden o koltukta oturuyor?
          Yada Real Madrid'in antren?r? neden hala o koltukta?
          Leverkusen? ?rnekler verilebilir ama neye yarar.

Arkada?lar ?ocuk gibi tutturmu? Lucescu'da Lucescu. 10 seneden beri her sezon sonu geliyor g?ya. Art?k komik oluyor, yazmay?n Lucescu ismini.
          Gelmeyece?ini bile bile yazmak polemik yaratmaktan ba?ka bir?eye yaram?yor.

Herhangi bir ??z?m ?nerisi olmad???n?z zaman en kolay ka?acak yer Lucescu malesef.
          Yazan?n ellerine sa?l?k. Bilic gitsin diyenler okusun ?unu bi.
          valla ben kalacak olursa yine basarili olacagini sanmiyorum, bana g?ven vermiyor bilic, adam derbi ?ncesi verdigi demeclerde bile ne kadar gergin g?r?n?yor,
          sayet yeni sezonda basimizda kalirsa karalari bagliyacak deilim ama pekde bir beklenti icinde olmam, olacaklar belli firtina gibi lige baslicaz ilk derbide dagilcaz
          sonra ligin devre arasindan sonra c?k?s basliyacak son haftalarda viraji alamayip duvara toslucaz, son iki sezonun ?zeti bu

Yorum Yap

daha iyisi gelecekse bili? gitsin diyenlerdenim ama as?l gitmesi gereken vas?fs?z, masaya masaya yumru?unu koyamayan, y?netimdir.

Yorum Yap

?u yaz? duygu s?m?r?s?n?n Allah? yaln?z,Bilic kals?n demek i?in bu kadar duygu s?m?r?s?ne ta Seba'lara inmeye gerek yok.
              ?u yaz?dan daha sa?l?kl? arg?manlar?n oldu?u nice Bilic savunmalar? var.
              ?stelik Delgado Be?ikta?a gelen en yetenekli futbolculardan biriymi? de ?sl?klanm??,vallahi ?yleyse isabet olmu?,Be?ikta? kariyerinde u?akla yapt??? deplasmanlar 2 elin parmaklar?n? ge?meyen Delgado de?il mi o ?

Ayr?ca biz de nice ma?lara girdik,?lhan,Nouma ve Carew'e toplu olarak k?f?r edildi?ini ne g?rd?m ne duydum.
              Tabi burdaki toplu k?f?rden kas?t ne,3-5 ki?inin etti?i toplu k?f?re giriyorsa engelleyemezsin zaten,her futbolcu yer onu.
              Ben pek be?enmedim yaz?y?.

Yorum Yap

Paragraf paragraf yazm??, g?zel ?eylerde yazm?? eyvallah ama ?ampiyonlu?a m?l olan 3 ma?? iki sat?rla ge?i?tirmis ve 3. olmam?z? da gayet do?al bi?eymis gibi g?stermi?. Ben Bilic d??man? yada gitmesi i?in tutturan bir adam de?ilim ama ?u payla??lan yaz? genel olarak bana hi? samimi gelmedi.

Yorum Yap

Hocam ?ok k?z?yorum sana. Bu kadar yaklasmisken buraya kadar gelmi?ken hi? olmayacak ?ekilde sa?ma sapan havlu atmamizi kaldiramiyorum. Akl?ma yapt???n b?t?n hatalar geliyor k?z?yorum. Sonra g?nderiyorum seni tak?mdan. Ard?ndan i?ime ?k?z oturuyor bir eksiklik hissediyorum kendimi k?t? hissediyorum vicdanim rahatsiz ediyor beni. En son arenada bir y?l? daha hakediyor diyorum kendi kendime. Hocam biz seni ?ok sevdik Allah a?k?na yapt???n hatalardan ders al inat etme yeniliklere a??k ol al yan?na deli iboyu mansizi seneye ?at?r ?at?r ?ampiyon olal?m. Y?netim sen de ak?ll? ol esas sorun sende biliyoruz. Faturay? hocaya kesme. Yerini fazlasiyla dolduramayacaksan hic bo?una maceraya at?lma ver su adama bir ?ans daha

Yorum Yap

- ?lk yar?s?n? 3-2 ?nde kapatt???n, rakibinin 10 ki?i kald??? fener derbisini 3-3 bitirip; kendi ceza sahas?ndan bile ??kartamayan,
                    - Sar?yer'le, Adanademirspor'la oynanan kupa ma?lar?nda Demba Ba, Atiba, Sosa gibi adamlar? dinlendirmeyip ilk 11 ba?latan,
                    - Hi? bir derbi kazanamay?p hatta bu sezon oynad??? 3 ma?ta rakiplerine gol bile atamayan,
                    - Bursaspor ma?lar?na derbi diyen,
                    - Ma?lar 0-0 giderken kazanmak ad?na taktiksel de?i?iklikler yapamayan ve hep ayn? dakikada ayn? oyuncular? oyundan al?p-sokan,
                    - Kerim, At?n?, Cenk Tosun, O?uzhan gibi belki de milli tak?m?n gelecek 10 senesinin de?i?ilmezi olacak adamlar?n hi? birini 1 arpa boyu bile ileri g?t?remeyen,
                    - ..................

bir teknik direkt?r bence 3.seneyi hak etmiyor. Art?k devir Gordon Milne'nin devri de?il, ?ampiyon olamad???n her sene bilan?o -100 milyon TL yaz?yor.

