Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bana g?re tart??maya bile a??k de?il.. Kesinlikle hay?r.. ?ampiyonluk i?in Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda olan yerli antren?r ?art..

Yorum Yap

Beyler kimse kusura bakmasin cok ozur dileyerek s?yl?yorum.

Necip Pektemek Olcay israri diyorsunuz. Evet haklisiniz. %100.

Ama ?yle bir muamele yapiyorsunuz ki Necip'in alternatifi Atinc degilde Terry, Olcay'in alternatifi Kerim degilde Ronaldo, Pektemek'in alternatifi Tosun degilde Suarez sanki.

S?rekli burdan vuruyorsunuz ?ahsi kanaatim fazla abartiyorsunuz.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ama ?yle bir muamele yapiyorsunuz ki Necip'in alternatifi Atinc degilde Terry, Olcay'in alternatifi Kerim degilde Ronaldo, Pektemek'in alternatifi Tosun degilde Suarez sanki.

Alternatifler Daha ?yi ve Oynat?lmad? Diyoruz... Necip, Olcay, Pektemek Israr? Bitirdi Tak?m?.

Yorum Yap

Hakem hatalar?ndan 18 puan?m?z ?al?nm?? bunlara ??z?m bulucaz Hoca en son i?

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Yahu zaten problem son 10 y?lda 1 defa ?ampiyon olmam?z.

Siz bunu normalle?tirip bir de bak?n Bili? de ?ampiyon yapamad?; ama sona kadar getirdi diye adam? ba?ar?l? buluyorsunuz.

Son haftalara kadar yar??ta kalmak ne zamandan beri Be?ikta? i?in ba?ar? oldu?

?nceki teknik direkt?rler de ba?ar?s?zd? Bili? de ba?ar?s?z.

Adam koca 2 sezon ge?irdi, SIFIR ba?ar? var ortada.
            10 teknik direkt?r?n hepsi de k?t?.

Yorum Yap

kerim (kas?m 93 do?umlu) 1,5 y?ld?r elinde. olcay'?n ?n?ne ge?irseydi.

o?uzhan (eyl?l 92 do?umlu) 2 y?ld?r elinde.

at?n? (temmuz 93 do?umlu) 2 y?ld?r elinde.

zorunluluktan oynatmasa en iyi kalecimiz bir sezonu daha 3. kaleci olarak tamamlay?p gelecek sene yine k?me d??meye oynayan tak?mlardan birine kiralanmaya ?al???lacakt?.

cenk tosun da pektemek'le k?yaslanabildi?ini okusa ?z?nt?den intihar ederdi herhalde.

Yorum Yap

Aslı Volkan.Topdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Alternatifler Daha ?yi ve Oynat?lmad? Diyoruz... Necip, Olcay, Pektemek Israr? Bitirdi Tak?m?.
                Yahu tamam o konuda haklisiniz. Bende sizin gibi dusunuyorum. Pektemek i gordukce tansiyonum dusuyor 3 senedir.
                Ama arada u?urum fark yok.
                10 uzerinden puanlasak, arada 1 puan fark vardir bu oyuncular ve yedekleri aras?nda.
                Onu demeye calisiyorum.

Yorum Yap

Konya ma??nda Tosun-Ba de?i?ikli?ini, Tolgay-Atiba de?i?ikli?ini ve orta sahan?n Necip ve Atiba gibi iki tane top yapmayan adama b?rak?lmas?n? bana mant?kl? bir ?ekilde anlat?n yemin ederim seneye de kals?n diyece?im.

Yorum Yap

bili? seneyede kal?rsa seneye ma? izlemem sonunu bildi?im filmi 3.kere izlemem

Yorum Yap

Aslı Ugurcan Emre tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Sonunu bildi?iniz filmi sadece 2 kez mi ya?att?lar size?
                      Ben kendimi bildim bileli her sene bu ?ekilde sonu?lan?yor film.
                      Hesab?n?z m? fake, ( ya? 30 ) yoksa 2 kez mi film izlediniz?

Yorum Yap

Aslı T?rker Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

kerim (kas?m 93 do?umlu) 1,5 y?ld?r elinde. olcay'?n ?n?ne ge?irseydi.

o?uzhan (eyl?l 92 do?umlu) 2 y?ld?r elinde.

at?n? (temmuz 93 do?umlu) 2 y?ld?r elinde.

zorunluluktan oynatmasa en iyi kalecimiz bir sezonu daha 3. kaleci olarak tamamlay?p gelecek sene yine k?me d??meye oynayan tak?mlardan birine kiralanmaya ?al???lacakt?.

cenk tosun da pektemek'le k?yaslanabildi?ini okusa ?z?nt?den intihar ederdi herhalde.
                        Cok keskin yorumlar yapiyorsunuz.
                        Oyuncu gelisimi direk olarak teknik direktorle alakali oldugu kadar oyuncuyla da alakali.

