Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben ?imdi tekrar?na denk geldim ve acaba 'fu.k them' i yanl?? m? duydum acaba diye d???nd?m ama yanl?? duymam???m... Ne giydirmi? beeee, helal olsun valla...

Yorum Yap

kime demi?

Yorum Yap

Bilic hakl? ulan bi hafta lider olduk tak?m ?v?l?ce?ine hep olumsuz taraf?ndan bak?p ele?tirdi herkes biri ??k?yo be?ikta? hakemle ma? al?yo diyo biri ??k?yo her ma? 1-0 kazan?lmaz diyo biri ??k?yo g?khan t?re silah ?ekti diyo sonra d?n?p dola??p her saniye Be?ikta? olimpiyatta ?ampiyon olamaz nolucak bu olimpiyat stad? falan gibi sorular soruyolar her dakika bilic e ilk yar?y? 10 puan farkla lider kapatal?m adamlar gene nolucak bu olimpiyat stad? nas? oynicak be?ikta? diye soru sorucaklar hocaya Fatih terimin deyimiyle yahu hasta m?s?n?z be siz

Yorum Yap

Aslı Tuncay Ozata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Semih Sarikaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          yahu her defas?nda ligtv'ye atarlan?yosun yine gidip koltuklar?na oturuyosun.
          y?neticilerden b?kt?k sen de s?rekli tv programlar?ndas?n.
          ger?ekten bu kul?p iyice sa?ma bi hal ald?.
          Tuncay abi ele?tirin a??r olmam?? m? sence de? S?rekli tv programlar?ndas?n diyorsun, ben bir tek ge?en ay Ntvspor'a konuk oldu?unu hat?rl?yorum, bir de ge?en sene Sergenle bir programa ??km??t?. Ayr?ca gidip koltuklar?na oturup orada atarlanmas? daha g?zel, y?z?ne konu?amay?p arkas?ndan program yapan adamlar?n kar??s?na ??k?p ne gerekiyorsa s?yl?yor.

?ahsen her zaman hocan?n arkas?nda oldum, her zaman da olaca??m.
          a??r ele?tiri falan yapmad?m. o zaman y?neticilere de k?zmamak laz?m.
          ben arkamdan konu?an?n program?na falan gitmem.
          tepki g?stereceksem onu bi daha bulundu?um yere sokmam olur biter.

ligtv laf sokuyor, atar yap?yosun ama yine programa gidiyorsun.
          sonra orda yine laf sokuyorlar yine atar yap?yorsun...

bu sadece ligtv'ye yarar.
          ligtv y?netimi "allah'?m ayar yedik " demez.
          oradan gelen reytinge bakar.
          Y?neticilerimiz ?ok ya?as?n. Bilic'in allah belas?n? versin. Hep b?yle bu adam

Yorum Yap

Y?llard?r futbolu kural?na g?re oynuyoruz en ufak bi ?akall?k yapm?yoruz amac?m?z ne olursa olsun ?ampiyon olmak de?il amac?m?z ve iste?imiz en iyi oyunumuzu ortaya koyup hak etti?imiz yerde olmak saha i?erisinde ?akall?k yapanlar?da hi?bir zaman desteklemedik sahiplenmedik Be?ikta?'ta oynuyor akl?n? ba??na als?n dedik ma? i?inde hakemlerin yapt??? hatalar?n sadece lehimize olanr? de?il aleyhimize olanlar?da konu?uk b?yle yapmal?yd? dedik Tv programlar?nda s?rekli ezildik konu?ulanlara "hadi ulan ordan kimi yiyosunuz" dedik bizim taraftar profilimiz genelde buydu ve buna tam kar??l???yla uyan bi teknik direkt?r bulduk SLAVEN B?L?C...

Bilic ba??m?zdayken ister 5. olal?m ister 1. olal?m farketmez sahadaki oyuncular?n ve kenardaki hocan?n iyi niyetli ve istekli oldu?unu ellerinden geleni yapmaya ?al??t?klar?n? g?rd???m s?rece ne oyunculara laf ne Bilice laf s?ylerim...

Oyuncular?n ve hocan?n yeterlili?i tart???l?r buna bi?ey diyemessin her zaman daha iyisini istersin bunda sorun yok ama sahadaki oyuncular?n yetenekleri do?rultusunda ellerinden geleni yapt?klar?n? fazlas?yla s?yliyebiliriz bundan sonras? y?netime kalm??t?r bu g?zel ortam?n g?zel oyunun daha iyi olmas? i?in neler yapabilicekler bu g?zel birli?i bozmandan 1 t?k daha yukar? ??karmalar? yada devam ettirmeleri benim i?in ba?ar?d?r..