Yorum Yap

Aslı Ersun Alver tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ampiyon olamayan her tak?m?n antren?r? sezon sonu gidiyor mu?
                      Atletico Madrid'in antren?r? neden o koltukta oturuyor?
                      Yada Real Madrid'in antren?r? neden hala o koltukta?
                      Leverkusen? ?rnekler verilebilir ama neye yarar.
                      atletico madrid teknik direkt?r? 2011'de g?reve geldi.
                      2011'de UEFA kupas?n? kazand?.
                      2012'de ?spanya kupas?n?, Uefa S?per kupay? kazand? 3. oldu.
                      2013'te Tarihi bi s?rprizle La Liga'y? kazand? ?ampiyonlar liginde final oynad?.

real madrid'de carlo ancelotti 2013'te geldi
                      ?ampiyonlar ligi kupas?n? kazand?.
                      bu sene ba?ar?s?z oldu ?ok b?y?k bi ihtimalle g?revine son verikecek.

leverkusen'in hocas? zaten 2014'te geldi

bili? ise 2 sene ?st ?ste 3. oldu
                      t?rkiye kupas?nda k?y tak?mlar?na elendi.
                      tek ba?ar?s? Liverpool galibiyeti.
                      DERB? GAL?B?YET? YOK!

verdi?in ?rnekler bili?'i k?t?lemek i?inse hakl?s?n ama savunmak i?inse hi?birinin tutar yan? yok.

Yorum Yap

1-Bili?`i g?nderirlerse Be?ikta? 3-4 sezon daha ?ampiyonluk g?remez
                        2-
                        2004 ten sonra ka? teknik direkt?r geldi, ka? ?ampiyonluk g?rd?k ? bunun hesab?n? yapsalar vazge?erler g?ndermekten
                        3-
                        Gordonuda devaml? g?ndermeye kalkt?lar, Sn. Seba kimseyi dinlemedi, sonu?lar? ortada, Be?ikta? tarihinin en iyi d?nemini ya?ad?

benim g?r?
                        ??m 1 sezon daha kalmas?ndan yana

Yorum Yap

Duygusallik falan guzel seyler de ozellikle su son 3 mactaki zirvaliklari kapatamiyor. Gecen sene ki benzer performansi da kapatamiyor.. 3. olmayi normallestirmek cok tehlikeli.. Besiktas son 20 yilda ciddi basarisizlik trendi gosteriyor olabilir.. ama bu onun her sezon hedefinin sampiyonluk oldugu gercegini degistirmez.. yonetim de basarisiz bilic de basarisiz.. basarisiz olan da gitmelidir.. yonetimlerin gitmesi maalesef cok daha zor.. ama bu da bilic'in kalmasi icin kalkan olamaz.. kendisine emekleri icin tesekkur edilip ugurlanmali.

Yorum Yap

Valla romantizmi arabesk i bir yana koydum da, yerine gelecek ki?i yeni sistem yeni oyuncular, yeni umutlar... Hi? gerek yok. Hani bin tane ili?ki ya?ars?n herbirinde de darbe yersin en Sonunda da ba?kas?yla u?ra?maya g?c?n kalmaz ve birisine tutunur evlenirsin falan... Biraz ?yle olmal?... Hep dedik ya sab?r sab?r diye... Zaten en sab?r gereken yer Bu sezondu. Takviyeler yap?l?r, t?rk yard?mc? getirilir, yeni stadla zaten ?ampiyonluk gelecektir... Yoksa bu y?netimin beceriksizli?inden dolay? hoca de?i?tirirsek daum falan gelir bize... Gerek yok maceraya.. Art?k ligi iyice tan?d? bili?. ?nder ?zen kalsayd? ?u anda daha farkl? yerdeydik bence. ?nemli olan kendisinin istemesi.. Hoca isterse seneye ?ampiyon olaca??m?za inan?yorum.

Yorum Yap

Ersan G?l?m,Pedro Franco,Motta,Serdar ve Tolga alternatifi bir d?nem hi? olmayan k???k bir d?nemde k?smen olan ligin b?y?k b?l?m?n? g?t?ren defans hatt?m?z.. nas?l ?ampiyon olamaz bu tak?m ! defol bilic..

Yorum Yap

Slaven ve baz? futbolcular benim i?in Fenerbah?e ma??nda bitmi?ti.

Adam?n biri mahallene gelecek, evinin ?n?nde sana ve ailene k?f?r edecek, senin g?k?n ??kmayacak.

20 numaran?n "fuck off"u kulaklar?ndan
                                Pascal'?n tokat? y?z?nden eksik olmas?n.

Ma?tan sonraki payla??m?m;

http://forum.forzabesiktas.com/showt...s?n&highlight=
                                En son düzenleyen Nedim Efe Ozikiz; 20-05-2015, 21:55.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X