Bugun G?nay sizin icin en iyi kalecimizse bunda neden Bilic in katkisini (varsa eger) yok sayiyorsunuz. Kaldi ki son macta yedigi golu diger kalecilerden biri yemis olsa afaroz edilirdi.

Gokhan Tore bugun en iyi 3 oyuncumuzdan biriyse Bilic in katkisi yok mu? O da Kerim gibi 0 noktasinda geldi.

Bugun Atinc bir alternatif ise Bilic in 1 gram dahi mi katkisi yok?

Tosun ile Pektemek 'in kiyaslanmasi neden adil olmasin ki? Son macta belki ozete bile girmemistir harcadigi bir pozisyonda teke tek yakalamasi (ve hatta geride birakmasi) gerekirken topu kontrol edip kaleye yonelene kadar ne pozisyon kaldi ne sut acisi.

Benim ozetle demek istedigim su: Olay tamamen bazi futbolculara kadar dolmusluk. Kredileri kalmadi. Onlarin yerine oynanmasi istenen oyuncular 3-5 mac oynasa onlara karsi da boyle konusmamiz pekala mumkun. Cunku arada oyle ahim sahim fark yok.

Elinde Webo varken Emenike oynatan adam elestirilir. Arkada bekleyen adam kendini her seferinde kanitlamis takima sinif atlatmis bir adam.

Umarim anlatabilmisimdir.

Yorum Yap

Hala Konya ma?? de?i?iklik filan deniliyor ya g?lsem mi a?lasam m?.?

Allah'?n? seven Antep ve Konya ma?lar?n? a?s?n izlesin.

Bu kadar skandal hakem kararlar?ndan ve bu kararlar ile liderin 4 puan gerisine d???r?ld?kten sonra, Mourinho gelse Konya ma??na ne top?usunu motive edebilir, ne kendisini.

Lucescu'nun nas?l gitti?ini hepimiz biliyoruz.

Tak?m?n sahada kazand??? ?ampiyonluk masa ba??nda gitti. Hala daha gelmi? teknik, taktik konu?uyoruz.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ugurcan Emre tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sonunu bildi?iniz filmi sadece 2 kez mi ya?att?lar size?
                            Ben kendimi bildim bileli her sene bu ?ekilde sonu?lan?yor film.
                            Hesab?n?z m? fake, ( ya? 30 ) yoksa 2 kez mi film izlediniz?
                            bili? be?ikta? filmini 2 kere izledim,ben lucescu be?ikta? filmini istiyorum

Yorum Yap

Yedirmeyecez !!! Commandante Bilic.

Yorum Yap

ard?ndan g?zya?? d?kt???n?z s?leyman seba'n?n g?z?n?n i?ine baka baka "ahmet dursun seba gitsin" diye ba??rd?n?z, stattayd?m.

?imdi kap?s?nda yatt???m?z lucescu'ya b?t?n stat "siktir ol git luce, siktir ol git" diye ba??r?rken de odadayd?m.

t?rkiye'ye gelmi? en d?zg?n karakterli ve bence en yetenekli oyunculardan delgado'yu in?n?'de ?yle ?sl?klad?n?z ki a?layarak sahadan ??kt?, yine stattayd?m.

"ke?ke gelse" dedi?imiz mustafa denizli'ye yar?m saat boyunca "s?ylesene bize hoca tak?m niye oynam?yor" diye ba??rd?n?z, hem de ?ampiyon oldu?umuz sezonda. oradayd?m.

"evimi soysa ihbar etmem" dedi?im metin tekin i?in "be?ikta?'? kay?rm?yor, ?ok objektif konu?uyor, b?yle be?ikta?l? olmaz" diyecek kadar insanl?ktan ??kanlar?n?z oldu.

hat?rlam?yorum sanmay?n, nouma, ilhan mans?z, carew, quaresma, hepsine toplu k?f?rler edildi o statta. bunlar g?z?mde g?r?p kula??mla duyduklar?m. televizyonda izlediklerimi de eklesem daha kimleri kimleri sayar?m.