Bu g?zelli?i yaratan y?netimdir tebrik ediyorum gercekten y?netimi olurda k?t?ye gidersek suclu %80 yine y?netimdir bunuda ekliyim..

Bu tak?mda k?z?lacak su?lan?cak oyuncu yok ger?ekten olcay olsun veli olsun ?ok tart???lan isimler fakat ellerinden geleni fazlas?yla yapanlar?n en ba??nda olcay veli bu adamlar? ele?tirmek bana g?re sacmal?k sorunun kayna??na inicen o oyuncuyu bu ?al??kanl???na ra?men be?enmiyosan y?netime k?z?can daha iyi oyuncu al?nmas? i?in...

Yorum Yap

bilicinde kufursuz roportaji yok gene geydirmis

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Keskin. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Semih Sarikaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Tuncay abi ele?tirin a??r olmam?? m? sence de? S?rekli tv programlar?ndas?n diyorsun, ben bir tek ge?en ay Ntvspor'a konuk oldu?unu hat?rl?yorum, bir de ge?en sene Sergenle bir programa ??km??t?. Ayr?ca gidip koltuklar?na oturup orada atarlanmas? daha g?zel, y?z?ne konu?amay?p arkas?ndan program yapan adamlar?n kar??s?na ??k?p ne gerekiyorsa s?yl?yor.

?ahsen her zaman hocan?n arkas?nda oldum, her zaman da olaca??m.
                a??r ele?tiri falan yapmad?m. o zaman y?neticilere de k?zmamak laz?m.
                ben arkamdan konu?an?n program?na falan gitmem.
                tepki g?stereceksem onu bi daha bulundu?um yere sokmam olur biter.

ligtv laf sokuyor, atar yap?yosun ama yine programa gidiyorsun.
                sonra orda yine laf sokuyorlar yine atar yap?yorsun...

bu sadece ligtv'ye yarar.
                ligtv y?netimi "allah'?m ayar yedik " demez.
                oradan gelen reytinge bakar.
                Y?neticilerimiz ?ok ya?as?n. Bilic'in allah belas?n? versin. Hep b?yle bu adam
                yav bo? bo? konu?up polemik yaratma.
                ne alaka y?neticiler ya?as?n bili?'in allah belas?n? versin.
                sen yazd???mdan bunu anl?yorsan 1. s?n?ftan tekrar ba?la okumaya.

Ayr?ca bu taraftar? hala tan?mad?n?z. en ufak ba?ar?s?zl?kta "tvlere ??kaca??na tak?m? y?net" diyecekler. ?imdi 2 posta koydu hemen gaza geldiniz. carvalhal'de de ayn? muhabbet vard?. tayfur'un maketinin yan?nda bi poz verdi "aaauuuvvvv adam gibi adam!" goygoyu bitmedi. sonra ne zaman i?ler iyice k?t?ye gitti ayn? ki?iler ana avrat s?vd? adama.

sabah ak?am sana sallayan adam?n evine gider misin? laf?n? yeirmeye gidiyosun adam hala sana sall?yor. demek ki istedikleri bu. neden o ?erefsizlere malzeme verilsin ki? laf?n? yedireceksen en aza indireceksin muhabbeti seve seve gelip yav?ayacak bu sefer.

Bak iyice a?t?m yazd?klar?m?.
                Bu dedi?imi anlamak ?ok zor de?il heralde.
                Yine gelip al?nt? yap?p demedi?im ?eyleri yazarak goygoy yapmazs?n umar?m.
                En son düzenleyen Tuncay Özata; 10-10-2014, 10:50.

