Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Soru sinir bozucu ve kas?tl? sorulmu? ?ok belli. Bili?'te en g?zel ?ekilde cevap vermi?. Sadece "Fuck Them" de?il, ?ok iyi y?klenmi? ezmi? ?st?ste sorgulamas?yla, "sen futboldan anlam?yorsun" demi? resmen.

Bu arada, o programa ??kmas?n? bende hata olarak g?r?yorum.

Yorum Yap

D?nk? program? kaydeden var m?. Veya izleyebilece?imiz bir link. Arad?m baya bulamad?m.

Yorum Yap

Kac?ranlar i?in tek par?a hocam?z roportaj 1 saat 15dk.

Kod:
        http://rapidgator.net/file/d599edf3ae225cda9819d7ce98ececc1/Bilic_Rop.mp4.html

Yorum Yap

Bilic genel manada kin tutan bir adam de?il arkada?lar bu noktada bir yanl?? anla??lma var. Ge?mi?te yap?lanlar? bir hata olarak yorumlay?p insanlar? direk asm?yor. Biz lig tv nin ve onun ?al??anlar?n?n k?t? niyetini biliyoruz ona g?re konu?uyoruz ama Bilic bu ?lkede daha 2 senedir var ve yay?nc? kurulu? olarak bulunan kurulu?un objektif tav?r g?sterece?ini d???nm?? olabilir. Bilic adaletsizlik kar??s?nda ?ok net tav?r koyan bir insan. Programa kat?lmas? profesyonellik gere?i olabilir, do?rudur yanl??t?r bu yorumlanabilir. Ama bence as?l ?nemli olan o programa kat?ld?ysa adaletsizlik olmas? durumunda sesini y?kseltmesidir. Bilic de bunu yaparak karakterini g?stermi?tir.

Yorum Yap

az bile yapm??.?mer g?ven? gibi futboldan zerre anlamayan,turkcell s?per lig bile diyemeyen adama;lig tv gibi y?zde 100 fenerli olan,be?ikta? d??man? olan kanalda iyi olmu?.basketteki ?ampiyonluk serimizde her basketimize a?lanan efesin her basketinde ise murat kosova gibi ba??r?lan bir kanal oras?.

Yorum Yap

eline sa?l?k abi.

alternatif turbobite y?kledim
              http://turbobit.net/ncbmoj5kb1xn.html

isteyen varsa istedi?i filehosta y?kleyebilirim

Yorum Yap

Aslı Tuncay Ozata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Semih Sarikaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                yahu her defas?nda ligtv'ye atarlan?yosun yine gidip koltuklar?na oturuyosun.
                y?neticilerden b?kt?k sen de s?rekli tv programlar?ndas?n.
                ger?ekten bu kul?p iyice sa?ma bi hal ald?.
                Tuncay abi ele?tirin a??r olmam?? m? sence de? S?rekli tv programlar?ndas?n diyorsun, ben bir tek ge?en ay Ntvspor'a konuk oldu?unu hat?rl?yorum, bir de ge?en sene Sergenle bir programa ??km??t?. Ayr?ca gidip koltuklar?na oturup orada atarlanmas? daha g?zel, y?z?ne konu?amay?p arkas?ndan program yapan adamlar?n kar??s?na ??k?p ne gerekiyorsa s?yl?yor.

?ahsen her zaman hocan?n arkas?nda oldum, her zaman da olaca??m.
                a??r ele?tiri falan yapmad?m. o zaman y?neticilere de k?zmamak laz?m.
                ben arkamdan konu?an?n program?na falan gitmem.
                tepki g?stereceksem onu bi daha bulundu?um yere sokmam olur biter.

ligtv laf sokuyor, atar yap?yosun ama yine programa gidiyorsun.
                sonra orda yine laf sokuyorlar yine atar yap?yorsun...

bu sadece ligtv'ye yarar.
                ligtv y?netimi "allah'?m ayar yedik " demez.
                oradan gelen reytinge bakar.
                Her g?n yay?n yapan lig tv yi Hoca bulundu?u yere nas?l sokmayacaksa, hadi bir ?ekilde sokmad? ne i?e yarayacak?

K?z arkada??na trip atar gibi bir tv kanal?na trip mi atsayd? Hoca?

S?rf ele?tiri olsun diye yaz?lan bu y?prat?c? yaz?lar? okuduk?a Forza'dan so?uyorum..

