Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kendi tercihleri sonucu kaybetti?i puanlara bakmay?n oturup hakemler bizden ka? puan? ?alm?? rakiplere ka? puan hediye etmi? onu hesaplay?n..bu sorun y?netimin sorunudur..bunu g?rme hocaya y?klen bu her ?eyden ?nce insafs?zl?kt?r..

Hoca giderse y?netim kalamaz..stada g?venmesin..

Yorum Yap

Bence 1 y?l daha kalmas? laz?m, 1 y?l daha kal?rsa bu sefer olacak da;
      Diyelim ki de?i?ecek, de?i?tirmesi gereken, aday hocalar? eleyecek, en uygununu getirecek koltuk neden hala bo?? Ba?kan s?ylemedi mi ?nder ?zen'in koltu?u bo? kalmayacak diye?
      Tamam hocan?n bence de gereksiz tak?nt?lar? var, yanl??lar? var, ama her?ey do?ru da (buna bizim ayars?zl???m?z da dahil) bir tek Bilic mi yanl???

Yorum Yap

Bilic mi y?netim mi daha ba?ar?s?z diye sorarsak, kesinlikle y?netim derim, tak?ma gerekli kilit transferler yap?lamad?(sa? bek, stoper vs.), stat s?z verildi?i tarihlere yeti?tirilemedi, istanbul i?inde stad bulunamad?, federasyona ve mhkye kar?? bir a??rl?k,bask? kurulamad?, hocan?n ?zellikle i?erdeki brugge ma??nda ve son hafta ma?lar?nda de?i?iklik/oyuncu se?imi hatalar? var ama sezonun geneline bakt???m?zda bu kadrodan maksimuma yak?n bir fayda ald???n? d???n?yorum, y?netimsel sorunlar ??z?lmeden hoca g?ndermek en kolay ??z?m, Bilic giderse yerine kim gelecek oras? da bu y?netimle b?y?k soru i?areti, Bilic'in Vodafone arenada oynamaya hakk? olmal? diye d???n?yorum.

Yorum Yap

EN MANTIKLI SE??M=LUCESCU
          ?ARTLARA EN UYGUN=?ENOL G?NE?
          HAYAL?M=MART?N O'NE?L

heee gel gelelim ki futbolun ayn?tayn? bielsay? getirme ?ans?m?z varsa hi? durmas?nlar...hatta daha ileri gidiyorum....s?zle?mesine ''?ampiyon olamasak bile 3 sene kalma garantisi'' koysunlar....adam?n b?y?k bir futbol dahisi oldu?unu bilen herkes 3 y?l s?reyle bielsa'ya tahamm?l edecektir....

Yorum Yap

Gitme hoca..
            Gitme..

Yorum Yap

Daha iyisi gelmeyecekse (ki gelmez) kalmal?.

Yorum Yap

Hoca gitmem kalmamdan daha hay?rl?d?r demiyor ise kalmal?..

Diyor ise;

G?c?n?z var ise Joachim L?w ? getirir ve anahtarlar? ona teslim edersiniz..?ampiyon olamad?n g?le g?le demezsiniz..

Ba?ar?y? beklersiniz..hocaya uyars?n?z..

Di?er b?t?n se?enekler mevcut ?artlarda bana g?re palavrad?r..

Bili? istekli bir de?i?im dayat?yor ise bu yukar?ya ??karak yap?lmal? a?a?? inerek de?il..ama ben Bili?'in kalmay? istedi?ini konu?mas?ndan anlad?m..ama ger?ek?i oldu?unu da g?rd?m..y?netim kaba saba bir karar verir ise olmayan g?veni tamamen yok edecektir..

Yorum Yap

bu kadroyla yada bu kadroya yakin bir kadroyla devam edeceksek gitsin zaten yine 3. oluruz ama en azindan kumar oynar baska hoca deneriz. Kadroda beklenen yenilikler olmayacaksa ?enol G?ne? gelir umarim belki tutar kaybedecek bir?eyimiz yok

Yorum Yap

Luce ba?ta yard?mc?lar? Deli ?bo ?lhan Mans?z Allah Allah bi an ?evke geldim

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gitme hoca..
                      Gitme..
                      Gitme be hoca.

Umudumuzu bizden s?k?p alamas?nlar.

Biz biliyoruz her ?eyi, sen rahat ol.