Yorum Yap

Sanki sabah aksam magazin programlarina cikiyor, oyle bi konusuyorsunuz ki

Yorum Yap

Ya abicim bu nas?l bir mant?k. Sen bu sistemin kurdu?u bir d?zende futbol tak?m? idare ediyorsun. Sizin bu mant???n?zla futbol tak?m?m?z? da ligden falan ?ekmeliyiz. Tamamen kendimizi her ?eyden ihra? etmeliyiz. Passo lig ??kt? ma?a gitme mant???yla ayn? yere ??k?yor bu i?. Pasif direni?ten, m?cadeleden ve etkin manada bir kar?? duru?tan bahsediyorsak tabi ki adam?n televizyonuna ??k?p orada onu ele?tireceksin. Bu bir mesajd?r. Tamam sistem sizin ama bu tak?m "bizim" mesaj?d?r bu. S?yledi?iniz laflara, bu tak?ma yakla??m?n?za dikkat edin diyor. Siz kendi sisteminiz i?erisinde di?er tak?mlardan bahsedin diyor. Daha ne yapacak. Ne demek program?na ??kmas?n. Kahvede mi yaps?n bu yorumlar?? V for Vendetta diye bir film var hepiniz bilirsiniz bu filmin bu kadar insanlar?n i?erisindeki d???nceleri tatmin etmesinin sebebi kurulmu? rezil sistemlerin ?zerine ?zerine y?r?mesi, onlar? kendi y?zleriyle kar?? kar??ya b?rakmas?d?r. Bilic de bunu yap?yor. Kendisi bir d???nce olarak orada sisteme isyan ediyor. TAM DA YER?NDE. Programlar?na ??kmayacakm??. Hadi can?m ordan. Asi tavr?n nerede ne zaman ortaya ??kaca??n? iyi belirlerseniz o ger?ek anlamda hedefine ula??r. Bilic bu konu?may? BJK Tv de yapsa bu kadar muhabbeti bile ge?mezdi. Ne kadar sevmesem de d?n Fatih Terim in, bug?n Bilic in bu medyaya kar?? duru?u kesinlikle korunmal?d?r. T?rkiye de gelen yabanc?lar?n bahsetti?i en b?y?k sorunlardan biri medya ??nk?. Futbolu metala?t?ran ?arkl?lar?n en kuvvetlilerinden biri medyad?r. Sonuna kadar arkanday?z comandante. Nas?l siviyirim tinrim b? ?d?m?

Yorum Yap

Lig yay?nc? kurulu?una sen gelme sokmuyorum diyebilecen mi

Yorum Yap

Arkada?lar var m? yay?n? kaydeden bi karde?imiz.

Yorum Yap

ge?in abi bu i?leri ?urda iki dakika bi keyfimiz var onu da sa?ma sapan ele?tirilerle bat?rmay?n,adam ??km?? Be?ikta?'a hangi faydal? adam gelse alt?n? kaz?yan ?erefsizlere ?at?r ?at?r ayar veriyor burda konu?tu?umuz ?eye bak.Adams?n Bili? i?imin ya?lar? eridi yemin ederim.

Yorum Yap

yay?nc? kurulu? diye mi ??k?p ?zel programlara kat?l?yorlar?
                            bu ?erefsizler bili?'i dellendirip "come on give me a break" dedirtti.
                            2-3 g?n sonra fikret orman bu kanala ??kmad? m??

yay?nc? kurulu? diye mi ??k?yor kanala?
                            arkada? bili?'i seversin, ben de seviyorum.
                            ben de ba?ar?s?n? isterim sen de istiyorsun ama basit bahanelerle korumaya ?al??mak sa?ma.

bu ligtv Be?ikta? d??man? ve ?mer g?ven?'in tapelerden fenerbah?e casusu oldu?u biliniyor

mesela ?u poz verilmemeli.
                            Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fikret-orman-?mer-g?ven?-?ansal-b?y?ka.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  53.9 KB

ayn? ?ekilde bili? de bu ?erefsizleri yalvartmal?.
                            bu ??p??p ?mer'i s?r?nd?recek adam edecek.
                            "ayar verdi" diyoruz bi t?rl? o ayar?n meyvelerini g?remiyoruz.

baz? arkada?lar kinlendikleri isimlere g?z?n? kapat?p a?z?na geleni yaz?yor ve herkesi de kendisi gibi san?yor.
                            bili?'e sevmedi?imi ve ona kinimden dolay? bunlar? yaz?yorum san?yor.
                            sevdi?im insan?n bana g?re yanl??? varsa ben onu da ele?tiririm.

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ge?in abi bu i?leri ?urda iki dakika bi keyfimiz var onu da sa?ma sapan ele?tirilerle bat?rmay?n,adam ??km?? Be?ikta?'a hangi faydal? adam gelse alt?n? kaz?yan ?erefsizlere ?at?r ?at?r ayar veriyor burda konu?tu?umuz ?eye bak.Adams?n Bili? i?imin ya?lar? eridi yemin ederim.
                              ?urada adam gibi mesajla?am?yorsan?z al?nt? yapmay?n.
                              okumazs?n olur biter.
                              En son düzenleyen Tuncay Özata; 10-10-2014, 12:10.

Yorum Yap

Kalk?p kafa atsa bu kadar etkili olmazd? benim i?in

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X