Ya benim Be?ikta?'l?l?k anlay???mda bir s?k?nt? var, ya da ba?kalar?n?n..

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Keskin. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

a??r ele?tiri falan yapmad?m. o zaman y?neticilere de k?zmamak laz?m.
                  ben arkamdan konu?an?n program?na falan gitmem.
                  tepki g?stereceksem onu bi daha bulundu?um yere sokmam olur biter.

ligtv laf sokuyor, atar yap?yosun ama yine programa gidiyorsun.
                  sonra orda yine laf sokuyorlar yine atar yap?yorsun...

bu sadece ligtv'ye yarar.
                  ligtv y?netimi "allah'?m ayar yedik " demez.
                  oradan gelen reytinge bakar.

Y?neticilerimiz ?ok ya?as?n. Bilic'in allah belas?n? versin. Hep b?yle bu adam
                  yav bo? bo? konu?up polemik yaratma.
                  ne alaka y?neticiler ya?as?n bili?'in allah belas?n? versin.
                  sen yazd???mdan bunu anl?yorsan 1. s?n?ftan tekrar ba?la okumaya.

Ayr?ca bu taraftar? hala tan?mad?n?z. en ufak ba?ar?s?zl?kta "tvlere ??kaca??na tak?m? y?net" diyecekler. ?imdi 2 posta koydu hemen gaza geldiniz. carvalhal'de de ayn? muhabbet vard?. tayfur'un maketinin yan?nda bi poz verdi "aaauuuvvvv adam gibi adam!" goygoyu bitmedi. sonra ne zaman i?ler iyice k?t?ye gitti ayn? ki?iler ana avrat s?vd? adama.

sabah ak?am sana sallayan adam?n evine gider misin? laf?n? yeirmeye gidiyosun adam hala sana sall?yor. demek ki istedikleri bu. neden o ?erefsizlere malzeme verilsin ki? laf?n? yedireceksen en aza indireceksin muhabbeti seve seve gelip yav?ayacak bu sefer.

Bak iyice a?t?m yazd?klar?m?.
                  Bu dedi?imi anlamak ?ok zor de?il heralde.
                  Yine gelip al?nt? yap?p demedi?im ?eyleri yazarak goygoy yapmazs?n umar?m.
                  Abi ?ncelikle kusura bakma, ?slubumdan dolay? ?z?r dilerim.

Bilic'den ?ncekilerin ?ov yap?p, taraftara ho? g?r?nme ?abalar?yla Bilic'in davran??lar? aras?nda da?lar kadar fark var. Bu adam?n yap?s? bu. Bizim taraftarlar i?erisinde illa ki en ufak ba?ar?s?zl?kta sallarlar hakl?s?n. Ama bu adam?n bu sezon ikinci tv program?na ??k???. S?rekli tv programlar?na ??k?yorsun demek haks?zl?k bence.

Bilic'in oraya laf yedirmeye falan da gitti?ini sanm?yorum. Ama bizimle ilgili yapt?klar? bu propagandaya ??k?p onlar?n yay?n?nda kar??l?k vermesi g?ndem yaratma a??s?ndan bile bize olumlu etki yapar. Bug?n bir ?ok haber sitesinde var bu olay mesela. Y?llarca ne denirse sustuk, kendi i?imizde protesto ettik s?yleyenin yan?na kald? s?ylenenler. ?imdi ??k?p delikanl? gibi laflar?n? a?z?na t?k?p r?zgar? bizim arkam?za alabilen, bunun i?in ?abalayan bir adam var bence ve bu beni hem mutlu ediyor, hem gururland?r?yor.

Tekrardan kusura bakma bu arada abi. Art niyetim yoktu, ak?am yanl?? bak?? a??s?yla yakla?m???m. Sayg?lar..

Yorum Yap

Laf olsun torba dolsun

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Keskin. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Abi ?ncelikle kusura bakma, ?slubumdan dolay? ?z?r dilerim.

Bilic'den ?ncekilerin ?ov yap?p, taraftara ho? g?r?nme ?abalar?yla Bilic'in davran??lar? aras?nda da?lar kadar fark var. Bu adam?n yap?s? bu. Bizim taraftarlar i?erisinde illa ki en ufak ba?ar?s?zl?kta sallarlar hakl?s?n. Ama bu adam?n bu sezon ikinci tv program?na ??k???. S?rekli tv programlar?na ??k?yorsun demek haks?zl?k bence.