Yorum Yap

Bu arabesk kafayla bizden bi?ey olmaz.
                        Gsyi bitik halden alip ?ampiyonlu?a getiren hamzaya bile adamlar gitsin daha iyisi gelsin diyor.biz ise girdapta donup duruyoruz

Yorum Yap

vallah ?n?m?zdeki sene diger sarisin kardese d?rd?nc? yildizi takmak icin herseyi yapacaklar. Ona g?re simdiden hazirlikli olalim ve beklentileri asgariye indirelim. Kim gelir kim gider bu durumda pek de ?nemi yok. Cok fazla g?c kaybetmeyelim yeter

Yorum Yap

Bize ilk evvela winner hoca de?il. Winner y?netim laz?m.

Yorum Yap

Gelsin gelsin Lucescu ?enol G?ne? Mustafa Denizli falan gelsin de i?in teknik direkt?rde de?il ba?ka yerlerde oldu?unu g?r?n. Teknik direkt?r kisvesi alt?na s???n?p ba?ka ger?ekleri g?ndem d??? yapamay?n. Hi? bir yabanc? teknik direkt?r ?u anki kadromuzu bu ?artlarda kabul etmeyecektir. Lucescu da dahil. ?enol G?ne? belki bu kadroyu kabul eder, ki zaten umar?m eder ?enol G?ne? in transferlerini hepimiz biliyoruz. Bu kadroyla da seneye en fazla 3. olursunuz arada bir lider olursak bu sene a??k ara ?ampiyonuz diye gaza gelmeyin. Bu kadronun ?ap? bellidir, bu ligin de d?zeni bellidir.

Ben art?k ba?ar? i?in tek bir y?ntem oldu?unu d???n?yorum. Yap?lanma falan d???nmeyecen, bir tane sonu? hocas? alacaks?n, ona da sa?lam 4-5 transfer yapacaks?n, iyi bir savunma ile bir ka? ?st d?zey h?cumcu ile ma?lar? almaya bakacaks?n. Gerisi dalavere. Ba?ka hi? bir planlama yap?lmaz bu ligde, bu y?netim ?ekli ve taraftar bak?? a??s?yla. Ekonominizi nas?l idare edeceksiniz bu arada onu bilemem. Kayyumlara, hacizlere haz?r olmak laz?m tabi bunlar? yaparken.

Yorum Yap

Luce'ye en ?ok g?venenlerden biriyim ama o tren ka?t? zeki y?neticilerimiz sayesinde seneler ?nce ka?t?..Yeni Luce olacak dokumuza uyumlu bir hoca bulduk onu da iki sene de ast?k..bu zihniyetle bizim burnumuz moktan ??kmaz..k?lavuzumuz kartal de?il karga..

?imdi ad?m gibi eminim ki;y?netim yerli mi yabanc? m? olsun bunu masaya yat?r?yor..kimi tak?m? ve L?G'i tan?yor yerli olsun..kimi yerliler yetersiz kal?r diyor..

Hi? biri biz ne istiyoruz nas?l biri hoca istiyoruz? tak?m hangi tarz hocaya uygun ? param?za uygun hoca var m?? sil ba?tan yapman?n riski ne olur ? hoca de?i?tirmekle i? bitiyor mu ? ?ampiyonluk al?nd? GS ye verildi..seneye de FB nin apoletini takarlar ..hoca de?i?tirsek ne olacak bu durumda ? Bili?'in art?lar?n? eksilerini iyi tartt?k m? ? son ?? ma?ta ?ampiyonlu?u kaybetmese idik Bili? ?imdi kahramand?..b?t?n i? son ?? ma?ta m?? bu s?reci sadece Bili? mi iyi y?netemedi? Biz yanl?? yapmad?k m?? Bili? ile devam etmenin ?artlar? tamamen yok olmu? mudur..gitmesi mi daha b?y?k bir risktir kalmas? m?? vb bir s?r? konuyu irdeleyeceklerini hi? sanm?yorum..??nk? i?in ucu sonu?ta kendi hatalar?na ??kacak..

Yani ?zetle y?netim hatas?n? yeni bir hata ile ?rtmeye ?al??acak dolay?s?yla hata ?st?ne hata yapm?? olacak..bu durumda da bug?n Bili? giderse yar?n y?netimin gitmesi ka??n?lmaz olacakt?r..daha b?y?k bir hamleye paran?z yok ise eldekini arar hale d??ersiniz..bu rezalete d??memenin yolu onu korumay? bilmektir..kazand?raca?? gen? yetenekler ile 30 milyon euro luk bir soluk da ald?rabilir..

R?zgara kap?l?p refleks karar verenler b?y?k hata yaparlar..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X