?imdi de s?ra bilicte. y?llard?r ligin ilk yar?s?nda havlu atan tak?m? 30. haftaya lider soktu?u halde final ma?lar?n? oynayamad??? i?in, 8-0 liverpool travmas?n? atlatmam?z? sa?lad??? ve avrupa karnesi 8-0, 6-0, 5-0, 4-0l?k ma?lubiyetlerle dolu tak?mla arsenal'e, tottenham'a, liverpool'a k?k s?kt?rd??? halde brugge ma??n?n son yar?m saatlik b?l?m?ndeki basit hatalar nedeniyle elendi?i i?in yerin dibine soktunuz. ne insanl??? kald?, ne futbol bilgisi, ne karakteri.

elindeki vasat kadroyu bu seviyelere y?kseltenin bilic oldu?unu g?rmeden, "bu kadroyu nas?l ?ampiyon yapamaz" triplerine girdiniz. ayn? oyunculara 1-2 y?l ?nce neler dedi?inize bakabilirsiniz. burada duruyor hepsi. sanki her y?l ?ampiyon oluyormu? gibi davran?lan o be?ikta? 1995 y?l?ndan 2015 y?l?na sadece 2 (yaz?yla: iki) kez ?ampiyon olmu?. bu tak?m senelerdir ligin ilk yar?s?nda havlu at?yor. ne ?abuk unuttunuz?

rakiplerin kendi sahalar?nda ald??? seyirci ve hakem deste?ini g?rd???n?z ve puan durumuna etkisini ad?n?z gibi bildi?iniz halde 2 senedir kendi evinde oynamayan teknik direkt?r? yerden yere vurdunuz. her ?eyi ge?tim, stats?zl???n cefas?n? 2 sene ?eken, ?ehirden ?ehir dola??rken a?z?n? a?mayan, bu halde y?llard?r avrupa'da ba?ar?ya hasret tak?ma liverpool, tottenham zaferleri ya?atan teknik direkt?r bir y?l da yeni stad?n sefas?n? ?ekerek tak?m y?netmeyi hak etmiyor mu? olimpiyat stad?nda bombo? trib?nlere oynarken neredeydiniz? ?imdi vodafone arenada bilice kar?? ?demeniz gereken bir vefa borcu yok mu ger?ekten?

iyi bir sezon ge?irdik, sonlar?nda fiziki, psikolojik ve taktiksel olarak d??t?k, kadromuzun yetersiz kald???n? g?rd?k, bilic de hatalar yapt? ve 3. olduk. bu kadar basit. ?ampiyonu tebrik edip niye yolumuza bakam?yoruz? son 3-4 ma? d??t?k diye neden koca sezonu, ba?ard?klar?m?z? ya?anmam?? sayal?m? 3 sene ?nceki be?ikta?'a, ge?en seneki be?ikta?'a ve bu seneki be?ikta?'a bak?yorum. tart??mas?z ilerleme var. do?ru yolday?z. seneye daha iyi olaca??n? g?rmek i?in kahin olmaya gerek yok. neden silba?tan ba?l?yoruz?

al?nmaca g?cenmece yok, ben de koyu bir be?ikta?l?y?m ama be?ikta? seyircisi ergen bir seyircidir. tabii ki aram?zda olgun insanlar, m?thi? adamlar, g?n?lden destek veren harika kad?nlar da var. ama ortalama be?ikta? seyircisi ergendir. futboldan pek anlamaz. anl?k tepkiler verir. bunlar? rasyonel analizler gibi sunar. duruma g?re an?nda taraf de?i?tirir.

bunun g?zel yan?; ger?ekten istedi?inde yeri g??? inletir bu seyirci. t?rkiye'nin t?m iddial? seyircilerinin ortas?nda ma? izledim, avrupa'da da ?ok ciddi ma?lara gittim. g?n?nde be?ikta? seyircisinin etkisinin yar?s?n? kimsede, hi?bir statta g?rmedim. ba??r?rken biz mi sall?yoruz yoksa deprem mi oluyor bilemezdik in?n?'de. "d???ncelerimi bile duyamad?m" demi?ti manchester united'?n kalecisi. ama k?t? taraf? da ?u; bu taraftar ger?ek bir ergen kadar duygusal. olaylara mant?kl? yakla?m?yor.

?lkede herkes futbolu ad? gibi biliyor s?zde ama futbol teorisine ili?kin adam gibi tek bir t?rk?e kaynak yok. demek ki talep yok. o girsin, bu ??ks?n, o nas?l oynar, bu nas?l oynamaz. derinli?imiz bu. futbol taktiklerini futbolcular?n diziliminden ibaret zanneden insanlardan olu?uyoruz. schuster'e de sabredemedik, del bosque'ye de. bir model olu?turmaya niyetli olan kimseye tahamm?l?m?z yok. varsa yoksa k?sa vadeli ba?ar?lar. sonra ayn? adam barcelona ma??nda "bunlar?n oynad??? futbolda bizimki ne" geyi?i yap?yor. kusura bakma da, b?yle lige, b?yle taraftara, bu kadar futbol.

sevinmek i?in sevmedik diyor ama sevinemedi?inde hemen adam as?yor bu seyirci. sevmeyi bilmeyen ayars?z bir grubuz biz. bilic'i de ast?k, hay?rl? u?urlu olsun, s?radaki gelsin. ne olacaksa art?k.

Al?nt?d?r, lakin virg?l?ne kadar hemfikirim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X