Bilic'in oraya laf yedirmeye falan da gitti?ini sanm?yorum. Ama bizimle ilgili yapt?klar? bu propagandaya ??k?p onlar?n yay?n?nda kar??l?k vermesi g?ndem yaratma a??s?ndan bile bize olumlu etki yapar. Bug?n bir ?ok haber sitesinde var bu olay mesela. Y?llarca ne denirse sustuk, kendi i?imizde protesto ettik s?yleyenin yan?na kald? s?ylenenler. ?imdi ??k?p delikanl? gibi laflar?n? a?z?na t?k?p r?zgar? bizim arkam?za alabilen, bunun i?in ?abalayan bir adam var bence ve bu beni hem mutlu ediyor, hem gururland?r?yor.

Tekrardan kusura bakma bu arada abi. Art niyetim yoktu, ak?am yanl?? bak?? a??s?yla yakla?m???m. Sayg?lar..
                      ben ligtv ve ?erefsiz tetik?ilerinin d??lanarak sen ise ortamlar?na girip laf sokularak adam edilece?ini savunuyorsun.
                      farkl? g?r??ler ?ok normal. sen de kusura bakma.

Aslı Hamza Ozcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Her g?n yay?n yapan lig tv yi Hoca bulundu?u yere nas?l sokmayacaksa, hadi bir ?ekilde sokmad? ne i?e yarayacak?

K?z arkada??na trip atar gibi bir tv kanal?na trip mi atsayd? Hoca?

S?rf ele?tiri olsun diye yaz?lan bu y?prat?c? yaz?lar? okuduk?a Forza'dan so?uyorum..

Ya benim Be?ikta?'l?l?k anlay???mda bir s?k?nt? var, ya da ba?kalar?n?n..
                      Hamza ben 3 ayr? yaz?da 3 ?ekilde yazd?m d???ncemi.
                      anlamak isteyen zaten ne demek istedi?imi anlam??t?r.
                      sen hala gelip "y?prat?c?" vs diyorsan ya anlayam?yorsun ya da anlamak istemiyorsun.

son olarak ben kimsenin Be?ikta?l?l???n? sorgulamam.
                      sen gelip burda insanlar?n Be?ikta?l?l???n? sorguluyorsan b?y?k ihtimalle sende sorun vard?r.

--------------------------------------------------------------------------------------

son olarak d???ncesi olan al?nt?las?n bana yazs?n sabaha kadar tart??al?m ama s?per zekas?yla laf sokmaya ?al??an (?zellikle al?nt? yapmadan ka?ak d?v??en) arkada?lara ben yeti?emem ??nk? cem y?lmaz ?ok forza'da
                      olay ki?isel tart??malara d?nmesin.

Yorum Yap

Programa kendi iradesiyle mi cikti ben de onu merak ediyorum. Onlarla yuz goz olan fo. Yonetim cik dediyse, yok hayir olmaz diyemez adam. Kaldi ki kirmizi kart olayi yuzunden her kesim uzerimize oynadi, gitmemesi kactigimizi dusundurur. Bence bireysel karari degildi. Asagi tukursen sakal, yukari tukursen biyiklik bir durum. Korkmadan, TR'de bir cok yerli yabanci futbolun icinde adamin yapamadigi ayarlar yapiyor. Oraya oldu bir sekilde cikti, bence konu cikmasi degil, orada bizi sonuna kadar temsil etmesi onemli.

Yorum Yap

Beyler herkesin g?r??? uyu?acak diye bir ?ey yok. K?rmay?n birbirinizi forum buras?

Yorum Yap

Ba?kan, ?u ana kadar 10 do?run varsa 1000 yanl???n var. Senden tek bir ?ey istiyorum.. ne ba?ar? ne kupa ne de ?ampiyonluk. Bili?'e sahip ??k ve daima arkas?nda de?il yan?nda ol! Gerekiyorsa 10 y?ll?k s?zle?me imzala!

Bili?, her ?eyin fark?ndaysa (gs, fb vs.) ?nder ?zen'in sayesindedir.

Yorum Yap

?u fuck them'in ve di?er toto? edi?inin videosu var m??

Yorum Yap

Programa ??kmas?n? hata olarak de?erlendirmiyorum. Tam aksine bu adamlar?n ne oldu?unu, ama?lar?n?n ne oldu?unu g?stermek i?in ??km?? ve ?at?r ?at?r da ?tt?rm?? bence. Tebrik ederim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X